Pi Music Player
Pi Music Player

Pi Müzik Çalar v3.1.5.0 APK indir (Premium) 2022


Pi Music Player APK diğer uygulamaların yapamayacağı şekilde kullanıcıları şaşırtmayı vaat eden çok yönlü ve üstün bir uygulamadır. Özellikle en belirgin özelliği, YouTube ile bağlantı kurarak kullanıcıların müzik videolarını kayan formatta izlemeler

Android Android Müzik ve Ses
4 ( 891 puan )
Fiyat: $0
İsim Pi Music Player
Yapımcı Musicophilia
Tür Müzik ve Ses
Boyut 13MB
Versiyon 3.1.5.0
MOD Premium
Orjinal Google Play
Pi Music Player is the most famous version in the Pi Music Player series of publisher
Mod Version 3.1.5.0
  • Premium Kilidi Açıldı.


İndir (13MB)

Pi Music Player APK diğer uygulamaların yapamayacağı şekilde kullanıcıları şaşırtmayı vaat eden çok yönlü ve üstün bir uygulamadır. Özellikle en belirgin özelliği, YouTube ile bağlantı kurarak kullanıcıların müzik videolarını kayan formatta izlemelerine ve aynı zamanda diğer uygulamaları rahatlıkla kullanmalarına olanak sağlamasıdır. Sistem, işleri yeni zirvelere çıkarmak ve benzersiz bir atmosfer yaratmak için bazı çekici mekanikler sunacak.

TEMİZ VE İYİ TASARLANMIŞ ARAYÜZ

Kullanıcılar Pi Müzik Çalar APK ‘a ilk geldiklerinde rafine, gösterişli, zarif ve güzel bir arayüz ile sıcak bir şekilde karşılanırlar. Arayüzdeki tasarım olağanüstü ve arayüzün potansiyelini genişletmek için birçok özelleştirmeyle bile olağan kavramların ötesine geçiyor. Bu arada, kullanıcıların hemen gitmeleri gereken yere gitmelerine yardımcı olurken, uygulamada gezinmeyi kolaylaştırmak için tüm içeriği birden çok kategoride düzgün bir şekilde düzenler.

pi music player apk indir modkiwi com 1 pi music player apk indir modkiwi com 2

MUTLAK KALİTELİ MÜZİK AKIŞI

Uygulamanın ana kullanımı, kullanıcıların birçok farklı platformdan müzik akışı yapmasına yardımcı olmaktır ve tüm şarkıları kullanıcılara sağlamak için YouTube’un verilerini kullanır. Ayrıca, popüler olmayan veya trend olanlar da dahil olmak üzere türün neredeyse her şarkısını kapsar ve müzik akışına olan üstünlüğünü gösterir. Hepsinden iyisi, kullanıcılar oyun veya diğer şeyler için son derece etkili olan başka şeyler yaparken arka planda müzik dinleyebilirler.

Akış ayrıca kayan videoyu tanıtır ve kullanıcıların ekrandaki kayan bir pencerede ses yerine videoyu izlemesine olanak tanır. Ayrıca, yeniden boyutlandırma, konumlandırma ve daha fazlası gibi özgürce özelleştirilebilir, böylece kullanıcılar başka şeyler yaparken videoların keyfini çıkarabilir. Ayrıca, kullanıcılar aynı anda birden fazla pencere açabilmektedir ve uygulamanın her bir kişinin bireysel kullanım tarzına bağlı olarak herhangi bir sınırlaması bulunmamaktadır.

OLAĞANÜSTÜ ÖZELLİKLERLE BENZERSİZ ÖZELLEŞTİRMELER

Kullanıcılar, Pi Music Player’ın ana özelliklerini kolayca özelleştirebilir ve orijinal işlevlerinin bir kısmını kişisel ihtiyaçlarına göre değiştirebilirler. Bu arada uygulama, kullanıcının müzik dinleme veya video izleme deneyimine öncelik veriyor, bu nedenle neredeyse tüm özelleştirmeler veya etkileşimler bunların etrafında dönüyor. Tabii ki, tüm seçenekler ücretsizdir ve kullanıcıların birçok yaratıcı unsurla her şeyi rahatça kişiselleştirmesine olanak tanır.

pi music player apk indir modkiwi com 3 pi music player apk indir modkiwi com 4

ÜCRETSİZ MÜZİK VİDEOSU ARAYIN

Uygulama yerel olarak müzik çalabilir, ancak aynı zamanda YouTube’dan gelen verilerle akış videoları da sunar. Ayrıca, kullanıcıların birçok ünlü yazarın müzikal video temalarıyla yeni içerikleri keşfettiği bir keşif mekanizması sunar. Ayrıca kişisel YouTube hesaplarına bağlanabilirler, böylece tüm ana arayüzü ilgi alanlarına göre çeşitli çekici içeriklerle kişiselleştirebilirler.

MÜZİK GELİŞTİRME İÇİN ÇEŞİTLİ EKOLAYZER ÖN AYARLARI

Her kullanıcının müzik dinleme zevki farklıdır, bu nedenle Pi Music Player esnek bir eşitleme sistemini entegre eder. Kullanıcılar, her şarkı için ayrı bir atmosfer yaratarak, ses seviyesini veya küçük parçacıkları her ayrıntıda değiştirebilir. Ayrıca, kapsamlı özelleştirme ve esnekliği artırmak için birçok etkileyici şeyle birlikte geldikleri için, değişiklik kolaylığı için ön ayarları kullanabilirler.

Pi Müzik Çalar’ın potansiyeli, birçok özelleştirme seçeneğiyle yüksek kaliteli müzik veya müzik videoları sunma konusunda sonsuzdur. Hepsinden iyisi, kullanıcıların deneyimlerini kişiselleştirmeleri için çeşitli muhteşem temalarla birlikte gelir, böylece her kategorideki her gizli özellik veya ayrıntıyı keşfetmelerini genişletir.


İndir (13MB)

Artık indirmeye hazırsınız Pi Music Player ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir