Photoshop Express
Photoshop Express

Photoshop Express v8.1.958 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Photoshop Express, kullanıcıların fotoğraflarının benzersizliğini geliştirmelerine yardımcı olan, temelden ileri düzeye kadar bir görüntü düzenleme uygulamasıdır. Bazı özellikleri gözden geçirmek ve ne yaptıklarını öğrenmek için zaman ayıracaksınız. 

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 545 puan )
Fiyat: $0
İsim Photoshop Express
Yapımcı Adobe
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 98M
Versiyon 8.1.958
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Photoshop Express is the most famous version in the Photoshop Express series of publisher Adobe
Mod Version 8.1.958
Total installs 100,000,000+

İndir (98M)

Photoshop Express, kullanıcıların fotoğraflarının benzersizliğini geliştirmelerine yardımcı olan, temelden ileri düzeye kadar bir görüntü düzenleme uygulamasıdır. Bazı özellikleri gözden geçirmek ve ne yaptıklarını öğrenmek için zaman ayıracaksınız. Aynı zamanda, uygulamanın kalitesiyle ilgili bazı faktörleri ayarlamanıza ve bunları farklı platformlarda paylaşmanıza olanak tanır. Yani bu görmezden gelemeyeceğiniz bir araçtır.

ETKİLEYİCİ GELİŞMİŞ EDİTÖR

Resim düzenleme özelliklerini sıklıkla kullanan biriyseniz Photoshop Express, göz ardı edemeyeceğiniz vazgeçilmez bir araç olacaktır. Özellikle, uygulama, uygulamada bulunan öğeleri düzenlemenize ve bunları eskisinden daha iyi hale getirmenize olanak tanır. Özellikler tamamen mantıklı bir şekilde düzenlendiğinde uygulama arayüzünün kullanımı kolaydır. Böylece bu özellikleri dilediğiniz gibi deneyebilir ve bir süre kullandıktan sonra ustalaşabilirsiniz.

Photoshop Ekspres Fotoğraf Editörü

Dışa Aktarırken GÖRÜNTÜ ORANI VE KALİTE SEÇİN

Photoshop Express ile düzenlemeye başlamadan önce bazı faktörleri göz önünde bulundurmanız gerekir. Özellikle, uygulamanın ana arayüzünde bir ayarlar düğmesi bulacak ve görüntüleri dışa aktarmak için uygun kaliteyi ve dosya türünü ayarlayacaksınız. Uygulama ayrıca kırpma özelliği sayesinde görüntünün en boy oranını kolayca seçmenize olanak tanır ve kullanabileceğiniz birçok seçeneğiniz olur. Her en boy oranı, nasıl kullanılacağını öğrenmeniz gereken bir sosyal ağ platformuna karşılık gelir.

UYGULAMA İÇİN IŞIK VE RENK DÜZELTME

Photoshop Express’te bir görüntünün rengini ve ışığını düzenlemenize yardımcı olabilecek iki ana özellik, görünüm ve ışık araçlarıdır. Görünüm aracına gelince, kullanıcılar fotoğraflarını vermek için farklı renkler bulacaklar ve belirli bir filtreye benzer şekilde kullanılıyor. Ek olarak, ışık aracı daha çok görüntüdeki ışıkla ilgili rengi ayarlamakla ilgili olacaktır. Her özellik bir kaydırıcı ile birlikte gelir, böylece seviyelerini değiştirebilir veya beğenmediyseniz bırakabilirsiniz.

Photoshop Ekspres Fotoğraf Editörü Photoshop Ekspres Fotoğraf Editörü

FOTOĞRAFTAKİ BAZI ELEMANLARIN DETAYLI AYARLANMASI

Photoshop Express’te fotoğraflarınızın renk ve ışık özelliklerini inceledikten sonra, ayrıntılı düzenleme aracını deneyimlemeye devam edeceksiniz. Düzeltme, bölünmüş ton, bulanıklık, skeç gibi daha küçük özellikler bulacaksınız. Bu özellikler arasında, bulanıklık özelliği, seçilen bir nesnenin dışında veya içinde bulanıklığı ayarlayabildikleri veya tüm görüntüyü bulanıklaştırabildikleri için birçok kullanıcı tarafından fark edilecektir. Aynı zamanda, bu özelliğin etkisini değiştirebileceksiniz.

FOTOĞRAFTAKİ ELEMANIN DOĞRULUĞUNU ARTIRIN

Bu uygulamada bahsedilen bir sonraki özellik, bu uygulamadaki bazı öğelerin doğruluğunu artırmanıza yardımcı olacak standart araçtır. Bu uygulamanın işleyişi, dokunuşlarınızı takip edecek yapay zekadan uygulanmaktadır. Bir alana dokunduğunuzda, daha ayrıntılı hale geldiğini göreceksiniz. Böylece birçok şeyi büyütüp netleştirebilir ve fotoğrafı daha gerçekçi hale getirebilirsiniz.

Photoshop Ekspres Fotoğraf Editörü Photoshop Ekspres Fotoğraf Editörü Photoshop Ekspres Fotoğraf Editörü

FOTOĞRAFA ÖZEL ELEMANLAR EKLEYİN

Renk faktörlerinin yanı sıra, fotoğrafın içeriğiyle ilgili bazı yönleri kesinlikle göz ardı edemezsiniz. Dilediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz sanatsal yazı tipleriyle belirli metinleri kolayca ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda, çeşitli çıkartmalar, fotoğrafı izleyicinin önünde daha heyecanlı ve eğlenceli hale getirir. Ayrıca, fotoğraflar için değişen çerçeveler ile fotoğraflarınız için yeni bir deneyim bulacaksınız.

ANA ÖZELLİKLER

 • Photoshop Express Premium ile düzenleme becerilerinizi geliştirin! Uzman düzenleme, cildi pürüzsüzleştirebilir veya en iyi anlarınızı vurgulayabilir.
 • Gelişmiş iyileştirmeyi kullanarak fotoğraflardan istenmeyen öğeleri ortadan kaldırabilirsiniz. Mükemmel özçekimler için pürüzsüz cilt. Photoshop Ekspres
 • Bir konuyu vurgulamak, dramatik kontrast oluşturmak veya bir çekim oluşturmak için seçici düzenlemeler yapın. Prömiyer dahil.
 • En iyi fotoğraflarınızı Facebook, Instagram, Twitter, Flickr, TikTok, WhatsApp, Facebook Messenger, Telegram, Signal ve Line’da paylaşın.
 • Kırmızı göz ve evcil hayvan gözü, favori fotoğraflarınızdan kolayca kaldırılabilir.
 • Selfie ve fotoğraflardaki kusurlar nasıl düzeltilir?
 • Kenarlıkları ve renkleri özelleştirerek harika kolajlar oluşturun.
 • Renk sıcaklığını, canlılığı ve diğer renk efektlerini değiştirmek için kaydırın. Fotoğrafları ve özçekimleri saniyeler içinde rötuşlayın.
 • Fotoğrafları çıkartmalar, memler, başlıklar, kenarlıklar, çerçeveler ve filigranlarla özelleştirin.
 • Belirli konulara odaklanmak için arka planları bulanıklaştırın.
 • Pürüzsüz grenli cilt, renk gürültüsünü azaltır ve ayrıntıları artırır.
 • Kötü çekimleri ve kamera açılarını anında düzeltin.


İndir (98M)

Artık indirmeye hazırsınız Photoshop Express ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAdobe

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir