PhotoRoom Studio
PhotoRoom Studio

PhotoRoom v3.6.0 b421 APK + MOD (Pro Kilitsiz) indir 2022


PhotoRoom – Background Remover & Photo Editor, fotoğraflarınızı birçok kez daha profesyonel hale getirmenin yeri olacaktır. İşiniz ürünlerinizin reklamını yapmak için fotoğraf yüklemeyi içeriyorsa, bu uygulama elinizden gelenin en iyisini yapmanı

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 174 puan )
Fiyat: $0
İsim PhotoRoom Studio
Yapımcı Artizans of Photo Video Background Editor App
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 14M
Versiyon 3.6.0
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
PhotoRoom Studio is the most famous version in the PhotoRoom Studio series of publisher Artizans of Photo Video Background Editor App
Mod Version 3.6.0
Total installs 10,000,000+

İndir (14M)

PhotoRoom – Background Remover & Photo Editor, fotoğraflarınızı birçok kez daha profesyonel hale getirmenin yeri olacaktır. İşiniz ürünlerinizin reklamını yapmak için fotoğraf yüklemeyi içeriyorsa, bu uygulama elinizden gelenin en iyisini yapmanıza yardımcı olacaktır. Bu uygulamaya gelince, farklı özellikler yaşayacaksınız ve ürününüzü daha iyi hale getirebilecekler.

PhotoRoom – Arka Plan Kaldırıcı ve Fotoğraf Düzenleyici PhotoRoom – Arka Plan Kaldırıcı ve Fotoğraf Düzenleyici

BİRÇOK FARKLI İŞ İÇİN HİZMETLER

Oluşturulan, çeşitli kriterlere sahip ve birçok amaca hizmet eden bir uygulama ile birçok farklı kullanıcının kesinlikle ön planda olması gerekiyor. Ve birçok farklı kullanıcı söz konusu olduğunda PhotoRoom bir istisna değildir. Öncelikle modadan kozmetiğe, eşyadan pek çok farklı kategoriye sahip Bayiler kesinlikle bahsedilmesi gereken bir şey… Ardından sattıkları ürünlerin görselleri düzenlenerek tüketicilere ulaşacak muhteşem bir küçük yol olacak.

Veya başka bir diziyle çalışıyorsanız ve Creators, uygulamanın çok iyi destekleyebileceği mükemmel bir örnektir. İşiniz esas olarak Facebook, Instagram, Pinterest, Youtube, podcast’ler gibi ağ platformlarında içerik oluşturmak ve benzersiz bir tanıtım afişi mutlaka size birçok takipçi kazandıracaktır. Küçük bir işletme ile iş kurma fikriniz olsa bile, uygulama şirketiniz için mükemmel bir tanıtım afişi ve arka planı ile sizi tamamen destekleyecektir.

PhotoRoom – Arka Plan Kaldırıcı ve Fotoğraf Düzenleyici PhotoRoom – Arka Plan Kaldırıcı ve Fotoğraf Düzenleyici

BİRÇOK EĞLENCE GÖRÜNTÜ DÜZENLEME ÖZELLİĞİ

En iyi reklam görüntüsünü oluşturabilmek için, uygulamanın birçok farklı özelliği entegre etmesi gerekiyor, böylece kullanıcılar yaratıcı olabilir. Bunu yapabilmek için de uygulamanın profesyonel tasarımcılardan anketler yapması ve gerekli özellikleri eklemesi gerekiyordu. Bu nedenle, bu uygulama söz konusu olduğunda, temelden gelişmişe tüm düzenleme özellikleri ürününüzle iyi bir şekilde buluşabilir.

Bir kapakla ilgili en önemli şeylerden biri kesinlikle konu ve arka planı ayırmak olacaktır. Uygulama, beyaz arka plan, bulanık arka plan veya gerekirse arka plan kaldırma gibi türlerle bunu son derece hassas bir şekilde yapmanıza yardımcı olabilir. Ürününüzün daha fazla öne çıkmasını istiyorsanız, bazı çıkartmalar daha iyi bir vurgu yapacaktır! Bununla birlikte görüntüleri kesme, yerleştirme, birleştirme gibi temel düzenleme işlemleri de hızlı bir şekilde gerçekleştirilecek.

PhotoRoom – Arka Plan Kaldırıcı ve Fotoğraf Düzenleyici PhotoRoom – Arka Plan Kaldırıcı ve Fotoğraf Düzenleyici

SON DERECE BASİT, KULLANIMI KOLAY

Güzel bir kapak fotoğrafı oluşturabilmek için ihtiyacınız olan ilk şey kesinlikle önceden hazırlanmış bir konu olacaktır. Görsel içeriğinin en iyi görselini projenize ekledikten sonra, ona profesyonel bir arka plan vermeye başlayabileceksiniz. Uygulamanın yerleşik olduğu 1000’den fazla farklı arka plan arasından tamamen güzel bir arka plan seçebileceksiniz.

İlk adımları tamamladıktan sonra, ürününüzü doğrudan düzenleyebileceğiniz zaman bu olacaktır. Kırpma, görüntüleri birleştirmeden renkleri, kontrastı, doygunluğu, farklı aydınlatma türlerini düzenlemeye, … görüntüyü sağa getirmek için. Yerleşik metin girişi özelliği ile birkaç hatırlatıcı veya tanıtım da eklenebilir. Şimdi tüm adımları kontrol edin ve görüntüleri Depop, Messages, Vinted, Sosyal Medya gibi platformlara veya Poshmark gibi pazar yerlerine aktarın…

Eşsiz, güzel bir tanıtım resmi, ürününüz üzerinde güçlü bir izlenim bırakabilecektir. Genellikle bunu yapabilmek için yaratıcılık ve tasarım konusunda uzmanlara sormanız gerekir. Ancak artık PhotoRoom ile kendinize eksiksiz bir poster oluşturmak için özellikler ve basit kullanım ile bir tasarım uzmanı olabilirsiniz.


İndir (14M)

Artık indirmeye hazırsınız PhotoRoom Studio ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanArtizans of Photo Video Background Editor App

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir