Photomath
Photomath

Photomath v8.7.0 APK + MOD (Artı Kilitsiz) indir 2022

Photomath, Matematik ile ilgili sorunları olanlar veya ödevlerini esnek bir şekilde tamamlamak isteyenler için en iyi kurtuluş ve çözümlerden biridir. Matematik ve BT uzmanları, her Matematik düzeyinde her düzeyde bilgi sağlayarak ve kullanıcıların ç

Android Android Eğitim
5 ( 924 puan )
Fiyat: $0
İsim Photomath
Yapımcı Photomath Inc
Tür Eğitim
Boyut 11MB
Versiyon 8.7.0
MOD Artı Kilitsiz
Orjinal Google Play
Photomath is the most famous version in the Photomath series of publisher Photomath Inc
Mod Version 8.7.0
Total installs 100,000,000+

Photomath, Matematik ile ilgili sorunları olanlar veya ödevlerini esnek bir şekilde tamamlamak isteyenler için en iyi kurtuluş ve çözümlerden biridir. Matematik ve BT uzmanları, her Matematik düzeyinde her düzeyde bilgi sağlayarak ve kullanıcıların çevik kalmasına yardımcı olmaya hazır olarak, programlamaya dahil olmuştur. Bunun da ötesinde, kullanıcıların matematikle veya hesaplama veya denklemlerle ilgili diğer problemlerle daha fazla ilgilenmesini sağlamak için diğer birçok harika özelliği de birleştirir.

fotomatematik

MUHTEŞEM MATEMATİK FORMÜLÜ VE BİLGİ

Kullanıcılar Photomath’e ilk geldiklerinde, çeşitli faydalı bilgiler ve alıştırmalardan oluşan bir kitaplık ile herkesi sıcak bir şekilde karşılar. Her şey düzgün bir şekilde organize edilmiştir ve her zaman ayrıntılı ve değerli çözümlerle birlikte gelirler, bu da kullanıcıların geniş çapta uygulamalarına ve matematik performansını iyileştirmelerine olanak tanır. Aksine, benzersiz çözüm yöntemleri için akıllı hesap makinesini kullanma veya olağan denklemi kısaltma hakkında daha fazla ipucu bulabilirler.

HERHANGİ BİR MATEMATİK PROBLEMİNİ KOLAYLIKLA ÇÖZÜN

Photomath’in ana işlevi, kullanıcıların herhangi bir alanda veya konuda olsun, tüm matematik problemlerini çözmelerine yardımcı olmaktır. Kullanıcıların egzersizi yazmaları ve ardından taramak için kamerayı kullanmaları gerekir. Uygulama, ayrıntılı veya adım adım çözümler dahil olmak üzere sonraki zaman aralıklarında otomatik olarak çözecek ve cevapları verecektir. Tabii ki, kullanıcının el yazısı tanıması üstündür ve Matematik olduğu sürece her şeyi tarayabilirler.

fotomatematik fotomatematik

İLERİ MATEMATİK ÖĞRENİMİ

Photomath’in matematik çözme yetenekleri, çizimler, grafikler ve diğerleriyle birleştiğinde birden fazla seviyeye yayılabilir ve kullanıcılara doğru sonuçlar vaat eder. Ayrıca, her alıştırmada kullanılan tüm bilgileri kapsayacaktır ve kullanıcılar formülleri nasıl kullanacaklarını daha iyi anlamak için çözünürlük seviyesini sınırlayabilir. Elbette kullanıcılar, arkadaşlarıyla geniş çapta paylaşmak için tüm yanıtları resim olarak kaydedebilir.

ADIMLARLA DETAYLI ÇÖZÜMLER

Kullanıcı formülü nasıl kullanacağını anlamak isterse, çözümler ayrıntılı bilgilerle gelecek ve farklı adımlarda gösterilecektir. Her adıma samimi ve anlaşılması kolay bir ekran eşlik edecek; kullanıcılar bile görünüşünü anlamak için herhangi bir sayıya veya sembole dokunabilir. Cevabı adım adım analiz etme yeteneği, her tür matematiksel formül için kullanıcının performansını önemli ölçüde iyileştirebilir.

fotomatematik fotomatematik

ÖZEL DENKLEM ÜZERİNDEKİ ADIMLARI GÖRSELLEŞTİRİN

Photomath, öğrenme performansı üzerinde büyük etkisi olan canlı görsel efektler de dahil olmak üzere, kullanıcıların matematikle eğlenmeleri için daha fazla sürpriz sunacak. Görsel nitelikler, her denklemi hayata geçirecek ve çözümün her adımını daha esnek ve anlaşılması kolay hale getirecektir. Elbette kullanıcı, matematikte yaygın olarak kullanılan özel semboller de dahil olmak üzere gerekli girdileri serbestçe girebilir.

ÇOK FONKSİYONLU YERLEŞİK HESAP MAKİNESİ

Uygulama, en doğru cevabı ve çözme yöntemlerini sağlamanın yanı sıra, çeşitli matematik problemleri seviyeleri için güçlü ve çok işlevli bir hesap makinesine sahip olacak. Bu, kullanıcıların, ister karmaşık ister basit matematik denklemleri olsun, takip ettikleri herhangi bir alanı daha iyi anlamalarına veya uygulamalarına büyük ölçüde yardımcı olacaktır. Neyse ki, benzersiz bir klavyesi var, kullanıcıların hızlı ve ayrıntılı sonuçlar için herhangi bir matematik alıştırmasını girmesine izin veriyor.

fotomatematik

Photomath, matematik problemleri için herkesin bulabileceği en iyi arkadaşlardan biridir. Her şeyden önce, ayrıntılı çözümler yoluyla kullanıcı öğrenme performansını iyileştirmek için matris problemlerine ve diğer karmaşık eşitlik sabitlerine uygulanabilir.


İndir (11MB)

Artık indirmeye hazırsınız Photomath ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir