Photographer's Companion Pro
Photographer's Companion Pro

Photographer’s companion Pro v1.13.7.3 APK indir (Ücretli) 2022


Profesyonel bir fotoğrafçı olmak istiyor ancak tutkunuzu gerçekleştirecek koşullara sahip değilseniz, Fotoğrafçının arkadaşı Pro bunu yapmanız için tam size göre. Bu kamera, benzersiz eserler yaratmanıza yardımcı olacak profesyonel özelliklerle donat

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 173 puan )
Fiyat: $0
İsim Photographer's companion Pro
Yapımcı Stef Software
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 4M
Versiyon 1.13.7.3
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
Photographer's companion Pro is the most famous version in the Photographer's companion Pro series of publisher Stef Software
Mod Version 1.13.7.3
Total installs 10,000+

Profesyonel bir fotoğrafçı olmak istiyor ancak tutkunuzu gerçekleştirecek koşullara sahip değilseniz, Fotoğrafçının arkadaşı Pro bunu yapmanız için tam size göre. Bu kamera, benzersiz eserler yaratmanıza yardımcı olacak profesyonel özelliklerle donatılmıştır.

Fotoğrafçının arkadaşı Pro

KAMERAYI OTOMATİK ÇIKARMALI PROFESYONEL FOTOĞRAF UYGULAMASI

Bu, fotoğraf tutkunlarının görmezden gelemeyeceği harika bir fotoğraf uygulamasıdır. Kendinden ayarlı parlaklık otomatik odaklama gibi kameranın otomatik modlarını kaldırıyor… bunun yerine, kullanıcıların en iyi fotoğrafları elde etmek için kendi tercihlerine göre ayarlamaları gerekiyor. Bu, profesyonel bir fotoğrafçının ihtiyaç duyduğu temel bir beceridir.

Fotoğrafçının arkadaşı Pro

SAĞLANAN TAM PROFESYONEL ARAÇ YELPAZESİ

Fotoğrafçının arkadaşı Pro size görüntünün parlaklığını ve derinliğini hesaplamak veya gün doğumu, gün batımı, ay tutulması fotoğraflarını çekmek için destekleyici araçlar gibi fotoğrafçılar için özel araçlar sağlayacaktır. Kameranın genellikle net ve güzel bir şekilde yakalayamadığı zor şeyler , bu uygulama tam da bunu yapmak için doğdu.

Fotoğrafçının arkadaşı Pro

KULLANICILARIN KENDİ TAKDİRLERİNE GÖRE KURMALARINA İZİN VERİN

Her fotoğrafçının kendi fotoğrafçılık tarzı olacaktır ve gerçekten de evrensel bir kamera yükleyicisi onların tam potansiyelini ortaya çıkaramaz. Böylece bu fotoğraf uygulaması, kullanıcılar tarafından isteklerine göre yeniden yüklenecek ve kullanıcıların kendi fotoğraflarını kullanmalarını ve sahip olmalarını kolaylaştıracak.

Fotoğrafçının arkadaşı Pro, fotoğraf tutkunlarının çok fazla para harcamadan hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olan profesyonel bir kameradır. Ancak bu uygulamaya gelen kullanıcıların kameralarını iyi kontrol edebilmeleri ve çok güzel işler çıkarabilmeleri için temel bilgilere sahip olmaları gerekiyor.

Fotoğrafçının arkadaşı Pro

ANA ÖZELLİKLER

  • Bu, kullanıcıların çok fazla para harcamadan fotoğrafçı olma hayallerine yaklaşmalarına yardımcı olan profesyonel bir fotoğrafçılık uygulamasıdır.
  • Uygulama, kameranın otomatik modunu kaldırır ve kullanıcıların tarzlarına uyum sağlamak için temel fotoğrafçılık bilgisine sahip olmaları gerekir.
  • Pozlama, kamera derinliği, görüş alanı, kamera deklanşör hızı vb. hesaplama gibi profesyonel araçlar, kameranızı daha iyi ayarlamanıza yardımcı olacaktır.
  • Normal bir kameranın yapması zor olan gün doğumu, gün batımı, ay ışığı veya diğer fenomen anlarını yakalayabilir.
  • Kamerada ayrıca geri sayım, kompozisyon ayarlama ve kullanıcıların fotoğraflarını ayarlayabilmeleri için renk çemberi gibi özellikler bulunuyor.


İndir (4M)

Artık indirmeye hazırsınız Photographer's companion Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir