PhotoFancie
PhotoFancie

PhotoFancie v5.7.1 APK indir (Pro Kilidi Açık) 2022


PhotoFancie, çeşitli fotoğraf kolajları oluşturmayı kolaylaştıran bir düzenleme uygulamasıdır. Favori görüntülerinizi eklemek ve benzersiz bir hikaye oluşturmak için düzenleri kullanabilir veya kendiniz düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda, görseller, ç

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 390 puan )
Fiyat: $0
İsim PhotoFancie
Yapımcı Bringe
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 9.9M
Versiyon 5.7.1
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
PhotoFancie is the most famous version in the PhotoFancie series of publisher Bringe
Mod Version 5.7.1
Total installs 1,000,000+

PhotoFancie, çeşitli fotoğraf kolajları oluşturmayı kolaylaştıran bir düzenleme uygulamasıdır. Favori görüntülerinizi eklemek ve benzersiz bir hikaye oluşturmak için düzenleri kullanabilir veya kendiniz düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda, görseller, çıkartmalar ve daha fazlası gibi eklediğiniz bazı öğeleri ürüne yaratıcılık katacak şekilde kolayca ayarlayabilirsiniz.

KOLAYCA FOTOĞRAF KOLAJLARI OLUŞTURUN

Tamamen zengin içerikli bir ürün oluşturmak için, kullanıcılar PhotoFancie’de görüntü düzenleme ve çoğullama bulacaklar. Kullanıcıların çeşitli içerikleri kendi başlarına oluşturabilmeleri ve istedikleri hikayeleri en kolay ve eksiksiz anlatabilmeleri avantajlıdır. Aynı zamanda, herhangi bir kullanıcının yapabileceği ve dilerse yaratıcı olabileceği ürünü yapmak da tamamen kolaydır.

Kolaj Oluşturucu (Yerleşim Izgarası) – PhotoFancie Kolaj Oluşturucu (Yerleşim Izgarası) – PhotoFancie

GÖRÜNTÜLERİ KOLAYCA EKLEMEK İÇİN IZGARA DÜZENLERİNİ KULLANIN

Herhangi bir kullanıcının PhotoFancie’de yapması gereken ilk iş, resim eklemek için birçok hücre içeren bir ızgara düzenine sahip olmaktır. Bu nedenle, daha fazla ızgara, görüntülerin boyutu küçüleceğinden ekleme işleminizde dikkatli olmanız gerekecektir, bu nedenle az sayıda hücreli ızgaraları seçmek, aradığınız görüntüleri ve içeriği öne çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Bu mizanpajlara galeriden hangi resimleri ekleyeceğinizi seçeceksiniz.

IZGARA DÜZENLERİNİN BASİT AYARLANMASI

PhotoFancie’de kullanabileceğiniz seçeneklerin yanı sıra, bu mizanpajları kendi yaratıcı fikirlerinize uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Mizanpajların satırlarındaki dairesel butonlara kolayca dokunabilir ve konumlarını hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda, düzenleme yoluyla, bazı öğeler yavaş yavaş boşluklar olarak ortaya çıkar ve bunları doldurmak için birçok şeyi kullanabilirsiniz.

Kolaj Oluşturucu (Yerleşim Izgarası) – PhotoFancie Kolaj Oluşturucu (Yerleşim Izgarası) – PhotoFancie

GÖRÜNTÜLERİ UYGUN ŞEKİLLERE DÖNÜŞTÜRÜN

Her PhotoFancie düzeninde belirtilen şekillerin yanı sıra kendi düzeninizi oluşturabilir ve resimlerinizle istediğinizi yapabilirsiniz. Spesifik olarak, yerleşimdeki resimlerin boyutunu ve yerleşimin boyutunu, onu yayınlayacağınız platforma bağlı olarak uygun bir şekilde ayarlamanıza olanak tanıyan bir oran özelliği bulabileceksiniz. Ayrıca bu görüntülerin şeklini farklı şekillere kolayca değiştirebilirsiniz.

FOTOĞRAFINIZ İÇİN BİR KOMPOZİSYON SEÇİN

Fotoğrafın içerik öğelerini tamamladıktan sonra, kompozisyon ile ilgili bazı öğelerin seçimine geleceksiniz. Özellikle arka plan rengini değiştirebilir ve resmin içeriğine uygun ve yumuşak renkler seçebilirsiniz. Bu seçim, kullanıcılar görüntülerini değiştirmek için birçok renk bulabildiklerinde tamamen çeşitlidir. Aynı zamanda, görüntü için karşılık gelen çerçeveleri seçmek için bindirmeleri de kullanabilirler.

Kolaj Oluşturucu (Yerleşim Izgarası) – PhotoFancie Kolaj Oluşturucu (Yerleşim Izgarası) – PhotoFancie

FARKLI ELEMANLARI KOLAYCA EKLE

Yukarıda belirtildiği gibi, düzeninizi değiştirmek bazen boşluklar yaratacaktır ve bu alanı özel kılmaya yardımcı olabilecek öğeleri kendiniz ekleyeceksiniz. Metin, çıkartmalar, resimler ve daha birçok öğe gibi pek çok şey ekleyebilirsiniz ve bunların her biri kullanıcı tarafından özelleştirilebilir.

Uygulamanın kolaj oluşturma özelliği aşağıdaki gibi birçok heyecan verici şeye sahiptir:

  • Kullanıcılar, ızgara düzenlerini manuel olarak seçebilecek veya görüntüleri yaratıcı bir şekilde düzenlemek için bunları düzenleyebilecek.
  • Düzeni ayarlamak tamamen basittir ve başka içerik eklemek için düzenleme yaparken oluşturulan alanlardan yararlanabilirsiniz.
  • Kullanıcılar, şekilleri gibi görüntüyle ilgili bazı öğeleri düzenleyebilir ve bunları istedikleri konumlarda düzenleyebilir.
  • Fotoğrafın düzenini ve rengini daha etkileyici hale getirmek ve aktarmak istediğiniz içerikle eşleştirmek için arka planlar ve kaplamalar ekleyin.
  • İçeriği çeşitlendirmeye yardımcı olmak için ürününüze resimler, çıkartmalar, metin gibi birçok öğe ve diğer birçok öğe ekleyebilirsiniz.


İndir (9.9M)

Artık indirmeye hazırsınız PhotoFancie ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanBringe

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir