PhotoCut
PhotoCut

PhotoCut v1.0.7 APK indir (Artı Kilitsiz) 2022


PhotoCut – Background Eraser & CutOut Photo Editor, akıllı mobil cihazınızda olması gereken harika bir arka plan silgisidir. Bu uygulama, istediğiniz herhangi bir fotoğrafın arka planını kaldırabilir; fotoğraflarınızı sanata dönüştürmenize olanak

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 211 puan )
Fiyat: $0
İsim PhotoCut
Yapımcı Imagix AI Private Limited
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 17M
Versiyon 1.0.7
MOD Artı Kilitsiz
Orjinal Google Play
PhotoCut is the most famous version in the PhotoCut series of publisher Imagix AI Private Limited
Mod Version 1.0.7
Total installs 1,000,000+

İndir (17M)

PhotoCut – Background Eraser & CutOut Photo Editor, akıllı mobil cihazınızda olması gereken harika bir arka plan silgisidir. Bu uygulama, istediğiniz herhangi bir fotoğrafın arka planını kaldırabilir; fotoğraflarınızı sanata dönüştürmenize olanak tanıyan harika bir kolaj oluşturucuya sahiptir. Size en iyi fotoğrafları vermek için benzersiz filtreler ve diğer araçlar da desteklenir.

SADECE ADIMLARDA ARKA PLANI KALDIRIN

Arka planı değiştirerek benzersiz ve yeni olması için dönüştürmek istediğimiz fotoğraf sıkıntısı olmayacak, ancak bazen düzenleme yazılımı karmaşık ve zahmetli olabilir. PhotoCut, birkaç kolay adımda arka planınızı stilinize göre düzenlemenizi sağlar. Görüntünün tutmak istediğiniz kısmının kenarlığını çizmeniz yeterlidir ve gereksiz arka plan bu araç tarafından otomatik olarak kaldırılacaktır.

PhotoCut – Arka Plan Silgisi ve Kesit Fotoğraf Editörü PhotoCut – Arka Plan Silgisi ve Kesit Fotoğraf Editörü

ARKA PLANI OTOMATİK OLARAK KESMEK İÇİN LASSO ARACI

Akıllı kement aracı, bunu kolaylıkla ve aşırı hassasiyetle yapması için desteklenir. Veya tek bir tıklamayla otomatik kırpma aracı görüntünün kenarlarını otomatik olarak algılar ve görüntünün arka planını kaldırır. Bu arka planı kaldırmak, herhangi bir renkli arka planla birleştirebileceğiniz ve kolaylıkla benzersiz bir kolaj oluşturabileceğiniz şeffaf bir çıkartma oluşturur. Ayrıca bu profesyonel fotoğraf düzenleyici ile çıkartmalarınızı üst üste koyabilir, kesip yapıştırabilirsiniz.

FİLTRELER VE ETKİLER

Fotoğrafınız biraz monoton ve mülayim mi? Görüntülerinizin kalitesini artırmak için profesyonel filtreler kullanın. Yerleşik filtrelerin ve efektlerin yeni ve benzersiz bir fotoğrafa sahip olmanıza yardımcı olmasına izin verin.

PhotoCut – Arka Plan Silgisi ve Kesit Fotoğraf Editörü PhotoCut – Arka Plan Silgisi ve Kesit Fotoğraf Editörü PhotoCut – Arka Plan Silgisi ve Kesit Fotoğraf Editörü

SONUÇLARI PAYLAŞ

Benzersiz fotoğraflar oluşturduktan sonra arkadaşlarınıza veya sevdiklerinize anlatmaya çalışın. Yarattığınız harika anları herkesin görmesini sağlamak ve ilişkileri güçlendirmek için Facebook, Instagram vb. aracılığıyla paylaşın.

Pek çok insan monotonluğu artık sevmeyecek; PhotoCut, kendi tarzınızı ve kişiliğinizi yaratmanız için size yenilik ve yaratıcılık getiriyor. Profesyonel düzenleme araçlarıyla benzersiz fotoğraflar oluşturun ve birlikte fotoğraflar aracılığıyla duyguların tadını çıkarın.


İndir (17M)

Artık indirmeye hazırsınız PhotoCut ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanImagix AI Private Limited

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir