Photo & Video Locker - Gallery
Photo & Video Locker - Gallery

Photo & Video Locker – Gallery v6.0.6 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Galeri, tüm fotoğraflarınızı, videolarınızı ve kişisel belgelerinizi saklamanız için en güvenli çekmece olarak bilinir.

Android Android Araçlar
5 ( 898 puan )
Fiyat: $0
İsim Photo & Video Locker - Gallery
Yapımcı Rowdy Fit
Tür Araçlar
Boyut 8.9M
Versiyon 6.0.6
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Photo & Video Locker - Gallery is the most famous version in the Photo & Video Locker - Gallery series of publisher Rowdy Fit
Mod Version 6.0.6
Total installs 5,000,000+

İndir (8.9M)

Kişisel olarak kimsenin bilmesini istemediğiniz tüm hassas fotoğrafları ve videoları içerebilecek bir uygulama arıyorsanız, Galeri tam size göre. Burada, uygulamaya erişirken oyunculara sıkı bir güvenlik sistemi veriyoruz. Pin kodlarından çizimlere kadar çeşitli şekillerde ispatları keşfedebilirsiniz. Ayrıca izniniz olmadan uygulamaya erişmeyi bırakmayan yabancılar için de uygulama size bilgileri yakalayacak ve gönderecektir.

Fotoğraf ve Video Dolabı – Galeri Fotoğraf ve Video Dolabı – Galeri

BASİT AMA GÜVENLİ ŞİFRE AYARLAMASI

Bilmeyenler için bu uygulama banka kasası olarak bilinir. Buna benzetebilmemizin sebebi ise sadece sizin açabilmenizdir. Uygulama, günümüzün en popüler güvenlik uygulamalarını kullanmanızı sağlar. Bu yüzden yeni bir şifreye alışmakta zorluk çekmezsiniz. Bununla birlikte, güvenlik seviyesi orta düzeyde değildir, bu nedenle içiniz rahat olsun.

PIN KODU VE AKILLI GÖRÜNTÜ KULLANIN

Bunlardan biri, şifre olarak pin kodunun kullanılmasıdır. Spesifik olarak, onunla herhangi bir 4 haneyi beğeninize göre ayarlayabilirsiniz, ancak çok basit olmayın. Size bir tavsiye, doğum tarihinize göre değil, ailenize göre koymanız çünkü tahmin etmesi kolay. Ayrıca Galeri size resimli bir şifre de veriyor. Bu seçenekle, kullanıcılar ekrandaki noktaları kullanabilir ve özel bir şekil oluşturmak için bunları bir araya getirebilir.

VERİ İTHALAT VE İHRACAT ARACI OLMADAN DOĞRUDAN YAPILIR

Galeri’ye getirilen resimler veya videolarla ilgili veri kaynağı kendi cihazınızdan alınır. Özellikle, kişisel kitaplığınıza erişebiliriz. Buradaki tüm görüntüler herhangi bir aracı sistem olmadan doğrudan alınacaktır. Kullanıcıların uygulamaya koydukları güveni artıran da budur. Ayrıca, verileri güvenli bir şekilde içe ve dışa aktarabilmek için işlemleri doğrudan SD kartınızla yürütecek ve çalışacağız.

HERHANGİ BİR HAZIR DOLAYI ACİL DURUM BİLDİRİMİ

Ayrıca, Galeri’nin güvenliği bununla da bitmiyor. Bir sonraki seviyeye devam ediyor. Ayrıca sizin için bazı sürprizlerimiz var, bu yüzden bizi izlemeye devam edin. Birisinin bu uygulamanın şartlarını ihlal etmeyi planlaması durumunda. Kullanıcı, başlatıldığı anda uygulamadan acil bir uyarı mesajı alacaktır. Bunun sonucunda yardımımız için şifrenizi hızlı bir şekilde güncelleyebilecek ve hesabınızı onaylayabileceksiniz.

Fotoğraf ve Video Dolabı – Galeri Fotoğraf ve Video Dolabı – Galeri

İLGİNÇ EKRANLI SINIRSIZ KAPASİTE

Bu uygulama, koyduğunuz veri miktarını sınırlamaz. Bu, ne zaman fotoğraf ve video eklemeniz veya eklememeniz gerektiğini düşünmenize gerek kalmaz. Bununla kalmayıp, bu uygulama size anlaşılması son derece kolay bir ekran da sunar. Küçük resimleri büyük bir albümde görebileceksiniz. Ayrıca, ilgisiz kişilerin meraklı bakışlarından kaçınmak için son uygulamada bu yer görüntülenmiyor. Cihazınız uyku moduna geçtiğinde de otomatik olarak ana ekrana çıkar.

ANA ÖZELLİKLER

  • Sayılardan çizimlere ve hatta parmak izlerinin görünümüne kadar şifre sisteminin garanti ettiği maksimum güvenliği yaşayın.
  • Uygulama, cihazın son uygulamalar listesinde görüntülenmiyor, bu da yabancıların boşluktan faydalanmasını zorlaştırıyor.
  • Herhangi biri başvurunuza erişmeye çalışıyorsa, bilgileri önlemek ve ele geçirmek için size acil bir bildirim göndereceğiz.
  • Uygulamanın teması, tercihlerinize ve ruh halinize bağlı olarak kullanıcının kendisi tarafından değiştirilebilir.
  • Kullanıcının mobil cihazı uyku moduna ayarlanırsa uygulama otomatik olarak hemen çıkacaktır.


İndir (8.9M)

Artık indirmeye hazırsınız Photo & Video Locker - Gallery ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir