Photo Translator
Photo Translator

Photo Translator v8.5.7 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Fotoğraf Tercümanı size en hızlı ve şaşırtıcı derecede verimli resim çevirisini verecektir. Uygulama, resminizden tam olarak yararlanmanıza ve en karakteristik dillerin tümünü sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Android Android Araçlar
5 ( 80 puan )
Fiyat: $0
İsim Photo Translator
Yapımcı EVOLLY APP
Tür Araçlar
Boyut 41M
Versiyon 8.5.6
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Photo Translator is the most famous version in the Photo Translator series of publisher EVOLLY APP
Mod Version 8.5.6
Total installs 10,000,000+

İndir (41M)

Fotoğraf Tercümanı size yardımcı olacağından, kullanıcıların artık dil sorunları hakkında endişelenmesine gerek yok. Bu benzersiz bir fotoğraf çeviri uygulamasıdır; kullanıcıların tüm gereksinimleri hemen karşılamak için yalnızca değerli özellikleri seçmesi gerekir. Uygulama sürekli olarak yeni özellikler ekleyerek, kullanıcıların ilginç bulması için diller ekliyor. Ayrıca, uygulama her zaman en son sürümü günceller, böylece kullanıcılar bu resmi çevirebileceklerinden emin olabilirler.

Fotoğraf Tercümanı – resimleri kamerayla çevir Fotoğraf Tercümanı – resimleri kamerayla çevir

DİL TESPİTİ

Uygulama, bugün fotoğrafları çevirmek için benzersiz yeteneği ile bilinir. Kullanıcılar, benzersiz hedef dili algılama yeteneği karşısında daha da şaşkına dönerler. Hedef dili tespit etme yeteneği, kullanıcıların her zamanki gibi diller arasında geçiş yapma ihtiyacını ortadan kaldırır. Hedef dilin tespiti, çeviri sürecindeki tüm riskleri sınırlandırmaktır.

KAMERANIZI BİR ÇEVİRİ ARACINA DÖNÜŞTÜRÜN

Kameranızı eğlenceli bir çeviri aracına dönüştürmek de Photo Translator’ın ana odak noktasıdır. Kullanıcılar her durumda, herhangi bir yerde çeviri yapmak için kullanabilirler. Sadece resmi çevirmeyi seçin; kullanıcıların kullanmaya devam etmesi için iki yol vardır: anında çeviri ve tarama. Her özelliğin iyi bir özelliği vardır ve oradan kullanıcıların keşfetmesi için birçok ilginç nokta geliştirir.

SINIRSIZ TERCÜME

Bu uygulamada dikkat çeken nokta, kullanıcıların çevirinin sınırı konusunda endişelenmelerine gerek olmamasıdır. Uygulamanın kısa sürede tam bir metin sayfasını tercüme etmesi mümkündür, ancak kalitesi çok takdir edilmektedir. Kullanıcılar onu herhangi bir amaç için kullanabilir ve oradan kullanıcılar sınırlamalar hakkında endişelenmeden özgürce tercüme edebilir.

YÜKSEK ÇEVİRİ YETENEĞİ

Uygulama, hassas çeviri yetenekleri için çok takdir edilmektedir. Uygulama, ihtiyaç ve amaçlarına göre duruma göre çeviri yapacaktır. Daha spesifik olarak, uygulama aynı zamanda dil yeteneğinizi geliştirmenize ve en hassas çevirileri sağlamanıza yardımcı olur.

Fotoğraf Tercümanı – resimleri kamerayla çevir Fotoğraf Tercümanı – resimleri kamerayla çevir Fotoğraf Tercümanı – resimleri kamerayla çevir

DİLİNİZE UYGUN İÇERİK

Uygulamanın çekiciliği, dilinize uygun içeriktir. Doğru kaynak dili belirlemek, çeviriyi daha ilginç hale getirecektir. Her dilin farklı bir çeviri yeteneği olacağı için doğru kaynak dili seçmek çok önemlidir. İçerik, mümkün olan en genel fikri vermek için kırpılacaktır.

UYGULAMADAKİ DİL ÇEŞİTLİLİĞİ

Uygulama, çok dilli özelliği ile bilinir ve kullanıcılar aynı anda tek bir görselden 2 ila 3 farklı dile endişelenmeden çeviri yapabilir. Aynı kişilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için bu uygulamada kullanılan birçok dil vardır. Üstelik uygulama dilin ölçeğini de genişletiyor.

MEVCUT GÖRÜNTÜ SEÇİMİ

Kullanıcılar, çeviri için koleksiyondaki resimleri hemen seçebilir. Seçim basittir ve kullanıcılar çevirmek istedikleri içeriği özelleştirebilir. Üstelik uygulama tüm fotoğraflarınızı da kabul ediyor ve belirli bir süre içerisinde hızlı bir şekilde çeviri yapıyor.

  • Dil çeşitliliği, uygulamanın tüm kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamayı başardığı özel özelliklerden biridir.
  • Bu uygulamada her kullanıcının en çok talep ettiği şey, hızlı ve hassas bir şekilde tercüme etme yeteneğidir.
  • Kullanıcılar anında sonuç almak için hızlı çeviri özelliğini hemen kullanabilir.
  • Galerideki birçok fotoğrafı seçip çevirmek de her zamanki gibi keyifli.
  • Sınırsız çeviri ve sınırsız dil, bu uygulamada keyif aldığınız şeylerdir.


İndir (41M)

Artık indirmeye hazırsınız Photo Translator ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanEVOLLY APP

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir