Photo Scan
Photo Scan

Photo Scan App by Photomyne v19.7.4200L APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir


Photomyne'den Fotoğraf Tarama Uygulaması, kullanıcıların görüntüleri taraması için bir uygulamadır. Bu en hızlı ve en etkili yoldur ve onları manipüle etmek zor değil, son derece basittir. En son AI teknolojisi ile oluşturulan uygulama, fotoğrafların

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 70 puan )
Fiyat: $0
İsim Photo Scan
Yapımcı Photomyne Ltd
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 104M
Versiyon 19.7.4200L
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Photo Scan is the most famous version in the Photo Scan series of publisher Photomyne Ltd
Mod Version 19.7.4200L
Total installs 1,000,000+
  • Cihaz Algılama Kapatıldı
  • Giriş Gerekmiyor


İndir (104M)

Photomyne’den Fotoğraf Tarama Uygulaması, kullanıcıların görüntüleri taraması için bir uygulamadır. Bu en hızlı ve en etkili yoldur ve onları manipüle etmek zor değil, son derece basittir. En son AI teknolojisi ile oluşturulan uygulama, fotoğraflarınızı dijital bir kayda dönüştürecek ve elbette, onları görmeleri için kolayca başkalarına gönderebilirsiniz. Uygulama tamamen ücretsizdir ve ihtiyaçlarınıza uygunsa en temelden gelişmiş görüntü taramaya kadar kullanıcıların ihtiyaç duyduğu özellikleri sağlar.

Photomyne'den Fotoğraf Tarama Uygulaması

SÜRECİ BASİT OLARAK TAMAMLAYIN

Photomyne’nin Fotoğraf Tarama Uygulaması, istediğiniz görüntüleri tek seferde tarayacağınız kamera özelliğini doğrudan uygulamada sağlayacaktır. Uygulama, telefonunuzdaki tüm fotoğraf albümünü bir saniyede tarayabilir. Fotoğrafları otomatik döndürme, kırpma, orijinal renkleri geri yükleme ve bu fotoğrafları uygulamanın otomatik olarak yüklediği dijital albümlere kaydetme gibi önceden programlanmış özellikler.

ESKİ GÖRÜNTÜLERİ DÜZENLE

Zamanın geçmesi, daha önce çektiğiniz albümlerdeki resimlerin renk değiştirmesine veya solmasına neden olabilir. Bu uygulamadaki düzenleme özelliği sayesinde, renk filtrelerini kullanmaktan ve fotoğrafı renklendirmekten bazı renkleri kurtaracaksınız. Ayrıca uygulama, görüntüye konum, ad veya tarih gibi bazı bilgiler de ekleyebilir.

Photomyne'den Fotoğraf Tarama Uygulaması Photomyne'den Fotoğraf Tarama Uygulaması

KAYDETMEK VE PAYLAŞMAK KOLAY

Düzenleme tamamlandıktan sonra fotoğrafı mobil cihazınıza veya bilgisayarınıza kolayca kaydedebilirsiniz. Web bağlantı süreci aracılığıyla her yerde bu fotoğraflar aracılığıyla anılarınızı kesinlikle paylaşabilirsiniz. Bu faydalı şeylerin yanı sıra arkadaşlarınıza göndermek için oluşturduğunuz videolar ve görseller aracılığıyla da hediyeler oluşturabilirsiniz.

OLAYLARDA GERÇEKTEN İMKANSIZ BİR ROLÜ VAR

Photomyne’nin Fotoğraf Tarama Uygulaması, aile toplantıları veya doğum günü partileri gibi etkinlikler aracılığıyla, geçmişte yaşanmış mutlu veya üzücü anıları geri getiren unsurla eski fotoğraflar, insanların unutabileceği hatıraların bir anlatıcısı görevi görecek.

Photomyne'den Fotoğraf Tarama Uygulaması Photomyne'den Fotoğraf Tarama Uygulaması

UYGULAMA YÜKSELTME SEÇENEKLERİ

Bu uygulamayı sınırsız kullanmak istediğinizi varsayalım. Bu durumda kullanıcılar, fotoğraf tarama, kaydetme ve paylaşma gibi birçok farklı özelliğin sınırsız, yüksek kalitede sağlanacağı özel ödemeli bir plan satın almayı düşünebilirler. Her yerden erişilebilen daha yüksek görüntü kalitesi, birçok harika fotoğraf tasarımı efektiyle yaratıcılığınızı ortaya çıkarın.


İndir (104M)

Artık indirmeye hazırsınız Photo Scan ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPhotomyne Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir