Photo Retouch
Photo Retouch

Photo Retouch v2.3.4 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Fotoğraf Rötuşu, tüm kullanıcılara her karedeki gereksiz nesneleri işleme konusunda uzmanlaşmış modern araçlar ve özellikler getirecek. Sistemde yerleşik olarak bulunan gelişmiş yapay zeka sayesinde, ister fiziksel ister soyut olsun tüm görüntülerind

Android Android Araçlar
5 ( 897 puan )
Fiyat: $0
İsim Photo Retouch
Yapımcı Changpeng
Tür Araçlar
Boyut 20MB
Versiyon 2.3.4
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Photo Retouch is the most famous version in the Photo Retouch series of publisher changpeng
Mod Version 2.3.4
Total installs 5,000,000+

İndir (20MB)

Fotoğraf Rötuşu, tüm kullanıcılara her karedeki gereksiz nesneleri işleme konusunda uzmanlaşmış modern araçlar ve özellikler getirecek. Sistemde yerleşik olarak bulunan gelişmiş yapay zeka sayesinde, ister fiziksel ister soyut olsun tüm görüntülerindeki her şeyi kolayca silebilirler. Ayrıca, her fotoğrafı en iyi kalite ve mükemmellikle cilalamak ve profesyonel bir fotoğrafçı hissi yaratmak için birçok gelişmiş düzenleme paketiyle birlikte gelir.

FOTOĞRAFLARDAKİ HER ŞEYİ HIZLI SİL

Nesneleri kaldırmak ve boşluklarını doldurmak, Photo Rötuş’un kullanıcılara ilk kullanımda tanıtmak istediği ana yetenektir. Bu özellik otomatik olarak çalışır ve kullanıcının nesneyi bulmak ve silmeye başlamak için yalnızca bağlantı araçlarını kullanması gerekir. Silme sırasında, AI’lar boşlukları benzer ayrıntılar veya çevredeki alanlardan piksellerle gerçek zamanlı ve anında otomatik olarak doldurur.

Fotoğraf Rötuşu – AI İstenmeyen Nesneleri Kaldırır Fotoğraf Rötuşu – AI İstenmeyen Nesneleri Kaldırır

TEK PİKSEL ÜZERİNDE MUTLAK HASSASİYET

Nesne kaldırma mutlak hassasiyet gerektirir, bu nedenle AI büyük parçaları otomatik olarak tanır, ancak kullanıcının yakınlaştırması ve küçük ayrıntıları düzeltmesi gerekir. Bu, sistemin silinmesi gereken nesneleri hızla ve mümkün olan en iyi sonuçlarla hemen tanımasına yardımcı olur. Tabii ki, kullanıcı her eylemi geri alabilir ve orijinal niyetten kaynaklanan herhangi bir hata veya olumsuz sonuç varsa her şeyi yeniden yapabilir.

BOZUK FOTOĞRAFLARI HIZLI ONARIM

Nesneleri kaldırdıktan sonra, bazı alanlar düzeltme belirtileri gösterecek ve insanlar bunları ilk bakışta kolayca algılayacaktır. Bu nedenle, Fotoğraf Rötuşu, kullanıcıların nesneleri kaldırırken kaçırılan ayrıntıları dengelemesine veya düzeltmesine yardımcı olurken, bu alanların o sırada hiçbir şey olmamış gibi daha iyi bir çözünürlüğe sahip olmasına yardımcı olan bir Hızlı Onarım özelliğine sahip olacaktır. Bu özellik ayrıca, kullanıcılara çeşitli sonuçlar getirmek için birçok genişletme seçeneğine sahiptir.

Fotoğraf Rötuşu – AI İstenmeyen Nesneleri Kaldırır Fotoğraf Rötuşu – AI İstenmeyen Nesneleri Kaldırır

NESNELERİ Klonla

Bazı fotoğrafların öne çıkması ve izleyiciyi çekmesi için küçük ayrıntılara ihtiyacı olacaktır. Neyse ki uygulama, kullanıcıların bir görüntüdeki mevcut ayrıntıları kopyalamasını ve ardından bunları geniş çapta yapıştırmasını kolaylaştıran bir araç olan Clone Stamp işlevine sahiptir. Bu özelliğin kullanışlı yanı, kullanıcı onu tanımlarken nesnenin fazlalığını otomatik olarak kaldırması ve yapıştırmanın daha düzgün ve kusursuz olmasını sağlamasıdır.

ÇOK YÖNLÜ DÜZELTİCİ VE KALDIRMA

Fotoğraf Rötuşu, gereksiz nesneleri veya ayrıntıları kaldırmanın yanı sıra, görüntülerde görünen filigranları, logoları ve metni de silebilir. Bu özellik aynı zamanda ayrı katmanları aynı anda tanır ve oluşturur, bu da daha önce belirtildiği gibi içeriğin en karmaşık yerlerde bile silinmesini kolay ve hızlı hale getirir. Bu tür içeriği kaldırdıktan sonra sistem, saf bir sonuç için her şeyi otomatik olarak ayarlar ve iyileştirir.

Fotoğraf Rötuşu – AI İstenmeyen Nesneleri Kaldırır Fotoğraf Rötuşu – AI İstenmeyen Nesneleri Kaldırır

DEĞİŞİK YOĞUNLUKLU BULANIK FOTOĞRAFLAR

Kullanıcılar görüntüde bir şeyi vurgulamak isterlerse Bulanıklaştırma efekti işlevini kullanabilirler. Bu, özel fırçalar aracılığıyla nesneleri özgürce bulanıklaştırmalarına olanak tanıyarak alanları veya nesneleri tanımlamayı kolaylaştırır. İyi yanı, işlevin kapsamlı ve çok yönlü özelleştirmeye sahip olmasıdır, böylece kullanıcılar görüntüyü birçok stilde bulanıklaştırmak için opaklığı, fırçanın boyutunu ve daha fazlasını değiştirebilir.

Fotoğraf Rötuşu, profesyonel fotoğraf editörleriyle karşılaştırılamasa da, nesneleri kaldırma, fotoğrafları onarma ve daha pek çok özelliği mükemmel ve üstündür. Kullanıcılar ayrıca basit işlemlerle çok sayıda içeriği değiştirerek fotoğraflarını doğrudan geniş çapta paylaşabilirler.

– Mutlak hassasiyetle hızlı nesneleri kaldırma.
– Fazlalık veya fotoğrafların piksellerini onarın.
– Kaldırma için çok çeşitli özelleştirmeler.
– Pulları klonlayın ve herhangi bir şeyi kolayca yapıştırın.
– Fotoğrafı çeşitli yoğunluk veya stiller ile bulanıklaştırın


İndir (20MB)

Artık indirmeye hazırsınız Photo Retouch ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdanchangpeng

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir