Photo Lab PRO
Photo Lab PRO

Photo Lab PRO v3.12.3 APK + MOD (Ücretsiz Yamalı) indir 2022


Photo Lab Pro, mevcut efektler ve önerilerle sanatsal fotoğraflar oluşturmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Herhangi bir görüntüyü etkileyici kılabilecek tamamen farklı sayıda efekt bulabilirsiniz. Aynı zamanda, birden fazla fotoğrafı birleştirmek

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 213 puan )
Fiyat: $0
İsim Photo Lab PRO
Yapımcı Linerock Investments LTD
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 17M
Versiyon 3.12.3
MOD Yamalı
Orjinal Google Play
Photo Lab PRO is the most famous version in the Photo Lab PRO series of publisher Linerock Investments LTD
Mod Version 3.12.3
Total installs 500,000+
  • Kök veya Lucky Patcher veya Google Play Modded gerekmez;
  • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
  • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
  • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
  • Diller: Tam Çoklu Diller;
  • CPU'lar: armeabi, armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64, mips;
  • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 213dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
  • Orijinal paket imzası değişti.


İndir (17M)

Photo Lab Pro, mevcut efektler ve önerilerle sanatsal fotoğraflar oluşturmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Herhangi bir görüntüyü etkileyici kılabilecek tamamen farklı sayıda efekt bulabilirsiniz. Aynı zamanda, birden fazla fotoğrafı birleştirmek veya anlamlı mesajlar eklemek gibi birçok başka heyecan verici şey de bulacaksınız. Gerçekten de kolayca etkileyici bir görüntü oluşturabilmeniz için pek çok temel olacaktır.

Photo Lab PRO Resim Editörü Photo Lab PRO Resim Editörü

MUHTEŞEM ETKİLERLE FOTOĞRAFLAR YARATIN

Bugün birçok kullanıcının bir sosyal ağ sitesinde hesabı var, bu nedenle güzel fotoğraflar yayınlamaları gerekiyor ve Photo Lab, bunu yapmalarına yardımcı olacak bir araç olacak. Birincil kullanımı, galerideki herhangi bir resmi tamamen düzenlemek ve onu efektlere, çerçevelere ve diğer öğelere uygulamaktır. Oradan, orijinal fotoğraf ile düzenlenen fotoğraf arasındaki farkı eninde sonunda görecekler.

Photo Lab gibi bir resim düzenleme uygulamasıyla karşılaştığınızda, bu uygulamanın sahip olduğu filtreleri göz ardı edemeyiz. Bu filtreler, benzersiz bir renk getirir ve görüntüye film veya tabloya benzer şekilde sanatsal bir dokunuş katar. Ayrıca, yüksek benzersizliği sevenler için de mükemmel bir şekilde uygundur, bu nedenle bu filtrelerin neler getirebileceğini keşfetmek için zaman ayıracaklar.

Photo Lab PRO Resim Editörü Photo Lab PRO Resim Editörü

FOTOĞRAF İÇİN KAPLAMAYI AYARLAYIN

Photo Lab’in filtrelerinin yanı sıra, yararlanabileceğiniz çok çeşitli çerçeveler de bulacaksınız. Hem renkleri değiştirebilir hem de görüntüye dramatik efektler verebilirsiniz. Bu yüzden iyi bir kombinasyon olarak kabul edilebilir ve çift pozlama gibi birçok şey yapabilirsiniz. Uygun bir portreyi başka bir şık fotoğrafla herhangi bir zorluk yaşamadan karıştırabilirsiniz ve hepsi uygulamada mevcuttur.

ÇEŞİTLİ KOLAJLAR OLUŞTURUN

Photo Lab’ın özelliklerini kullanmanın ve çok sayıda güzel fotoğraf yaratmanın bir başka güzel yanı da, bunları birçok farklı şekilde kullanmaya devam edebilmenizdir. Sosyal paylaşım sitelerinde paylaşılmak üzere kütüphanede saklanacak veya daha sonra düzenleme özelliklerinden geçirilecekler. Aynı zamanda, ortak bir temaya sahip fotoğraflar, onları kolajlara dahil etmek ve diğer birçok görüntüyle bir kolaj oluşturmak için idealdir. Dolayısıyla bu özellik, hikayenizi fotoğraflar aracılığıyla anlatmanıza yardımcı olur.

Photo Lab PRO Resim Editörü Photo Lab PRO Resim Editörü

UYGULAMADA MEVCUT YAYINLARDAN FAYDALANIN

Yukarıdaki öğeleri birleştirmenin oldukça zaman alıcı olduğunu düşünüyorsanız, birçok kullanıcı tarafından düzenlenen fotoğrafların yer aldığı feed bölümünü bulabilirsiniz. Spesifik olarak, beğendiğiniz resimleri bulabileceksiniz ve elbette uygulama başkalarının yaptığı şeyi yapmanıza izin vermeyecek. Akışta düzenleme efektleri uygulayabilir ve bunları fotoğraflarınıza uygulayabilirsiniz. Fotoğrafı isteklerinize uygun hale getirmek için bazı görünüm öğelerini de ayarlayabilirsiniz.

FOTOĞRAFI ANLAMLI HALE GETİRMEK İÇİN MESAJ EKLEYİN

Fotoğraflarınıza çeşitli efektler, çerçeveler ve kaplamalar ekledikten sonra bunları farklı arka planlarda kullanmakta özgürsünüz. Bunları sosyal paylaşım sitelerinde paylaşacak veya belirli bir etkinliğe uygun anlamlı bir kart oluşturacaksınız. Fotoğraf için renk ve efektlerin yanı sıra, uygulama görüntüye metin ekleyebilir. Böylece önemli bir kart oluşturulur ve hemen gönderilebilir.


İndir (17M)

Artık indirmeye hazırsınız Photo Lab PRO ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanLinerock Investments LTD

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir