Kooky
Kooky

Kooky v8.14 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Photo Editor Pro – Kooky “yaşam için özel yazılım.” Bu yazılımla, sonuçta hayattaki etkinlik sahneleri, oyun vb. anları kaydedebilir veya yeniden paylaşabilirsiniz. Yaygın efekt düzenleyiciyle birlikte, izleyicileri çeken gerçekçi resimler oluşturun.

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 960 puan )
Fiyat: $0
İsim Kooky
Yapımcı ViewAI Lab
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 50M
Versiyon 8.11
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Kooky is the most famous version in the Kooky series of publisher ViewAI Lab
Mod Version 8.11
Total installs 1,000,000+

Photo Editor Pro – Kooky “yaşam için özel yazılım.” Bu yazılımla, sonuçta hayattaki etkinlik sahneleri, oyun vb. anları kaydedebilir veya yeniden paylaşabilirsiniz. Yaygın efekt düzenleyiciyle birlikte, izleyicileri çeken gerçekçi resimler oluşturun. Ayrıca, farklı bir sahne için birçok sihirli düzenleyiciyi eskiyen bir kamera, animasyon, estetik AR çıkartmaları ile birleştirir. Ayrıca gizemli bir tahmin işlevi, özel bulutlu gizli kasa ile entegre edilmiştir. Dikkat çekici olan şey, tamamen ücretsiz olarak kullanacaksınız.

Fotoğraf Editörü Pro – Kooky Fotoğraf Editörü Pro – Kooky

ÖZELLİKLE YAŞAM DÜZENLEME İÇİN

Kooky’ye geldiğinizde rengarenk bir hayatın içine dalacaksınız. Her insan burada kendi resmini süsler, onu gerçek hayattan daha zengin ve daha güzel hale getirir. Kolaj, kırpma, görüntü biçimlendirme gibi binlerce harika araçla, tamamen yeni bir fotoğraf kitaplığına, birden çok çerçeveye, arka plana ve çerçeveye sahip eksiksiz bir profesyonel fotoğraf filtreleri kitaplığına sahip olacaksınız. Ayrıca buradan GIF dosyalarını manuel olarak arayabilir ve ekleyebilirsiniz; bu, fotoğraf eklemeyi ve mem oluşturmayı kolaylaştırır.

GERÇEK GÖRÜNTÜLER YARATIN

Bu uygulamada, diğer bazı sosyal ağ siteleri gibi profil resminizi bu web’de arkadaşlarınızı bulabilmeniz için ayarlayabilirsiniz. Bu dünyaya katılırken kendi kıyafetlerinizi tasarlayabilir, her bir çift ayakkabıyı seçebilir, saç stilinizi değiştirebilir ve en modern kıyafetlerle donatabilirsiniz. Kıyafetler görünüşünüze göre tasarlanacaktır. Sadece bu değil, düzenleyiciniz resmi daha canlı hale getiren birçok Bitmoj çıkartmasıyla donatılacak.

Fotoğraf Editörü Pro – Kooky Fotoğraf Editörü Pro – Kooky Fotoğraf Editörü Pro – Kooky

EĞLENCE ÖZELLİKLERİ

Kooky yazılımı kamera yaşlanma özelliği görünecektir; geleceğiniz ve geçmiş benliğinizle tanışacak ve kendinizi 50’li veya 70’li yaşlarınızda göreceksiniz. Burada resmi tahmin etme yeteneğine sahipsiniz, bebek resminizi koyacaksınız ve ardından uygulama kız mı erkek mi olduğunu tahmin edecek. Ayrıca bu web sitesinde daha eğlenceli, dinamik ve çeşitli çıkartmaları kameraya entegre edecek TEM AR özelliği de var, ardından bu çıkartmaların fotoğraflarını çekip arkadaşlarınızla paylaşacaksınız. Titreşen alevlerden şelalelere kadar animasyonlar oluşturabilirsiniz – olasılıklar sonsuzdur. Özellikle bu uygulama, basit ve güçlü düzenleme araçlarıyla mobil fotoğraflar oluşturmanıza ve düzenlemenize yardımcı olur. Şimdilik, kendi hayatınızı yaratın.


İndir (50M)

Artık indirmeye hazırsınız Kooky ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir