Phone 13 Launcher
Phone 13 Launcher

Phone 14 Launcher v8.5.4 APK indir (Başlangıç ​​Kilidi Açık) 2022


Phone 13 Launcher, OS 15, telefonunuzun tam olarak iPhone gibi görünmesini sağlayan uygulamadır. Bu uygulama, kullanıcıları bir iPhone kullanıyormuş gibi hissettiren birçok heyecan verici özelliğe sahip olduğundan, iPhone olmayan cihazları kullanan b

Android Android Araçlar
4 ( 326 puan )
Fiyat: $0
İsim Phone 13 Launcher
Yapımcı SaS Developer
Tür Araçlar
Boyut 43M
Versiyon 8.5.4
MOD Prime Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Phone 13 Launcher is the most famous version in the Phone 13 Launcher series of publisher SaS Developer
Mod Version 8.5.4
Total installs 50,000,000+

İndir (43M)

Phone 13 Launcher, OS 15, telefonunuzun tam olarak iPhone gibi görünmesini sağlayan uygulamadır. Bu uygulama, kullanıcıları bir iPhone kullanıyormuş gibi hissettiren birçok heyecan verici özelliğe sahip olduğundan, iPhone olmayan cihazları kullanan birçok kişi tarafından indirilir ve kullanılır. Kullanıcılar iPhone kullanmayı seviyorsa veya yeni şeyler deneyimlemek istiyorsa, isteklerini yerine getirebilmek için uygulamayı indirmelidir.

Telefon 13 Başlatıcı, OS 15 Telefon 13 Başlatıcı, OS 15

EKRANDA KAYDIRMA YETENEĞİ SAĞLAR

Uygulama ayrıca, kullanıcının daha rahat bulması için bir şey ararken ekranı kaydırarak özel bir özellik sunar. Android cihazları kullanan kullanıcılar kesinlikle buna bayılacak. Bu benzersiz özellik sayesinde, kullanıcılar istediklerini daha hızlı arayabilirler ve bu da arama işlemini daha kompakt hale getirir. Ayrıca uygulama, gerçek bir iPhone’dan farklı olmayan bir model kilidi olan şifreli bir kilit ekranı özelliği ile kullanıcıları da destekliyor.

SEÇİLECEK BİRÇOK GÜZEL DUVAR KAĞIDI VAR

Bir sevgiliyseniz veya iPhone’lar hakkında tutkuluysanız, basit bir şekilde tasarlanmış duvar kağıtları ancak daha az lüks değilse, bu uygulamayı görmezden gelemezsiniz. Phone 13 Launcher, OS 15’te kullanıcıların ücretsiz olarak kullanmasına izin veren 30’a kadar duvar kağıdına sahiptir. Uygulamadaki duvar kağıtları iPhone’daki duvar kağıtları ile tamamen aynıdır, bu nedenle kullanıcılar gerçek bir iPhone kullanıyormuş hissi yaratmak için bunları telefonlarına yükleyebilir.

Telefon 13 Başlatıcı, OS 15 Telefon 13 Başlatıcı, OS 15 Telefon 13 Başlatıcı, OS 15

AKILLI DÖNÜŞÜM İÇİN ÖZELLİK

Bu uygulama, kullanıcılara birçok kullanışlı özellik sunarak, kullanıcıların telefonlarında kullanmalarını kolaylaştırdı. Kullanıcılar akıllı anahtar özelliğini tıpkı iPhone gibi sessiz mod, uçak modu veya Bluetooth modu ile de kullanabilir. Aynı zamanda kullanıcılar istedikleri renk ve ebatlarda Kontrol Merkezini özgürce ayarlayabilirler.

Phone 13 Launcher, OS 15, herhangi bir kayıt veya giriş yapmadan Google Play’den ücretsiz olarak indirilebilir. Uygulama sadece bu kadar değil, Samsung, Oppo, Vivo gibi 2000 farklı cihazda da her kullanıcının rahatlıkla kullanabilmesi için kullanılıyor. Uygulama, mesaj bildirimi hata düzeltmesini, başlatma optimizasyon özelliğini ve kullanıcıların keşfetmesini bekleyen diğer birçok çekici özelliği başlattı. Bu faydalı uygulamayı hemen telefonunuza indirin!


İndir (43M)

Artık indirmeye hazırsınız Phone 13 Launcher ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir