PGT+: Pro GFX Ve Optimize Edici
PGT+: Pro GFX Ve Optimize Edici

PGT+: Pro GFX ve Optimize Edici v0.22.6 APK (Son Sürüm Güncel) 2022


Mobil platformlar için PUBG, dünya çapında yaygın olarak bilinir ve çevrimiçi oyunların listelerinde sürekli olarak üst sıralarda yer alır. Ancak bu makale, grafikleri ayarlayabilen ve oyunculara en iyi görsel ve oyun deneyimini yaşatabilen bir uygul

Android Android Araçlar
4 ( 365 puan )
Fiyat: $0
İsim PGT+: Pro GFX ve Optimize Edici
Yapımcı Trilokia Inc.
Tür Araçlar
Boyut 3MB
Versiyon 0.22.6
MOD Ücretli Tam Sürüm
Orjinal Google Play
PGT+: Pro GFX ve Optimize Edici is the most famous version in the PGT+: Pro GFX ve Optimize Edici series of publisher Trilokia Inc.
Mod Version 0.22.6

İndir (3MB)

Mobil platformlar için PUBG, dünya çapında yaygın olarak bilinir ve çevrimiçi oyunların listelerinde sürekli olarak üst sıralarda yer alır. Ancak bu makale, grafikleri ayarlayabilen ve oyunculara en iyi görsel ve oyun deneyimini yaşatabilen bir uygulamaya odaklanacak. PGT+ olarak bilinir ve yalnızca bir oyuna özeldir, ancak özellikleri üstündür ve herkes için yeni potansiyellerin kilidini açmayı vaat eder. Daha da iyisi, düzgün bir şekilde oluşturulmuş olması ve daha da kolay kişiselleştirme için doğrudan oyuna entegre edilebilmesidir.

Pro GFX ve Optimize Edici Pro GFX ve Optimize Edici

GRAFİKLERİ TAM OLARAK KULLANIN VE OPTİMİZE EDİN

Uygulamanın ana yeteneği, kullanıcıların orijinal oyun PUBG Mobile’dan gelen tüm grafik ayarlarını doğrudan ayarlamasına yardımcı olmaktır, böylece tüm işlevleri modern ve benzersizdir. Ek olarak, grafikleri özelleştirmek, orijinal oyunun bahsetmediği birçok özel öğe, hatta ayrıntılar ekleyerek oyunculara en iyi görsel deneyimi sunacak. Grafikler, görsel efektler ve görselle ilgili diğer öğeler mükemmel bir şekilde ince ayarlı ve ayrıntılarla dolu olacak. Uygulama ayrıca yeni ve daha iyi özelliklerle düzenli olarak güncellenecek ve böylece kullanıcılara uygulama veya oyun için grafikleri ve görselleri aracılığıyla birçok keşif sağlayacaktır.

ÇÖZÜMÜ KOLAYLIKLA DEĞİŞTİRİN

Orijinal oyunda çözünürlük özelleştirme özelliğinin hala birçok sorunu var ve oyuncuya en iyi deneyimi sağlayamıyor. Ayrıca, orijinal oyunun kendisinde hala oyuncuların çözünürlüğü özelleştirmesi için pek çok özel işlevi yoktur, bu nedenle PGT+ bu sorunu birkaç basit adımda çözebilir. Örneğin, çözünürlük, çerçevelerin sabitlenmesinde veya yeniden boyutlandırılmasında önemli bir rol oynar ve bu, grafiklerin kalitesini o kadar çok etkiler ki, görüntü ve diğer faktörler değişir. Bununla birlikte, birçok cihazın büyük ekranları vardır ve oyun yanıt vermez, bu nedenle çözünürlüğü özelleştirmek, çok çeşitli cihazlarda işleri daha sorunsuz ve daha canlı hale getirecektir.

Pro GFX ve Optimize Edici Pro GFX ve Optimize Edici

DAHA YÜKSEK FPS ORANI İLE GELİŞTİRİLMİŞ GRAFİKLER

PUBG Mobile, herkese en iyi görsel deneyimi sunmak için grafiklerde tam olarak optimize edilmemiştir, bu nedenle uygulama yeni bir grafik seviyesinin kilidini açacak ve oyuncuların oyundan daha yüksek bir kare hızında keyif almasına izin verecektir. Üstelik grafikleri iyileştirmek cihazın performans tüketimini artıracak ancak gerçekçi görüntü kalitesi karşılığında 4K HD kalitesine ulaşmak bile çok kolay. Optimizasyon mükemmeldir ve her sistemin daha sorunsuz, daha kararlı ve ileri teknoloji cihazlardan daha üstün çalışmasını sağlar. Bu arada, uygulama doğrudan oyuna entegre edilebilir, böylece oyuncunun keşfini yeni zirvelere genişletir.

DAHA YÜKSEK VERİM İÇİN PERFORMANS ARTIRICI

Cihaz oyunun performansına ve grafiklerine uyum sağlayamıyorsa, uygulama bir performans yükseltici tanıtacaktır. Yaygın olarak görülen bir özelliktir, ancak PGT+, özel programlar sayesinde başarılı bir şekilde üstün ve daha güçlü hale getirir. Bunun da ötesinde, kullanıcı yükseltme seviyesini ayarlayabilir ve pil tüketimi, artırılan performans seviyesiyle orantılı olacaktır. Ek olarak, kullanıcılara, oyundan zevk alırken cihazlarının verimli çalışmasına yardımcı olarak, performansı artırmayı ayarlamak için gereken bir dizi özellik veya araç sunacaktır.

Pro GFX ve Optimize Edici Pro GFX ve Optimize Edici

MUHTELİF OPTİMİZASYON

Yalnızca grafikleri veya görüntü kalitesini optimize etmeye odaklanmakla kalmaz, uygulama aynı zamanda cihazların oyundaki diğer olağanüstü şeyleri de optimize etmesine olanak tanır. Ayrıca, oyunda tanıtılmamışlardır, ancak oyuncunun oyun deneyimini birçok yönden büyük ölçüde etkilerler. Bu nedenle, bu öğeler en son içerikle düzenli olarak güncellenecek ve aynı zamanda oyundaki tüm sistemleri optimize ederken herkese keşifler verecek. Ayrıca, FPS’yi veya cihaz işleme hızını iyileştirmek için ortam grafikleri, gölgeler ve fiziksel efektler gibi bu kategoride daha ilginç şeyler görünecektir.

DAHA İYİ GÖRÜNTÜLER İÇİN GELİŞMİŞ ANTI-aliasing

Örtüşme faktörü, her oyuncunun deneyimi için her zaman bir sıkıntı olmuştur, bu nedenle PGT+, oyuncuların kenar yumuşatması için gereken işlevsellik ile bütünleşecektir. Ancak, kenar yumuşatma daha fazla performans tüketecektir ve kullanıcılar bu özelliği grafikleri veya daha iyi FPS’yi optimize etmek için kullanabilir. Kenar yumuşatma ile kullanıcılar, 2X, 4X, 8X ve daha fazlası gibi görsel kaliteyi iyileştirmek için daha fazla özelleştirmeye sahip olacaklar. Kenar yumuşatma seçeneği ne kadar yüksek olursa, karakterin eğrileri o kadar yumuşak ve canlı hale gelir, ancak yavaş yavaş daha fazla performans sorununa yol açar.

PGT+, PUBG Mobil oyunlarının çoğu mobil cihazla kolayca uyumlu olması için özel olarak üstün bir uygulama olarak kabul edilir. Ayrıca, kullanıcılara grafikleri özelleştirmek ve genel olarak oyunla ilgili en iyi deneyimi sunmak için çeşitli seçenekler sunacak. Gelecekte, uygulama yeni özellikleri düzenli olarak güncelleyecek ve optimize ediciyi kullanıcıların rahatça keşfetmesi için daha sorunsuz ve daha kullanıcı dostu hale getirecek.


İndir (3MB)

Artık indirmeye hazırsınız PGT+: Pro GFX ve Optimize Edici ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir