PetrolHead
PetrolHead

PetrolHead MOD APK indir v3.8.0 (Sınırsız Para) 2022


Yarış oyunları, PC'ler, konsollar, avuçiçi oyun konsolları ve hatta mobil cihazlar gibi çeşitli platformlarda ortaya çıkan oyun endüstrisinde uzun süredir var. Diğer platformlarla karşılaştırıldığında, mobil platform daha aşağı ve mesafeli görünüyor,

Android Android Simülasyon
5 ( 696 puan )
Fiyat: $0
İsim PetrolHead
Yapımcı Lethe Studios
Tür Simülasyon
Boyut 45MB
Versiyon 3.8.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
PetrolHead is the most famous version in the PetrolHead series of publisher Lethe Studios
Mod Version 3.8.0
  • Çok para kazanmak için: Ana menüde ekranın sağ tarafında bulunan oka tıklayın, ardından Hediye bölümüne gidin ve herhangi bir butona tıklayın;
  • Çok fazla altın elde etmek için: herhangi bir kariyer seviyesine gidin, bir duraklama açın ve Seviyeyi Atla'ya tıklayın.


İndir (45MB)

Yarış oyunları, PC’ler, konsollar, avuçiçi oyun konsolları ve hatta mobil cihazlar gibi çeşitli platformlarda ortaya çıkan oyun endüstrisinde uzun süredir var. Diğer platformlarla karşılaştırıldığında, mobil platform daha aşağı ve mesafeli görünüyor, ancak yine de gerçekçi grafiklere ve iyi geliştirilmiş oynanışa sahip birçok ünlü yarış oyununa sahip. Böyle bir oyun, oyuncuların arabalarını kişiselleştirmeleri için birçok çekici özelliğin yanı sıra gelişmiş 3D grafikler kullanan yeni nesil bir yarış oyunu olan PetrolHead’dir. Ayrıca oyuna daha klasik ve ikonik arabalar ekleyecek, çağdan veya üreticiden bağımsız olarak bu oyun araba tutkunlarını tatmin edecek her şeye sahip olacak.

petrolhead apk indir modkiwi com 1

YARIŞ OYUNLARI İÇİN EN İYİ OYUN

Asphalt 9 gibi yeni nesil yarış oyunları oynadıysanız, oyundaki kontrollerinin ve özelliklerinin iyi geliştirilmiş ve detaylarla dolu olduğunu fark edeceksiniz. Aynı şey bu oyun için de geçerli, ancak oyuncular için daha basit ve erişilebilir hale geliyor. Oyun, otomatik ve manuel arasında karışık bir kontrol mekanizması sunacak ve oyunculara tamamen yeni bir kontrol deneyimi sunacak. Bununla da kalmayıp oyun birçok fizik mekanizmasını da uygulayacak, ortamı gerçeğe dönüştürecek ve oyuncular oyunun tadını çıkarırken bolca eğlenecekler. Oyuncular ayrıca drift ve nitro gibi diğer gelişmiş kontrol mekanizmaları ve hatta diğer profesyonel sürüş teknikleri ile tanışacaklar. Diğer yeni nesil yarış oyunlarının çoğunda, oyuncular ayrıca geniş bir araba kütüphanesine erişebilecekler.

petrolhead apk indir modkiwi com 2

EN YOĞUN YARIŞA KATILIN, YARIŞIN SICAKLIĞINI HİSSEDİN

PetrolHead, iyi geliştirilmiş bir oynanışa sahiptir ve gelişmiş 3D grafiklerle birlikte oyuncunun ortamını daha gerçekçi hale getirir. Ayrıca oyuncu için çeşitli yarış modları ve diğer birçok aktiviteye sahiptir. Sadece oyuncuların yeni özelliklerin ve rakiplerin kilidini açtığı hikaye modu değil, aynı zamanda oyuncular yan görevler yapabilir veya haftalık etkinlik etkinliklerine katılabilirler. Ayrıca, oyuncular ayrıca, oyuncuların yeni arabaları test ettiği ve kariyerlerini kapsayabilmek ve aracı yükseltebilmek için ek gelir elde ettiği özel yarış modları aracılığıyla AI ile pratik yapabilir. Her yarış modunun kendine özgü özelliği vardır, ancak hepsi oyunculara her zaman sonsuz eğlence verir. Sadece bu değil, oyuncular ayrıca çevrimiçi çok oyunculu aracılığıyla gerçek oyuncular arasındaki en sıcak yarışlara katılabilirler.

petrolhead apk indir modkiwi com 3

MUHTEŞEM BİR EFSANEVİ ARABA KOLEKSİYONU

Yarış arabası, birçok farklı şekil ve performansın yanı sıra, oyuncuların toplaması ve eğlenmesi için kökenler ve diğer birçok varyasyonla gelecek. “PetrolHead”, oyuncuların oyunun ilerleyişinde yeni bir araç aldıkları veya yarış sırasında belirli bir başarıya ulaştığı bir ödül sistemi sunacak. Her arabanın hız, güç ve hatta oyuncunun donatabileceği özel yuva sayısı gibi özellikleri vardır. Benzersiz olan şey, her arabanın birçok farklı parçadan oluşmasıdır, bu nedenle oyuncuların her parçayı ayrı ayrı toplaması ve her araba için yükseltmesi gerekir. Oyuncu sadece parçaları yükseltmekle kalmaz, aynı zamanda renk değiştirme, jant değiştirme, spoyler, egzoz ve daha fazlasını öne çıkarmak için görünümlerini de özelleştirebilir. Ayrıca ödül sistemi veya yarışları tamamlama yoluyla,

petrolhead apk indir modkiwi com 4

AÇIK DÜNYA İLE OLAĞANÜSTÜ 3D GRAFİKLER

PetrolHead APK görev tabanlı bir oyun tarzında inşa edilmemiştir, ancak oyuncular olağanüstü 3D grafiklerle oluşturulmuş geniş ve otantik bir dünyayı keşfedeceklerdir. Ayrıca şehir, yoğun yapay zeka trafiği ile hayat bulacak ve oyuncular etrafta dolaşırken yeni duygular yaratacak. Tabii ki, ortamın etkileşimi de geliştirilecek, ayrıca oyuncuların arkadaşlarıyla eğlenmesi için ortamı yok edilebilir hale getirecek. Oyunun grafikleri, oyunculara göz alıcı efektler, iyi tasarlanmış araçlar ve çok daha fazlası gibi en iyi deneyimi sunmayı vaat ediyor, böylece yarış türüyle çok fazla eğlenceye sahipler.

petrolhead apk indir modkiwi com 5

ARKADAŞLARLA HAREKETLİ YARIŞIN VE SONSUZ EĞLENCENİN KEYFİNİ ÇIKARIN

PetrolHead APK oyuncuların arkadaşlarıyla veya yabancılarla hareketli yarışlara katılabileceği çevrimiçi çok oyunculu bir oyun sunacak. Çok oyunculu modda ayrıca birçok farklı yarış modu olacak ve parkur şehrin çeşitli yerlerinde konumlanacak. Tabii ki, çevrimiçi çok oyunculu aracılığıyla oyuncular yeni ödüller, şöhret ve hatta yeni başarılar bulmak için birçok fırsata sahip olacaklar. Gelecekte, çok oyunculu mod, oyun modları, etkinlikler, etkinlikler ve oyuncuların arkadaşlarıyla eğlenmesi için yeni haritalar gibi birçok yeni şeyle güncellenecektir.

En iyi deneyim için birinci sınıf grafiklere, iyi geliştirilmiş oynanışa ve çeşitli özelliklere sahip yeni nesil bir yarış oyunu arıyorsanız, PetrolHead sizin için mükemmel bir seçim olacaktır.


İndir (45MB)

Artık indirmeye hazırsınız PetrolHead ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir