Pet Rescue Saga
Pet Rescue Saga

Pet Rescue Saga v1.354.35 APK (Sonsuz Can) indir 2022

Pet Rescue Saga APK , sevimli çizgi grafiklere sahip benzersiz bir oynanışa sahip ünlü bir entelektüel bulmaca oyunudur. Göreviniz yıldızları parçalamak ve komik hayvanları kurtarmak ve oyunun gerektirdiği puanı elde etmenize yardımcı olmaktır. Oyun,

Android Android Klasik
4 ( 881 puan )
Fiyat: $0
İsim Pet Rescue Saga
Yapımcı King
Tür Klasik
Boyut 85MB
Versiyon 1.354.35
MOD Sonsuz Can
Orjinal Google Play
Pet Rescue Saga is the most famous version in the Pet Rescue Saga series of publisher King
Mod Version 1.354.35
  • MENÜ MODU
  • Sonsuz hayatlar.
  • Sonsuz Güçlendiriciler (En az bir tane olmalıdır)

Pet Rescue Saga APK , sevimli çizgi grafiklere sahip benzersiz bir oynanışa sahip ünlü bir entelektüel bulmaca oyunudur. Göreviniz yıldızları parçalamak ve komik hayvanları kurtarmak ve oyunun gerektirdiği puanı elde etmenize yardımcı olmaktır. Oyun, oyuncuların benzersiz özellikleri denemeleri ve keşfetmeleri için yüzlerce farklı seviye içerir. Kutuları kırmak ve zorlu seviyeleri fethetmek için çeşitli silahlar kullanacaksınız. En yüksek puanı almak için akıllıca ve mantıklı düşünün.

pet rescue saga apk indir modkiwi com 1 pet rescue saga apk indir modkiwi com 2

İLGİNÇ EĞLENCE OYUNUNA HOŞ GELDİNİZ

Bu evcil hayvan kurtarma oyunu, güzel efektlere sahip basit ama güzel bir tasarıma sahip bir bulmaca oyunudur. Aynı renkteki blokları tahtadan temizlemek ve evcil hayvanı dikkatli bir şekilde kurtarmak için eşleştirmelisiniz. Mükemmel yapboz becerilerinizle Pet Rescue Saga’da saatlerce eğlenceli eğlenceler yaşayacaksınız. Ayrıca, oyun ilerlemesini kaybetme korkusu olmadan oyunları cihazlar arasında kolayca senkronize edebilirsiniz.

BASİT OYUN

Pet Rescue Saga APK hala klasik bağımlılık yaratan üçlü eşleştirme oyununu uyguluyor, ancak arka plan müziği daha eğlenceli ve grafikler daha iyi, size harika bir deneyim sunuyor. Pet Rescue Saga, diğer oyunlar gibi çok oyunculu modu değil, çekici bağımsız bir oynanışa sahiptir, böylece oyuncular oyunu istedikleri zaman oynayabilirler.

pet rescue saga apk indir modkiwi com 3 pet rescue saga apk indir modkiwi com 4

OYUNUN TEMEL ÖZELLİKLERİ

Bu bir evcil hayvan kurtarma oyunudur, bu nedenle daha fazla oyuncu çekebilmek için bir evcil hayvan imajı oluşturmak son derece önemlidir. Birinci sınıf çizim yeteneğiyle yayıncılar, köpekler, tavşanlar, kediler, domuz yavruları gibi sevimli evcil hayvanların resimlerini tasarladılar… ve bunlar, oyuncunun onları yok etmesini ve oradan kurtarmasını beklemek için renkli sütunlar üzerinde duracak şekilde düzenlenmiştir. Ayrıca oyunda elmaslar, patlayıcı bombalar, renkli boya kapları, kilitli hayvan kafesleri ve oyuncunun yok etmesi için daha birçok eşya gibi çeşitli eşyalar bulunuyor. Oyuncuların keşfetmesi için her iki haftada bir yüzlerce farklı bulmaca seviyesi güncellenir.

NASIL OYNANIR ÇOK KOLAY

Yukarıda bahsedildiği gibi Pet Rescue Saga, bağımlılık yapıcı oynanışıyla oyuncuları kendine çeken basit bir evcil hayvan kurtarma oyunudur. Oyun tahtasından kaybolmalarını sağlamak için renkli blokları aynı renkte bir sıra halinde düzenlemeniz ve evcil hayvanın tahtadan çıkması için bir seviye aşağısına yardım etmeniz gerekir. Renkli blokları akıcı ve esnek dokunmatik sistem lehine hareket ettireceksiniz.

pet rescue saga apk indir modkiwi com 5

Buna ek olarak, oyunun zorluğu giderek artacak ve evcil hayvan kurtarma görevini tamamlayabilmek için bilgeliğinizi ve uygun oyun stratejisini kullanmalısınız. Oyun ayrıca renkli bloklara uygulamak için bomba, çekiç, roket veya donma gibi silahlarla donatıyor ve evcil hayvanları kurtarmanızı kolaylaştırıyor. Renk bloğunu belirtilen aralıkta kırmanıza yardımcı olmak için her aracın farklı kullanımları olacaktır.

ÇEŞİTLİ GÖREVLER

Her farklı oyun ekranında, belirli bir zamanda görevi tamamlamanız, hem evcil hayvanı kurtarmanız hem de renkli kareleri yok ederek karşılık gelen puanı almanız ve görev gereksinimlerini karşılamanıza yardımcı olmanız gerekecek. Süre dolmuşsa ve gerekli puan sayısını tamamlamadıysanız, başarısız olacak ve turu geçemeyeceksiniz. Ayrıca Pet Rescue Saga, oyuncuların rekabet etmesi için birçok farklı seviye ekleyerek daha fazla eğlence katıyor ve oyuncular oyunda birçok yeni rakiple etkileşime girip arkadaş edinebiliyor.


İndir (85MB)

Artık indirmeye hazırsınız Pet Rescue Saga ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanKing

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir