Perfect365
Perfect365

Perfect365 v9.9.20 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Perfect365, kullanıcıların yeni ve benzersiz güzellikleri keşfetmenin keyfini çıkarması için yeni nesil AI'ları entegre ettiğinde profesyonel bir güzellik düzenleme uygulamasıdır. Ayrıca, kullanıcıları nihai profesyonel etkileşim, keşif ve deneyime ç

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 571 puan )
Fiyat: $0
İsim Perfect365
Yapımcı Perfect365 Inc
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 222M
Versiyon 9.9.20
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Perfect365 is the most famous version in the Perfect365 series of publisher Perfect365 Inc
Mod Version 9.9.20
Total installs 50,000,000+

Perfect365, kullanıcıların yeni ve benzersiz güzellikleri keşfetmenin keyfini çıkarması için yeni nesil AI’ları entegre ettiğinde profesyonel bir güzellik düzenleme uygulamasıdır. Ayrıca, kullanıcıları nihai profesyonel etkileşim, keşif ve deneyime çeken rafine, üstün ve modern bir arayüze sahiptir. Birçok içerik, tüm kullanıcı etkinliklerini karşılamak için otomatik olarak dönüştürülür ve onlara profesyonel güzellik rötuşları için birçok potansiyel sunar.

TEK DOKUNUŞTA MAKYAJLAR

Uygulama, basit işlemlerle manuel düzenleme de dahil olmak üzere, kullanıcıların güzelliği düzeltmelerine yardımcı olmak için gelişmiş teknolojileri kullanır. Böylece kullanıcılar, makyaj veya makyaj yaparken her zaman fiziksel etkileşim yoluyla yeni düzenleme duyumları alacaklardır.

Perfect365: Tek Dokunuşta Yenileme Perfect365: Tek Dokunuşta Yenileme

PRO GÜZELLİK FİLTRELERİ

Filtreler, birlikte geldikleri ayarlar veya özelliklerle tüm portreleri benzersiz ve yeni hale getirecek. Filtreler rengi, görüntü kalitesini, arka plan tonlarını, parlaklığı ve görüntünün genel hissini değiştirebilecek daha fazlasını değiştirebilir.

KOYU DAİRE KALDIRMA

AI’ların inceliği ve inisiyatifi sayesinde kullanıcılar artık gözlerinin altındaki karanlık alanları otomatik olarak kaldırabilir. Kullanıcılar ayrıca çiller, akne, kırışıklıklar gibi yüzdeki diğer birçok şeyi de kaldırabilir ve cildi her zamankinden daha pürüzsüz ve parlak hale getirebilir.

YÜZÜNÜZÜ ŞEKİLLENDİRİN

Herkesin kemik yapısı farklıdır, ancak uygulama, kullanıcıların tüm yüz yapısını manuel olarak şekillendirmesine ve değiştirmesine yardımcı olabilir. Bu aynı zamanda, kullanıcıların tamamen değişmesine yardımcı olmayı vaat eden kapsamlı özelleştirme ile değişen gözleri ve diğer birçok şeyi içerir.

Perfect365: Tek Dokunuşta Yenileme Perfect365: Tek Dokunuşta Yenileme Perfect365: Tek Dokunuşta Yenileme

ÇEŞİTLİ SAÇ MODELLERİ

Kullanıcıların kendilerini en modern ve trend saç stillerine rahatça kaptırdıkları zaman, saç stillerini değiştirmek de önde gelen bir özelliktir. Bunun da ötesinde, saç rengini değiştirmek esnektir ve kullanıcılar benzersiz ve canlı bir portre için birden fazla rengi birleştirebilir.

GÖZ GÜZELLİĞİNİZİ ARTIRIN

Uygulama, portreleri veya benzer öğeleri değiştirmeyi bırakmayacak, ancak göz rengini değiştirmek de basit. Kullanıcılar ayrıca benzersiz veya kurgu türdeki öğrenciler ekleyebilir, böylece olağanüstü ve büyüleyici bakışlarla kendilerini çekici hale getirebilirler.

Perfect365’in güzelleştirme yetenekleri, kullanıcıların kullanım deneyimini rahatça kişiselleştirmeleri için tüm araçları AI ile güçlendirildiğinde birinci sınıftır. Hepsinden iyisi, her içerik sürekli olarak kullanıcının her hareketine uyum sağlar ve onlara kendilerini güzelleştirmek veya her portreyi her pikselde canlı ve egzotik kılmak için tüm harika seçenekleri sunar.


İndir (222M)

Artık indirmeye hazırsınız Perfect365 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir