Pepi Wonder World
Pepi Wonder World

Pepi Wonder World v6.0.60 MOD APK (Ücretsiz Alışveriş) indir

Pepi Wonder World: Magic Isle, oyuncuların yaratıcı ve güzel senaryolarla yeni bir macera çizmesine ve yaratmasına izin veriyor. Buna hikayenin havasını yükselten güzel ve arkadaş canlısı karakterler de dahildir.

Android Android Macera Oyunları
5 ( 274 puan )
Fiyat: $0
İsim Pepi Wonder World
Yapımcı Pepi Play
Tür Macera Oyunları
Boyut 178M
Versiyon 6.0.58
MOD Ücretsiz alışveriş
Orjinal Google Play
Pepi Wonder World is the most famous version in the Pepi Wonder World series of publisher Pepi Play
Mod Version 6.0.58
Total installs 10,000,000+

Pepi Wonder World: Magic Isle, oyuncuların bir peri masalından çıkmak gibi fantastik maceralar inşa etmekten veya tasarlamaktan keyif aldıkları bir cennettir. Kısacası özel anlarında ailesine eşlik etmek isteyen çocuklar için mükemmel bir seçimdir. Ayrıca, oyuncuların her şeyin tadını sonuna kadar çıkarabilmeleri için her yolculuğun potansiyel ve kahkaha dolu olması için çok fazla potansiyele ve içeriğe sahiptir.

Pepi Harikalar Dünyası: Sihirli Ada!

GÜZEL BİR DÜNYA ÇİZİMİNE BAŞLAYIN

Pepi Wonder World’e ilk kez gelen oyuncular, maceranın başlayacağı evi veya cenneti tasarlamaya başlamak zorunda kalacaklar. Ayrıca mevcut hikayeler arasından seçim yapabilirler ancak her zaman hayal ettikleri veya ilgilendikleri yeni hayatlarla başlayabilirler. Bu, her oyuncunun sonsuz bir potansiyele sahip yolculuğunu, çocuklar ve ebeveynlerin birlikte vakit geçirebilecekleri harika bir aile oyunu haline getirir.

Pepi Harikalar Dünyası: Sihirli Ada!

ÇOKLU ALANLAR VE MASALLAR

Seçilen dünyalara bağlı olarak, oyunculara en iyi başlangıcı sağlamak için hepsinin farklı hikayeleri veya oynanışları vardır. Bu aynı zamanda hayatı simüle eden bir oyun oynamayı da içerir ve insanlar arsa veya şeylerle ilerlemek için çevredeki her şeyle etkileşime girebilir. Oyuncuların sevdiği yöne bağlı olarak, her yaşa uygun birçok anlamlı ve ilgi çekici öğe veya an yaşayacaklar.

DENEYİM YAPILACAK ÇEŞİTLİ ROLLER VE PROFESYONELLER

Pepi Wonder World, hikayelerindeki karakterlerin pek çok ilginç özelliği ve işlerinde önemli farklılıkları olduğu için eğitici bir oyun olarak da kabul edilir. Oyuncular, bu görevlerin içeriğini veya ilerlemesini doğrudan hissedebilir, böylece birçok ödül almak için her şeyi ideal bir şekilde tamamlayabilir. Baştan seçilen dünyaya veya kadere bağlı olarak, oyuncular dünyada sayısız yeni şey yaşayacaklar.

Pepi Harikalar Dünyası: Sihirli Ada!

ARKADAŞLAR İÇİN DOSTU VE SEVGİLİ KARAKTERLER

Her yolculukta, oyuncu hikayenin içinde birçok yeni arkadaşla tanışacak ve hepsinin, oyuncunun yararlanabileceği birçok özelliği var. Ayrıca, her birinin yol tarifi veya diğer yararlı bilgiler bulma dahil, dinlemesi gereken heyecan verici hikayeleri vardır. İnsanlarla esnek etkileşimler sayesinde dünya çapında dostluklar kurulabilir ve maceralara atılabilir.

YOLCULUK İÇİN MÜKEMMEL MİNİ OYUNLAR OLUŞTURUN

Pepi Wonder World, yeni karakterler veya hikayeler keşfetmenin yanı sıra, insanların her zaman, her yerde eğlendirmek için birçok büyüleyici mini oyun oluşturmasına da olanak tanır. Bu aynı zamanda, ebeveynlerin sevimli hikayeler aracılığıyla onlar için yeni bir dünya ve vizyon açabilecekleri bir bebeğin yaratıcılığının ve hayal gücünün devreye girdiği zamandır. Burada durmakla kalmayıp, hikayeler veya etkinlikler, çocukların daha ilgi çekici içeriğin kilidini açması için birçok ödüle sahiptir.

Pepi Harikalar Dünyası: Sihirli Ada!

BÜYÜK MÜZİK VE VOKAL ÜZERİNDE SÖYLEYİN

Çocuklar oyundan hoşlanmıyorlarsa şarkı söylemek onların moralini yükseltecek ve birçok olumlu anları olacaktır. Dünyanın pek çok yerinde ortaya çıkan şarkılar, birçok özelliğe ve büyük farklılıklara sahip ve hepsi de insanların şarkı söylemesi için harika içerikler. Elbette, şarkılar birçok hikayeyle bağlantılıdır, böylece çocuklar zorluklar veya yolculukları olanlarla ilişki kurabilir.

Pepi Wonder World, en iyi eğitici oyunlardan biri olarak kabul edilir çünkü birçok sevimli, arkadaş canlısı öğeye sahiptir. Her şeyden önce, herkesin en güzel anları ailesiyle birlikte hikayelerin tadını çıkarırken yaşaması için bireysel yaratıcılığı ve tasarımı vurgular.

Pepi Harikalar Dünyası: Sihirli Ada!

  • Büyüleyici gelişim ve oyuncuların aileleriyle birlikte keyfini sonuna kadar çıkarabilecekleri anlara sahip birden fazla dünya ve hikaye.
  • Harika zamanlar geçirirken sürükleyici bir keşif için estetik karakter tasarımlarına sahip güzel ortamlar.
  • Oyuncuların peri masalları gibi unutulmaz hikayeler içeren yeni dünyalar ve yaşam alanları geliştirmeleri ve çizmeleri için sonsuz potansiyel.
  • Oyuncuların aileleriyle birlikte yeni içerik oluşturmaları için kapsamlı özelleştirmelere sahipken eğlenceli ve yaratıcı mini oyunlar.
  • Dünya ile eğlenirken ve eğlenirken, çeşitli işlerde veya eğitim amaçlı çalışan herkes olun.


İndir (178M)

Artık indirmeye hazırsınız Pepi Wonder World ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPepi Play

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir