Penny & Flo
Penny & Flo

Penny & Flo: Finding Home v1.84.0 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Yapboz oyunu türüne ilgi duyan biriyseniz, aşağıdaki oyun kesinlikle sizin için yaratılmıştır. Penny & Flo: Finding Home, içinde yerleşik birçok farklı yeni özellik içeren bir bulmaca çözme oyunudur. Bu oyuna gelen oyuncular, her oyun aşamasında

Android Android Bulmaca
4 ( 761 puan )
Fiyat: $0
İsim Penny & Flo
Yapımcı Tactile Games
Tür Bulmaca
Boyut 138MB
Versiyon 1.84.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Penny & Flo is the most famous version in the Penny & Flo series of publisher Tactile Games
Mod Version 1.84.0
Total installs 10,000,000+
  • MENÜ MODU
  • Harcadıkça para ve yıldızlar azalmaz
  • Sınırsız Para (yalnızca satın almadan önce etkinleştirin ve satın aldıktan sonra devre dışı bırakın).


İndir (138MB)

Yapboz oyunu türüne ilgi duyan biriyseniz, aşağıdaki oyun kesinlikle sizin için yaratılmıştır. Penny & Flo: Finding Home, içinde yerleşik birçok farklı yeni özellik içeren bir bulmaca çözme oyunudur. Bu oyuna gelen oyuncular, her oyun aşamasında dikkatli bir şekilde yönlendirilen diğer belirli duyguları deneyimleyecekler.

Penny & Flo: Ev Bulma

İLGİNÇ GÜNCELLEMELER

Penny & Flo: Finding Home’un yapımcısı, bu oyunu deneyimlerken oyuncuların duygularıyla çok ilgileniyor. Bu nedenle, oyunda her zaman anketler açılır, böylece oyuncular duygu ve düşüncelerini dile getirebilirler. Yani bu güncellemede oyun, oyunun bir önceki güncellemede yaptığı hataları düzeltmeye çalıştı.

Üstelik bu son güncellemede oyun, oyuncular için yeni bir özellik de sunuyor. Bu nedenle, bu özellik sayesinde oyuncular, güzel New York’ta yeni duygular ve manzaralar yaşayacaklar. Bu yeni oyun ortamında karakterler, oyuncuların üstesinden gelmelerine yardımcı olacak yeni zorluklarla karşılaşacaklar.

MUHTEŞEM BİR HİKAYE

Bu oyun, oyundaki ana bağlamı ile lüks, gösterişli ve büyük bir konak olarak tanımlanır. Bu eşsiz konağın sahibi, Hollywood’un en ünlü eski yetenekli aktrisidir. Bu nedenle, ününe ayak uydurabilmek için büyük bir konak inşa etti. Ama çok büyük olduğu için çözemediği birçok sorun var.

Penny & Flo: Ev Bulma

Ev sahibinin malikanede çıkan sorunları çözebilmek için bu kez baktığı kişiler ise oyunun iki ana karakteri olan Penny ve Flo’dur. Bu iki karakter, büyük evde, ancak daha spesifik olarak her odanın içinde meydana gelen sorunları çözebilmek için sahip oldukları yetenek ve becerileri kullanacak. Konakta her şeyi normale döndürebilmek için iki karakterin oyunun ortaya çıkaracağı birçok zorluğun üstesinden gelmesi gerekecek.

KLASİK AMA BENZERSİZ OYUN

Penny & Flo: Finding Home bir bulmaca oyunu olarak tanımlanır. Oyun türünün adını duyan birçok oyuncu bunun sıradan bir bulmaca oyunu olduğunu ve ilginç bir şey olmadığını düşünecektir. Ama hayır, bu bir bulmaca platformu üzerine kurulmuş bir oyundur, ancak oyunculara çözmeleri için verilen bulmacalar modern bir tarzda yatırılacaktır.

Penny & Flo: Ev Bulma

Burada üretici, yeni başlayanlar veya uzun süreli oyuncular için kolaydan zora doğru seviyelere sahip bulmacaları uygun şekilde düzenledi. Bu cümleler aynı zamanda birçok farklı türde biçimlendirilmiştir, böylece oyuncular deneyimlerken tanıdık hislerden kaçınırlar. Ve daha önemli bir şey, verilen bulmacalar oldukça merak uyandıracak ve belirli anlamlar taşıyacaktır. Yani bu sorulara katılan oyuncular her zaman arkasında saklı olan sırları ortaya çıkarmak için cevabı bulmaya çalışacaklar.

ÖZEL ÖZELLİKLER

Bu oyun benzersiz bir hikaye üzerine kuruludur ve hepsinden öte, oyuncunun oyunun başındaki nihai hedefi büyük konağı onarmak olacaktır. Bu nedenle, oyunun başındaki oyuncular, zorluklara ve hikayeye devam etmek için iki ana karakteri kontrol edecekler. Ve her farklı hikaye, çözülmesi gereken çeşitli bulmacalarla ilişkilendirilecektir. Daha sonra odalar onarılacak ve hikayelerine uygun olarak yeniden dekore edilecektir.

Penny & Flo: Ev Bulma

Oyuncular Penny & Flo: Finding Home’u deneyimleyecek, büyük malikanenin birçok farklı odasını keşfedebilecek. Ayrıca oyun, kendi fikrinize göre tamir etmeniz için yüzlerce dekoratif eşya ve mobilya hazırlamıştır. Bunun da ötesinde, oyunda düzenlenen gizli dekorasyonlara dikkat etmeye çalışın çünkü bu nesneler sizi gizli alanlara götürecektir.

Harika bir bulmaca oyunu bir hikaye, oynanış, benzersiz ve heyecan verici yeni özellikler içermelidir. Tüm bu özellikler mükemmel bir şekilde bir araya geldiğinde oyunculara en iyi deneyimi sunacak ve Penny & Flo: Finding Home bunu başardı. İki ana karakterden oluşan oyun, büyük bir malikanede göreve başlayacak ve onları bekleyen zorluklarla karşılaşacaksınız. O konağı tercihlerinize göre keşfetmek, dekore etmek ve onarmak için oyuna hızlıca başlayalım.


İndir (138MB)

Artık indirmeye hazırsınız Penny & Flo ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanTactile Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir