Penguin Isle
 Penguin Isle

Penguin isle 1.47.0 APK (Sınırsız Para) indir 2022


Penguenler en şirin ve sevimli görünen hayvanlardan biridir ve bu kuşlar görünüşleri nedeniyle genellikle küçük çocuklar tarafından sevilir. Kanatlıdırlar ama uçmak için değil, yüzmek için. Ana yaşam alanları Antarktika'da olduğu ve ana besin kaynakl

Android Android Oyun
4 ( 885 puan )
Fiyat: $0
İsim Penguin Isle
Yapımcı
Tür Oyun
Boyut 146MB
Versiyon 1.47.0
MOD Premium
Orjinal Google Play
Penguin Isle is the most famous version in the Penguin Isle series of publisher
Mod Version 1.47.0

İndir (146MB)

Penguenler en şirin ve sevimli görünen hayvanlardan biridir ve bu kuşlar görünüşleri nedeniyle genellikle küçük çocuklar tarafından sevilir. Kanatlıdırlar ama uçmak için değil, yüzmek için. Ana yaşam alanları Antarktika’da olduğu ve ana besin kaynakları balık olduğu için, su altında balık yakalayabilmeleri gerekir. En iyi casus yeteneklerine sahip beş penguenin yer aldığı popüler animasyon filmi Madagaskar’a bile girdiler. Kaçınız hayvanat bahçesine gittiniz ve sevimli penguenlere tanık oldunuz? Sevimliliklerinden dolayı onları seven birçok insan oldu ve o zamandan beri penguenlerle ilgili oyunlar var. Penguen yetiştirmek ister misin?

Penguenleri tutmak istiyorsanız, o zaman üretici Habby tarafından Penguin Isle oyununa gelin . Bu, Archero ve Slidey: Block Puzzle oyunları gibi mobil oyunlar için son derece ünlü bir üreticidir . Bu oyuna geldiğinizde Antarktika’daki penguenlerin yaşam tarzına tanık oluyorsunuz. Bütün bir penguen sürüsünün bakıcısı olma hissini yaşayacaksınız.

OYNANIŞ

Oyuna gelirken kar ve buz tabakalarıyla kaplı soğuk Antarktika’ya geleceksiniz. Oyuncunun tek görevi penguenler için harika bir yaşam alanı yaratmaktır. Bu basit bir görevdir ancak oyuncunun hayal ettiği kadar basit olmayacaktır. Oyunda sıcaklık, yemek, alan gibi pek çok şeyle uğraşmak zorunda kalacaksınız… Son derece büyük bir penguen popülasyonunun yöneticisi olacaksınız. İnsanlara benzer şekilde işlev görecekler, penguen topluluğu insan topluluğuyla pek çok benzerliğe sahip olacak. Oyunun başında sadece denizde yüzen küçük bir tahtaya sahip olacaksınız. Buz üzerinde sadece birkaç penguen tek başına yaşayacak, oyuncunun görevi bu alanı genişletecek ve daha fazla birey çekecek. Oyuncunun yeterince altını olduktan sonra, bu altını yeni penguenler almak için kullanabilirsiniz. Topluluğun mükemmel bir şekilde çalışmasını sağlamak için her penguenin farklı görevleri olacaktır. Mesela balıkçılar olacak, çiçek yetiştiren çiftçiler, pirinç, inşaat işçisi… İnsanlara benzeyenler olacak.

Çalışabilen penguenlere sahip olduğunuzda, sizin için altın yaratmaya çalışırlar. Yaşam alanını genişletmek, daha zor şeyleri yapabilmek için yeni bireyler satın almak gibi bir çok şeyi yapmak için altını kullanabilirsiniz… Oyunun tarzı yine başlıklara benziyor Başka Boşta oyunu lütfen Altın oluşturmak için ekrana art arda dokunun. Penguen topluluğunuz yeterince büyüdüğünde, buna artık gerek kalmaz. Çünkü çalıştıkları süre de kullanmanız için altın yaratacaktır. Bu noktada sizin göreviniz onların gelişimini gözlemlemek. Toplumun büyümesi için kaynakları uygun şekilde kullanmak olacaktır.

ÖZELLİKLERİ

Basit Oyun

Oyuncuların çalışıp kendilerini geliştirmeleri için yeni bireyler satın alabilmek için çok az zaman harcamaları yeterlidir. Oyuncunun oyunu oynamak için fazla zamanı olmasa ve çevrimdışı olması gerekse bile, yine de sizin için çok çalışacaklardır. Oyuncular çevrimiçi olduklarında, yalnızca kazandıkları altınları almaları ve altınları harcamak için kullanmaları gerekir. Oyunun oynanış şekli gün içinde çok fazla boş zamanı olmayanlar için oldukça uygundur, sadece biraz zaman geçirmeleri ancak yine de oyunu oynamaları yeterlidir.

Çeşitlilik

Oyunda sadece penguenler değil, balinalar, kutup ayıları gibi diğer canlılar da… Oyuncular, yaratık popülasyonlarını çeşitlendirerek çeşitlenip büyümelerini sağlıyor.

yaratıcı zevk

Oyunda oyuncunun görevi penguenlerimiz için harika bir yaşam ortamı yaratmaktır. Oyuncular penguenlerin yaptığı altınları kendileri için tesisler inşa etmek için kullanabilirler. Sıcak Hava Balonu, Kaydırak, Dinlence Merkezi gibi şeyler onlar için harika ve ilginç bir yaşam ortamı yaratacaktır.

GRAFİK

Penguin Isle gerçek bir 3D grafik formatına sahip. Oyundaki karakterin karakteri çok basit ama oyunculara gerçek ve harika hissi veriyor. Oyundaki sahneler de sade ama çok canlı bir şekilde tasarlanmış. Ses açısından oyuncuların rahatlaması için çok yumuşak ve melodik şarkılarla oyunculara yumuşak bir atmosfer sunuyor. Oyunda, grafikler, ses gibi unsurlar oyunculara harika bir his vermek ve rahatlamak için birleştirilir.


İndir (146MB)

Artık indirmeye hazırsınız Penguin Isle ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir