Pearl's Peril
Pearl's Peril

Pearls Peril v6.06.7390 APK (Enerji Hilesi) indir 2022


Pearls Peril APK indirTüm keskin gözlü Gizli Nesne Oyunu hayranlarına sesleniyoruz! Gizem ve maceranın altın çağında geçen büyüleyici güzellikte bir Gizli Nesne Macera Oyunu olan Pearl’s Peril'i oynayın!Dünya çapındaki bir ipucu avında, babasının int

Android Android Macera Oyunları
5 ( 518 puan )
Fiyat: $0
İsim Pearl's Peril
Yapımcı Wooga
Tür Macera Oyunları
Boyut 102MB
Versiyon 6.06.7390
MOD Sınırsız Enerji
Orjinal Google Play
Pearl's Peril is the most famous version in the Pearl's Peril series of publisher Wooga
Mod Version 6.06.7390

İndir (102MB)

Pearls Peril APK indir

Tüm keskin gözlü Gizli Nesne Oyunu hayranlarına sesleniyoruz! Gizem ve maceranın altın çağında geçen büyüleyici güzellikte bir Gizli Nesne Macera Oyunu olan Pearl’s Peril’i oynayın!

Dünya çapındaki bir ipucu avında, babasının intiharının gizemini çözerken varis ve usta pilot Pearl Wallace’a katılın. Gerçek katilin foyasını ortaya çıkarmak ve onun hain planlarını çözmek için New York City’den Afrika’nın kalbine giden Pearl’ün ölümcül tehlikelere karşı yanında olun! Dahası…

Wallace ailesinin Polinezya’daki özel Artemis adasında bulunan egzotik mülkünü onarın ve yeniden dekore edin!

Ucu Pearl’ün hayatındaki herkese dokunan ve hatta milletleri bile devirebilecek şeytani bir planı ortaya çıkarın!

Pearls Peril APK Son Sürüm

Gizli Nesne Oyunlarını seviyorsanız Pearl’s Peril’de tam da aradığınız gizemi bulacaksınız. Yüzlerce elle çizilmiş, özel sahneyi ve egzotik konumu keşfederken 1930’ların öncü kahramanı Pearl’ün yanında olun. Yeni arkadaşlar edinin ve devasa bir uluslararası Pearl’s Peril Maceracılar topluluğunda yeteneklerinizi sınayın.

Maceranız burada başlıyor!

OYNAMANIN YENİ BİR YOLU
Pearl’s Peril büyüyor! Iris’in Gözleri oynayarak nesneleri silüetleriyle eşleştirin ve özel ada dekorasyonlarının kilidini açın!

YÜZLERCE BÜYÜLEYİCİ SAHNE
Diğer hiçbir Gizli Nesne Gizem oyunu, Pearl’ün etkileyici ve elle çizilmiş sahneleriyle kıyaslanamaz. 1920’lerin New York’undan Paris’e, Polinezya’ya ve ötesine; cazibe, gizem, macera ve romantizm dolu egzotik bir dünya yavaş yavaş canlanıyor.

Pearls Peril APK Enerji Hilesi

SÜRÜKLEYİCİ BİR HİKAYE
Unutamayacağınız kapsamlı bir hikaye için Pearl’s Peril destansı maceralar, insanı hayrete düşüren gizem ve nabzımızı yükselten romantizmle dolu.

GİZEMİ ÇÖZÜN
Pearl’s Peril’in sırlarını çözmek ve babasının zamansız ölümünün arkasındaki kişiyi ortaya çıkarmak için keskin bir göze ve berrak bir zihne ihtiyacınız olacak!

KİŞİSEL CENNETİNİZ
Wallace ailesinin özel mülkü olan Artemis Adası’na hoş geldiniz. Hayallerinizdeki ada cennetini oluşturmak için inşa ve dekore edin!

Gizli Nesne Oyunlarını seviyorsanız Pearl’s Peril’de tam da aradığınız gizemi bulacaksınız.


İndir (102MB)

Artık indirmeye hazırsınız Pearl's Peril ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanWooga

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir