PeakFinder
PeakFinder

PeakFinder v4.3.21 APK + MOD (Yamalı + Mod Ekstra) indir 2022


PeakFinder tarafından sunulan hayranlık uyandıran bir dış mekan deneyimi, dağlarla ilgili bir yeri veya manzarayı keşfetme ihtiyacını karşılayacaktır. Tek bir uygulama ile ünlü dağların yerini öğrenebilir ve onları gerçek hayatta görebilirsiniz. Ek o

Android Android Seyahat
4 ( 373 puan )
Fiyat: $0
İsim PeakFinder
Yapımcı Fabio Soldati
Tür Seyahat
Boyut 30M
Versiyon 4.3.22
MOD Yamalı + Mod Ekstra
Orjinal Google Play
PeakFinder is the most famous version in the PeakFinder series of publisher Fabio Soldati
Mod Version 4.3.22
Total installs 500,000+
 • Kök veya Lucky Patcher veya Google Play Modded gerekmez;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Google Haritalar Konumları çalışır;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • Yerel bugsnag analitiği tamamen kaldırıldı;
 • Aktif izleyici veya reklam yok;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64;
 • Ekran DPI'ları: 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;
 • Balatan tarafından yayınlandı.


İndir (30M)

PeakFinder tarafından sunulan hayranlık uyandıran bir dış mekan deneyimi, dağlarla ilgili bir yeri veya manzarayı keşfetme ihtiyacını karşılayacaktır. Tek bir uygulama ile ünlü dağların yerini öğrenebilir ve onları gerçek hayatta görebilirsiniz. Ek olarak, görüntülenen bilgiler, kullanıcıların hızlı bir şekilde aramalarına yardımcı olmak için güncellemeler yoluyla daha net hale gelir. Bu yüzden heyecan verici işlevleri atlamayın.

Tepe Bulucu

ETKİLEYİCİ DAĞLARI DENEYİMLEYİN

PeakFinder’ın işlevi oldukça basittir; Tercihinize bağlı olarak farklı renkli ekranlar altında öğrenmek istediğiniz herhangi bir dağın bilgisidir. Dolayısıyla kullanıcıları dünya çapında sevdikleri veya tanıdıkları dağları dışarı çıkmadan keşfetmeye teşvik ettiği söylenebilir. Bu aynı zamanda, özellikle günümüz gibi benzersiz bir durumda, birçok insan için gezi talebini de karşılıyor.

Dağlar tamamen isimleri ve yükseklik verileri ile karşınızda gösterilecektir. Kullanıcıların gözlemledikleri dağlar hakkında genel bir bakış açısına sahip olmalarına yardımcı olmak için yeni eklenen bir işlevdir. Aynı zamanda, ekranın sol tarafında bir kaydırıcı bulunur ve görüntüleme için belirli yükseklik gereksinimlerini karşılayan dağları seçmek için hareket edebilecektir. Bilgi toplayanlar için tamamen uygundur.

Tepe Bulucu

TEMEL BİLGİLER NET BİR ŞEKİLDE GÖRÜNTÜLENİYOR

Uygulamanın görselleri aracılığıyla gördüğünüz genel bilgilerin yanı sıra, kesinlikle göz ardı edemeyeceğiniz bir diğer unsur da herhangi bir dağdaki doğru detaylardır. İlgili işlevi açtığınızda, istediğiniz dağı belirledikten sonra istediğiniz dağa ulaşacaksınız. El bir yere gider; yükseklik, koordinatlar ve ülke gibi bilgiler görüntülenir. Dolayısıyla bu, kullanıcı için başka bir pratik sonuç gerektirir.

Spesifik olarak, en son sürümde, kullanıcılar Koordinat Izgarasını bulabilir ve fonksiyon, kullanıcıya koordinatlar hakkında ayrıntılı bilgi gösterecek bir öğeye sahiptir. Resimde görüntülenen dağ manzarası veya dağın çevresindeki alanlar tamamen görsel olduğu için etkilendiğinizi varsayalım. Bu durumda, özellikle keşfetmeye hevesli olanlar için bu olmazsa olmaz bir unsurdur. Dağın ihtiyaçlarını nerede karşıladığını bilecekler.

Tepe Bulucu

Deneyim sırasında seveceğiniz bir diğer nokta da gerçekçi bir görüntü veya çizim arasında seçim yapmaktır. Her iki faktörün de benzer işlevleri vardır, ancak gözlem yolu bazen farklı olacaktır. Özellikle çizim modunda bir dağ seçtiğinizde, o dağla ilgili kuş uçuşunu görebileceksiniz. Ek olarak, fotoğrafın gerçeğe yakın modu için bazı öğeler eklenir ve daha gerçekçi hayal etmenize yardımcı olur ve istediğinizi kolayca yakalayabilirsiniz.

GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDE BİRÇOK DAĞ GERÇEKLEŞTİRİLİR

PeakFinder’ın kullanıcılara sunduğu bir özellik, arayabileceğiniz dağların sayısıdır. Spesifik olarak, istatistiklere göre, belirli bir alanda ve dünya çapında 800.000’den fazla zirve var. Elbette ünlü Everest Dağı kesinlikle kaçırılmayacak ve çok fazla hareket etmenize, ekranın önüne oturmanıza, istediğiniz yere seyahat etmenize gerek kalmayacak. Uygulamanın deneyimi memnuniyet verici ve eksiksizdir.

Bilgiden, ülke konumundan, görünümden gözünüzün önüne gelen unsurları keşfederken merakınızı giderebileceksiniz. Ayrıca görüntüyü farklı modlarda izledikten sonra başkalarıyla da paylaşabilirsiniz. Dolayısıyla gidemeseler de belirli yerler hakkında biraz bilgi sahibi oldukları ve isterlerse onları keşfetmeye teşvik ettikleri ve oraya gitme fırsatı buldukları söylenebilir.

Tepe Bulucu

UYGULAMAYI ÇEVRİMDIŞI MODDA DENEYİN

Kullanım sırasında, istediğiniz bilgileri toplamak için ağı başlatmanız gerekecektir. Bu nedenle aramalar tamamen hızlı bir şekilde yapılır ve tamamen kullanıcılar için faydalıdır. Aynı zamanda coğrafya alanı ile ilgili birçok ödül almış bir uygulamadır. Fotoğraf çekme ve görselleri direkt olarak dışa aktarma gibi birçok kullanıcı ihtiyacını karşıladığı söylenebilir.

Fotoğraf çekmek, akıllı telefonunuzda sıklıkla kullandığınız bir ekran görüntüsü almaya benzer; başka bir nokta da bu fonksiyonun doğrudan uygulama arayüzünde görünmesidir. Aynı zamanda, bir görüntüyü dışa aktarırken, üzerindeki bilgi miktarının korunmasını sağlamak için göndermeden önce resimle ilgili birçok öğeyi seçebileceksiniz. Ayrıca uygulama, çevrimiçi modun yanı sıra çevrimdışı modda kullanmanızı da destekler ve önemli bilgileri saklamayı unutmayın.


İndir (30M)

Artık indirmeye hazırsınız PeakFinder ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir