Peak
Peak

Peak – Brain Games & Training v4.19.0 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Zirve – Zeka Oyunları ve Eğitimi, amacı oyuncunun çeşitli özellikler veya unsurlarla hafıza veya beyin işleme yeteneğini geliştirmesine yardımcı olmak olan bir mini oyunlar koleksiyonudur. İçeriği aynı zamanda rahatlatıcı ve eğlence dolu, ayrıca oyun

Android Android Eğitim
5 ( 617 puan )
Fiyat: $0
İsim Peak
Yapımcı PopReach Incorporated
Tür Eğitim
Boyut 325MB
Versiyon 4.19.0
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Peak is the most famous version in the Peak series of publisher PopReach Incorporated
Mod Version 4.19.0
Total installs 10,000,000+

İndir (325MB)

Zirve – Zeka Oyunları ve Eğitimi, amacı oyuncunun çeşitli özellikler veya unsurlarla hafıza veya beyin işleme yeteneğini geliştirmesine yardımcı olmak olan bir mini oyunlar koleksiyonudur. İçeriği aynı zamanda rahatlatıcı ve eğlence dolu, ayrıca oyuncuların beyinlerinin hafıza yeteneklerini sürekli olarak geliştirmeleri için lokmalık seviyeler. Buna ek olarak, insanların daha günlük veya karmaşık şeyler üzerinde pratik yapmaları veya sınırlarını genişletmeleri için birçok ek işlevi vardır.

Zirve – Zeka Oyunları ve Eğitimi Zirve – Zeka Oyunları ve Eğitimi

BEYNİNİZİ EĞİTMEK İÇİN RAHATLATICI OYUNLAR

Peak şu anda benzersiz tasarımlara sahip 45’ten fazla mini oyuna sahip, çoğunlukla oyuncuların sürekli olarak adapte olması için rastgele tekrarlanan yapılara sahip basit bulmacalar. Bu oyunların tümü, her sorunun ölçeği veya karmaşıklığı gibi, oyuncu performansını artırmak için birden fazla düzeyde gelişebilir. Ayrıca, insanların kelime dağarcığını geliştirmek veya heyecan verici bir noktada bulmacaları çözmek için eğitici bir uygulama olabilir.

BİR DEKODER İLE DİKKAT UZUNLUĞUNUZU TEST EDİN

Çoğu oyuncunun dikkati ile ilgili sorunları vardır ve birkaç dakika önce görmüş olsalar bile çoğu zaman bir şeyi çabucak unuturlar. Bu nedenle ilk içerik, profesyonel ama nazik yöntemlerle insanların dikkatini ve hafızasını geliştiren oyunlar olacak. Heyecan verici olan şey, mevcut birçok yönteme kıyasla en iyi verimlilikle belleği geliştirmeye zorlamak yerine hepsinin doğal olarak tasarlanmış olmasıdır.

HIZLI DERS İLE YENİ KELİME ÖĞRENİN

Peak, kullanıcıların kendileri için daha hızlı yeni kelime öğrenmeleri için oyunlarda daha fazla alıştırma sunacak. Sistemin yerleşik sözlüğü birçok uluslararası dili destekleyecek ve kelimelerin tümü oyuncuya hız veya etkinlik açısından değişiklik gösterecek farklı şekillerde gelecektir. Zamanla, yeni alanlara ilişkin daha fazla kelime dağarcığının kilidini açacak ve insanlara yeni bilgi türlerine daha fazla erişim sağlayacaktır.

Zirve – Zeka Oyunları ve Eğitimi Zirve – Zeka Oyunları ve Eğitimi Zirve – Zeka Oyunları ve Eğitimi

HEDEFLERİNİZİ ÇEŞİTLİ BEKLENTİLERLE BELİRLEYİN

Bu oyuna katılan herkes, çabalamak için birçok hedef belirleyebilir ve her ilerlemede sürekli pratik yapabilir. Uygun olan şey, sistemin, ayrılan zamanda uygun dersleri vermek için oyuncuların hedeflerine güvenmesi ve böylece yeteneklerini her gün eğitmesidir. Derslerin temposu ve hızı, herkesin bilgilerini geliştirme konusundaki seçeneklerini genişletmek için özgürce özelleştirilebilir.

BEYİN EĞİTİMİ İÇİN EĞLENCELİ BULMACALAR

Peak’teki özel bulmacalar, öğreticilerden farklıdır, çünkü her birinin beyin jimnastiği ve gevşeme üzerinde farklı bir etkisi vardır. Oyuncuyu sürekli hareket halinde tutarken ve ayrılan zamanda her şeyi tamamlarken, tüm içerik rastgele yeni yapılarla otomatik olarak yenilenir. Bulmacaların zorluğu ve ölçeği, oyuncuların onlardan tüm özün ve rahatlamanın tadını çıkarması için zamanla genişletilecektir.

Zirve – Zeka Oyunları ve Eğitimi

ÇEŞİTLİ HEDEFLERLE OYUN LİSTELERİNİZİ KİŞİSELLEŞTİRİN

Oyuncuların her bir amacına bağlı olarak, her oyunu türüne göre özgürce özelleştirebilir ve kişiselleştirebilirler. Bu kişiselleştirme çeşitliliği sayesinde, zayıf oldukları alanlara odaklanabiliyorlar, böylece kısa süreli derslerle hızla gelişiyor ve yeni deneyimler yaşıyorlar. Hepsinden iyisi, kullanıcılar hafızalarını veya beyinlerini her zaman, her yerde eğitmek için her sınavı veya dersi çevrimdışı yapabilir.

Peak, herkesin beyninin yeteneğini kullanması için geliştirilmiş performansa ve benzersiz özelliklere sahip yeni içerikle düzenli olarak güncellenir. Ayrıca tüm içerik için kapsamlı özelleştirmeye sahiptir, böylece kullanıcılar en zayıf oldukları ayrıntıları kişiselleştirmekten veya önceliklendirmekten çekinmezler.

– Beyin kapasitesini ve üretkenliğini geliştirmek için 45’ten fazla oyun ve stil.
– Her şeyle dikkati artırmak için kolay ve basit bulmacalar.
– Çeşitli alanlarda kişisel sınırlamaları aşmak için hedefler belirleyin.
– Komik oyunlar aracılığıyla yeni kelimeler öğrenin.
– Beyni her zaman, her yerde küçük dersler veya yöntemlerle eğitin.


İndir (325MB)

Artık indirmeye hazırsınız Peak ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPopReach Incorporated

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir