PDF Reader
PDF Reader

PDF Reader v2.6.4 APK (Premium Kilitsiz) indir

PDF Reader, PDF dosyalarıyla çalışmanıza ve bunları kolayca yönetmenize yardımcı olan bir araçtır. Uygun depolama ve okuma için dosyaların içeriğini düzenleyebilir ve yazdırılan belgeleri PDF dosyalarına tarayabilirsiniz.

Android Android Gündelik İş
5 ( 556 puan )
Fiyat: $0
İsim PDF Reader
Yapımcı Andromeda App
Tür Gündelik İş
Boyut 27.92 M
Versiyon 2.6.4
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
PDF Reader is the most famous version in the PDF Reader series of publisher Andromeda App
Mod Version 2.6.4

Kullanıcıların uygulama formuna daha kolay erişmesine yardımcı olmak için profesyonel PDF Reader MOD APK uygulama ekranı tasarlayın. İnsanlar, önemli okuma belgeleri oluşturarak tamamen kendi pdf kitaplıklarını oluştururlar. Uygulama, verileri yeniden adlandırma, anında verileri silme ve çok sayıda haber ağı aracılığıyla veri paylaşma amacını sağlar. İnternet bağlantısı olmadan telefonunuza yakın pdf belgelerine göz atın ve görüntüleyin.

pdf viewer pdf reader 1 pdf viewer pdf reader 2

PDF READER DOSYALARI

Günümüzde kullanıcılar belgeleri yalnızca pdf verileri olarak görüntüleyemez ve inceleyemez, aynı zamanda ek olarak tümünü dosya üzerinde düzenleyebilir. Uygulama, kullanıcıların belge notları oluştururken daha hızlı yararlanmaları için vurgulama ve çekici özellikler eklemeye yardımcı olur. Değiştirme işlevini kullanmak için, kişilerin uygulamayla ilgili telefon ekranıyla ilişkili doğru yerde kalem simgesini bulmaları yeterlidir. Basit düzenlemeleri kolayca düzenleyin ve kaydedin.

pdf viewer pdf reader 3 pdf viewer pdf reader 4

ÖZGÜRCE DÜZENLEYEN BELGE

Kullanıcılar, belgeleri bulmayı gerçekten çok daha kolay hale getirmek için pdf okuma belgelerinden oluşan kitaplıklarını düzenleyebilir. Uzun basın ve okumak için dosyayı seçtiğiniz konuma sürükleyin. Ayrıca, insanlar standart bir iş öğesinde dosya alışverişi yapmak isterse, başvuru formu, insanların verilere daha kolay gitmesi, daha yetkin bir şekilde kontrol etmesi ve yönetmesi için bölünmüş dosyalar üretme işlevini destekleyecektir. .

UZAKLAŞTIRIN VEYA BASİT ÖĞRENME BİLGİLERİNE YAKINLAŞTIRIN

Müşteriler yalnızca iki elini kullanarak belge boyutunu kolayca ayarlayabilir, yakınlaştırabilir veya uzaklaştırabilir. Kişiler, bu okuma belgesindeki her şeyi büyütebilir veya okunan belgenin tamamı için maksimum görünüm için en küçük boyutlara yakınlaştırabilir. Ayrıca, uygulamanın belge parlaklığı ve koyuluğu modu, insanların pdf belgelerini izlerken okumasını gerçekten kolaylaştıracak şekilde ayarlanır.

pdf viewer pdf reader 5 pdf viewer pdf reader 6

ANA ÖZELLİKLER:

  • Yönetimi kolay, profesyonel bir ekranla pdf dosyalarını tamamen ücretsiz olarak inceleyin ve görüntüleyin.
  • Pek çok farklı malzeme düzenleme özelliğini doğrudan gerçekleştirin, kolay pdf dosya biçiminden tasarruf edin.
  • Wifi bağlantısı olmadan pdf verilerini tamamen inceleyin ve görüntüleyin.
  • Belgeyi kolayca yakınlaştırın veya uzaklaştırın.
  • Doğrudan akıllı telefonunuzdan pdf belgelerini yazdırın.


İndir (27.92 M)

Artık indirmeye hazırsınız PDF Reader ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir