PCE.emu
PCE.emu

PCE.emu v1.5.64 APK indir (Ücretsiz) 2022


PCE.emu, eski neslin birçok oyunu için geniş bir desteğe sahipken, PC için çok yönlü bir emülatör olan Mednafen'in fikrine dayalı olarak geliştirilmiştir. Bu nedenle, uygulamanın harika yanı, birçok formatla geniş uyumluluğu veya özel ve üstün araçla

Android Android Araçlar
5 ( 833 puan )
Fiyat: $0
İsim PCE.emu
Yapımcı Robert Broglia
Tür Araçlar
Boyut 1MB
Versiyon 1.5.64
MOD ÜCRETSİZ/Yamalı
Orjinal Google Play
PCE.emu is the most famous version in the PCE.emu series of publisher Robert Broglia
Mod Version 1.5.64
Total installs 10,000+

İndir (1MB)

PCE.emu, eski neslin birçok oyunu için geniş bir desteğe sahipken, PC için çok yönlü bir emülatör olan Mednafen’in fikrine dayalı olarak geliştirilmiştir. Bu nedenle, uygulamanın harika yanı, birçok formatla geniş uyumluluğu veya özel ve üstün araçların rahatlığıdır. Bunun da ötesinde, kullanıcılar her şeyi kişiselleştirebilir ve uygulamayı kişisel kullanıcı deneyimlerine uyacak şekilde önemli ölçüde değiştirebilir.

HER UYUMLU PROGRAMI KOLAYLIKLA ÖYKÜLÜYÜN

Uygulamanın öykünmesi, bir konsol gibi kullanıcının cihazını kullanırken her şeyi yürütmek için belirli protokolleri kullandığından üstün ve rafinedir. Basitliği sayesinde, insanların oyunların dosyalarını belirtilen klasöre koyması gerekiyor ve uygulama gerisini otomatik olarak halledecek.

PCE.emu PCE.emu

GELİŞMİŞ BİR DENEYİM İÇİN ÇEŞİTLİ DESTEK ÖZELLİKLERİ

Çoğu oyun veya program eski nesildir, bu nedenle onları tam olarak taklit etmek için birden fazla uyumlu sisteme ihtiyaçları vardır. Neyse ki, uygulama aynı zamanda, etkileşimleri değiştirme veya her programın özelleştirilmesiyle ilgili olarak kullanıcının performansını artırmak için birçok benzersiz özellik içeren kapsamlı bir destekle birlikte gelir.

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR SANAL KONSOLLAR

Uygulama, özel bir format sistemine öykünmek için donanımını ve sistemini kullanır, ancak sanal konsolu en iyisidir. Kullanıcıların her stile göre en iyi deneyim için tüm işlevleri veya etkileşimleri değiştirmeleri için kapsamlı özelleştirmeye sahiptir.

HER OYUN İÇİN ÇEŞİTLİ PROFİLLERİ KİŞİSELLEŞTİRİN

Oyunların hepsi bireysel kullanıcılar için ayrı profillere sahip olacak ve tüm oyunların özelliklerini birleştirmek yerine oyunların keyfini rahatça çıkaracak. Kullanıcılar ayrıca öykünücülerle daha da fazla mükemmellik için birden fazla harici cihaza bağlanabilir.

PCE.emu, komik ama basit oyunları taklit etmek için daha az yaygın uygulamalara veya çok işlevli konsollara yönelik olduğu için diğer birçok emülatörden tamamen farklıdır.

PCE.emu

ANA ÖZELLİKLER

– Tüm eski veya eski nesil oyunları olağanüstü sonuçlarla çalıştırmak için kapsamlı destek özelliklerine sahip mükemmel bir emülatör.
– Eski nesil konsollara kıyasla yüksek kaliteli çözünürlükler veya görsel renkler aracılığıyla kişisel deneyimleri geliştirmek için grafik geliştiriciler.
– Kullanıcılar için akıllı bir düzene sahip özelleştirilebilir bir sanal denetleyici, taklit ettikleri oyun veya uygulamalar ne olursa olsun en iyi konforu sunar.
– Kullanıcıların performanslarını çeşitlendirirken veya kontrol veya diğer özellikleri ayırt etmelerine yardımcı olurken belirli oyunlar için çeşitli profiller.
– Olağanüstü özellikler, yalnızca belirli uzantılarla uyumlu çeşitli nadir veya benzersiz oyun biçimlerini taklit ederken, kullanıcıların etkileşimini artırır.


İndir (1MB)

Artık indirmeye hazırsınız PCE.emu ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanRobert Broglia

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir