PC Creator
PC Creator

PC Creator v5.6.0 APK + MOD (Ücretsiz Alışveriş) indir 2022

PC Creator – PC Building Simulator, harika bir ürün oluşturmanıza yardımcı olmak için bir PC'deki parçaları birleştirme ve onarma çalışmalarından ilham alan bir oyundur. Bu oyunda yerine getirmeniz gereken çeşitli gereksinimler bulacaksınız ve bu say

Android Android Simülasyon
4 ( 379 puan )
Fiyat: $0
İsim PC Creator
Yapımcı UltraAndre
Tür Simülasyon
Boyut 163M
Versiyon 5.6.0
MOD Ücretsiz Alışveriş
Orjinal Google Play
PC Creator is the most famous version in the PC Creator series of publisher UltraAndre
Mod Version 5.6.0
Total installs 5,000,000+

PC Creator – PC Building Simulator, harika bir ürün oluşturmanıza yardımcı olmak için bir PC’deki parçaları birleştirme ve onarma çalışmalarından ilham alan bir oyundur. Bu oyunda yerine getirmeniz gereken çeşitli gereksinimler bulacaksınız ve bu sayede daha değerli ve verimli bilgiler öğreneceksiniz. Aynı zamanda bu oyunda erişebileceğiniz ve satın alabileceğiniz birçok şey olacak. Bu nedenle, paranızı nasıl mantıklı bir şekilde harcayacağınızı seçmeniz gerekecek.

PC Oluşturucu – PC Bina Simülatörü

PC İLE İLGİLİ İŞ TECRÜBESİ

PC Creator’a geldiğinizde, müşterilerin belirli bir PC’ye yükseltme veya bir araya getirme ihtiyaçlarını karşılamak için gerçekten heyecan verici bir oyuna katılacaksınız. Belirli bir miktar para kazanmak için tamamlamaya çalışan bir istek alacaksınız. Tabii ki, bu oyun aracılığıyla oyuncular, PC ve onu çevreleyen faktörlerle ilgili daha fazla bilgi edinebilirler. Bu bilgi verimlidir ve yeni bir PC yükseltmek veya satın almak istiyorsanız kullanışlı olacaktır.

Kendi işinizi yapmak için bir tesisiniz olacak, ancak bu çok az. Yani bu boyutta, oyunun başlarında yalnızca belirli miktarda istek alırsınız. Aynı zamanda, bunu geniş bir perspektiften gözlemleyeceksiniz ve bir PC oluşturmayı veya yükseltmeyi kolaylaştırmak için bu tesisteki bazı faktörleri etkileyebilirsiniz. Size her zaman ilgili bilgileri veren bir asistan ile bu oyunun oynanışına tam olarak erişebileceksiniz ve bunları dikkatlice okumanız gerekecek.

PC Oluşturucu – PC Bina Simülatörü

TALEPLERİ AL VE ONLARLA BAŞLAMAYA ÖNCELİK VER

PC Creator’da size para kazandıran iş, misafirlerin isteklerini yerine getirmenizdir. Oradan, her istek, aldığınız para miktarını ve isteklerini görecektir. Yukarıda belirtildiği gibi oda büyüklüğünün etkisi nedeniyle bu istekleri kabul edeceksiniz. Ayrıca paranızı kaybetmek istemiyorsanız bu isteğinizi reddetmekte zorlanacaksınız. Bu nedenle, gereksinimleri tamamlamanız için sizi aceleye getirecek hiçbir şey yoktur.

PC Oluşturucu – PC Bina Simülatörü

İstekler bir listede görünecek ve onlar hakkında daha fazla bilgi okumak için herhangi bir şeye dokunabilirsiniz. Ayrıca, bu liste sayesinde, bir bilgisayarı yükseltmek veya yeni bir tane oluşturmak gibi bir isteği tamamlamak için ne yapmanız gerektiğini bileceksiniz. Böylece her istekte, gereksinimlerinde karışıklığı önlemek için ne yapmanız gerektiğini bilirsiniz. Bunlarla ilgili bilgileri aldıktan sonra bu istekleri tamamlamaya devam edeceksiniz.

Bir müşterinin size yeni bir bilgisayar kurması gerekiyorsa, kasadan, çipten, anakarttan ve birçok bileşeninden parçalar seçmeniz gerekecektir. Elbette bu faktörlerin seçiminin kullanıcının gereksinimlerini karşıladığından emin olacak ve seçimi yaptığınızda para alma talebinde bulunan onayla’ya tıklayacaksınız. Kullanıcı isterse, bazı bileşenleri değiştirecek veya yazılım veya oyunlar yükleyeceksiniz. Bu nedenle, PC ile ilgili birçok heyecan verici ve gerçekçi öğeyi tam olarak deneyimleyeceksiniz.

PC Oluşturucu – PC Bina Simülatörü

DAHA FAZLA BİLEŞEN SATIN AL VE ODAYI GENİŞLET

PC Creator’da belirli bir miktar para kazandığınızda çeşitli şeyler satın alabilirsiniz. Müşterinizin bilgisayarını yükseltmek için donanım ve yazılım bileşenleri içeren bir mağaza bulabileceksiniz. Aynı zamanda odanın büyüklüğüne de dikkat etmeniz gerekiyor çünkü çok paranız varken küçük bir odada sonsuza kadar kalamayacaksınız ve özellikle işin ele alınış düzeyi oldukça yüksek olacaktır. eskisinden daha fazla.


İndir (163M)

Artık indirmeye hazırsınız PC Creator ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanUltraAndre

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir