PC Creator 2
PC Creator 2

PC Creator 2: PC Building Sim v5.8.7 APK indir (Sınırsız Para) indir 2022


PC Creator 2 gerçekten geri döndü ve eskisinden çok daha fazla yükseltildi. Bu oyuna geldiğinizde, PC yazılımının satışı ve tasarımı ile büyük bir ticari zincir mağazanın patronu olacaksınız. Kendinizi zenginleştirmek nihai amacı ile oyunda verilen s

Android Android Simülasyon
5 ( 187 puan )
Fiyat: $0
İsim PC Creator 2
Yapımcı UltraAndre
Tür Simülasyon
Boyut 169M
Versiyon 5.8.7
MOD Sınırsız Para/Elmas
Orjinal Google Play
PC Creator 2 is the most famous version in the PC Creator 2 series of publisher UltraAndre
Mod Version 5.8.7
Total installs 1,000+

İndir (169M)

PC Creator 2 gerçekten geri döndü ve eskisinden çok daha fazla yükseltildi. Bu oyuna geldiğinizde, PC yazılımının satışı ve tasarımı ile büyük bir ticari zincir mağazanın patronu olacaksınız. Kendinizi zenginleştirmek nihai amacı ile oyunda verilen sayısız zorlukları yerine getirmelisiniz. Çok sayıda çiftliğe veya dükkana sahip olmak istiyorsanız, ilk yapmanız gereken mümkün olduğunca çok sayıda siparişi tamamlamaktır. Uygulamalar/oyunlar oluşturma, tasarlama veya yükleme gibi tüm bilgisayar hizmetlerini ve çok daha fazlasını devralırsınız.

PC Oluşturucu 2 – PC Oluşturma Sim

BİLGİSAYARINIZI EN İYİ PARÇALARLA OLUŞTURUN

Muhtemelen sizin de gerçek bir bilgisayarınız var ve bazen oluşturulan tasarımlardan memnun değilsiniz. Bu nedenle, kendi bilgisayarınızı oluşturma fırsatı için PC Creator 2’ye katılın. En iyi bilgisayar parçalarını seçin veya bilgisayarınıza kurmayı öğrendiğiniz harika işletim sistemlerini seçin. Ayrıca hayalinizdeki bilgisayarı kurarken uygulama veya oyun yükleyip test edebilirsiniz. Tüm yaratma ve kontrol sizin elinizde.

PC Oluşturucu 2 – PC Oluşturma Sim

İŞLEM SİPARİŞLERİNE UYGULANAN 3000+ ÜRÜN

Bu, PC Creator’ın ücretsiz olarak geliştirilmiş ve yükseltilmiş bir sürümüdür. Bu oyunu daha önce deneyimlediyseniz ve birçok benzersiz bileşen ve parçadan memnun kaldıysanız. O zaman belki de bu oyun size bilgisayar yapmak için kullanılabilecek 3000’den fazla eşya verdiğinde daha da şaşıracaksınız. Siz ve müşterileriniz için bilgisayarlar oluşturmak üzere sunulan binlerce parça arasından en iyisini seçebilirsiniz. Bu madencilik oyununda ne kadar harika ürünler yaratacağınızı hayal edin.

PC Oluşturucu 2 – PC Oluşturma Sim

ÇALIŞMALARINIZI BİTİRDİĞİNİZDE SANAL PARA BİRİMLERİNİN MADENCİ BİR ŞİRKETİ OLUN

PC Creator 2’ye katıldığınızda bir madencilik kralı olabilir ve büyük bir servete sahip olabilirsiniz. Oyuncuların öğrenmesine ve ders almasına izin verilir. bitcoin veya dogecoin madencileri için benzersiz. Bu sayede, sınırlı miktarlarda benzersiz öğeleri nasıl bulacağınızı öğreneceksiniz. Ardından müşteriler için en iyi ürünleri yaratın ve mutlak parayı geri alın. Böylece bu sektörde zengin ve tanınmış olacaksınız.

YENİ ÜRÜNLERİ TANITMAK İÇİN ŞİRKET KONFERANSLARINA KATILIN

İnsanlarla bilgi edinme veya bilgi alışverişinde bulunma fırsatını kaçırmayın. Bu yüzden bu oyun birçok bilgi teknolojisi konferansı yarattı ve katılmanıza izin veriyor. Burada üstün kullanımı ile yeni ürünleri tanıtmak için firmanızı temsil edeceksiniz. Aynı zamanda, yol boyunca eşlik edecek potansiyel müşteriler bulun. Sadece bu değil, aynı zamanda birçok küçük mücadeleye katılmanız ve kazanmanız gerekiyor. Ancak o zaman diğer birçok benzersiz öğenin kilidini açacaksınız.

PC Oluşturucu 2 – PC Oluşturma Sim

SİPARİŞLERİN DAHA İYİ GERÇEKLEŞTİRİLMESİ İÇİN ÇEVRİMİÇİ MAĞAZAMIZI İYİLEŞTİRİN

PC Creator 2 görevlerini yaparken göz ardı edemeyeceğiniz bir unsur ve ayrıca önemli bir görev, çevrimiçi mağazayı iyileştirmenin yollarını bulmaktır. senin çizgin. Oyuncuların merkezler geliştirmesi ve müşterilerden her iyi bir ürüne yönlendirdiklerinde komisyon almaları gerekir. Sabit görevleri tamamladıktan sonra para alacaksınız ve buna karşılık gelen hediye deneyim puanlarıdır. Merkezi yükseltmeyi ve bu parayı daha fazla müşteriyle yeni bir seviyeye hitap eden yeni ekipman satın almak için kullanmayı unutmayın.

PC Oluşturucu 2 – PC Oluşturma Sim

DİĞER OYUNCULARLA SOHBET EDEBİLECEĞİNİZ BÜYÜK TİCARET PLATFORMU

PC Creator 2’nin oyunculara bilgisayar parçalarını öğrenme ve tanıma şansı vermesi harika. Görevdeyken virüsleri kaldırmak gibi bilgisayar sorunlarını nasıl çözeceğinizi öğrenebilirsiniz. Özellikle oyun, PC öğelerini diğer oyuncularla değiştirmenize olanak tanıyan devasa bir ticaret alanı da yaratıyor. Bu satıcılardan sınırlı parça bulma fırsatı.

PC Oluşturucu 2 – PC Oluşturma Sim

ANA ÖZELLİKLER

  • En iyi parçalarla kendi bilgisayarınızı kurun, işletim sistemini iyileştirin ve bitcoin veya dogecoin işlemleri yapın.
  • 3000’den fazla güncellenmiş bileşenle birçok şaşırtıcı bilgisayar tasarlamanın, farklı bilgisayarlar tasarlamanın keyfini çıkarın.
  • Madeni para ve deneyim puanları kazandıkça yükselterek ve yeni ekipman satın alarak çevrimiçi mağazanızı geliştirin.
  • Bilgisayarınızı geliştirmenin en iyi yollarını araştırırken gerçek bir bitcoin madencisi olun, oyun size bilgisayarınızı nasıl düzelteceğinizi ve virüsleri nasıl temizleyeceğinizi öğretecek.
  • Devasa bir ticaret platformu var, böylece bilgisayar öğelerini veya bileşenlerini dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla tamamen değiş tokuş edebilirsiniz.
  • BT konferanslarına katılma şansı için küçük oyun içi zorlukları tamamlayın, ardından herkese yeni öğeler tanıtın.


İndir (169M)

Artık indirmeye hazırsınız PC Creator 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanUltraAndre

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir