Pass2U Wallet
Pass2U Wallet

Pass2U Wallet v2.14.2 APK indir (Pro Kilitsiz) 2022


Pass2U Cüzdan, kullanıcıların kişisel fonlarını yönetmelerine veya içindeki değişiklikleri izlemelerine yardımcı olan çok yönlü ve kullanışlı bir sanal cüzdandır. Üstelik dünya artık nakit kullanmak yerine birçok çevrimiçi ödeme yöntemini benimsiyor,

Android Android Seyahat
5 ( 257 puan )
Fiyat: $0
İsim Pass2U Wallet
Yapımcı Pass2U Wallet
Tür Seyahat
Boyut 15M
Versiyon 2.14.2
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Pass2U Wallet is the most famous version in the Pass2U Wallet series of publisher Pass2U Wallet
Mod Version 2.14.2
Total installs 1,000,000+

İndir (15M)

Pass2U Cüzdan, kullanıcıların kişisel fonlarını yönetmelerine veya içindeki değişiklikleri izlemelerine yardımcı olan çok yönlü ve kullanışlı bir sanal cüzdandır. Üstelik dünya artık nakit kullanmak yerine birçok çevrimiçi ödeme yöntemini benimsiyor, bu nedenle kullanıcıların bireyler için çeşitli ödeme yöntemleri oluşturmasına yardımcı olacak. Banka hesaplarına bağlanmada da faydalıdır ve kullanıcıların birçok harcamayı manuel olarak ödemek yerine otomatik olarak ödemesini sağlar.

Pass2U Cüzdan - kartları, kuponları ve barkodları saklayın Pass2U Cüzdan - kartları, kuponları ve barkodları saklayın

HERHANGİ BİR BANKA HESABINA BAĞLANMAK KOLAY

Pass2U Cüzdan’ın kullanıcılar için ilk avantajı, uluslararası banka hesaplarına bağlanmadaki çeşitlilik ve üstünlüktür. Elbette, güvenliği mutlaktır ve kullanıcının verilen her bir fon kaynağı aracılığıyla yaptığı işlem ne olursa olsun her zaman güvenli olacaktır. Uygulama aynı zamanda banka hesapları ve cüzdanları arasında herhangi bir miktarı transfer etmek ve arkadaşlarına yardım etmek veya heyecan verici aktiviteler yaratmak için birçok kullanışlı özelliğe sahiptir.

ÇEŞİTLİ DOĞRULAMALARLA GÜVENLİĞİ ARTIRIN

Kullanıcılar kartlarında veya e-cüzdanlarında para kaybetmekten korkarlarsa, ister oturum açarken ister işlem yapıyor olsun, uygulamalarına ekstra koruma katmanları koyabilirler. Kolaylık, ekstra güvenlik için birçok farklı şifre kullanabilmeleri ve her işlem için gerekirse parmak izi veya yüz kimliği kullanabilmeleridir. Uygulama, sistemin biyometriği ile bağlantı kurabilir ve kullanıcıların birçok düzeyde mevcut olan güvenlik sistemini kişiselleştirmeleri için birçok yeni işlev açabilir.

Pass2U Cüzdan - kartları, kuponları ve barkodları saklayın Pass2U Cüzdan - kartları, kuponları ve barkodları saklayın

ORGANİZATÖR ÜZERİNDEN ETKİN BİR ŞEKİLDE BAKİYEYİ YÖNETİN

Pass2U Cüzdan, kullanıcılara aylık harcamaların takibini kolaylaştırmak için hesap bakiyelerini yönetmeyi tanıtacak. Tüm para transferleri günlüğe kaydedilir ve kullanıcılar harcamalarını sıkı bir şekilde kontrol etmek istiyorlarsa notlarla birden fazla ödeme yapabilirler. Ek olarak, çeşitli harcama listelerinde limitler belirleyebilirler ve uygulama, kuralları çiğnemek ve para tasarrufunun ilerlemesini etkilemek istediklerinde kullanıcıları uyaracaktır.

YEREL MAĞAZALARDAN SU SATIŞLARINI VEYA KUPONLARI ALIN

Uygulamada kullanıcıların bulabileceği en iyi şey, yerel mağazalardan alınan promosyonlar ve indirimli hizmetler ve daha fazlası. Sistem, kullanıcının konumuyla ilgili tüm verileri otomatik olarak güncelleyecek ve böylece her mağazadan karşı konulmaz teklifler sunacaktır. Kullanıcılar, uyumlu mağazalarda ödeme yöntemleri yapmak için kuponları veya teklifleri kullanabilir.

Pass2U Cüzdan - kartları, kuponları ve barkodları saklayın Pass2U Cüzdan - kartları, kuponları ve barkodları saklayın

ÇEŞİTLİ YERLER VE HİZMETLER İÇİN REZERVASYON ALIN

Pass2U Cüzdan’dan cazip promosyonlar toplamanın yanı sıra, kullanıcılar yerel bölgedeki birçok seçkin hizmeti doğrudan rezerve edebilirler. Buna uçak bileti veya diğer ulaşım araçları satın almak, her şeyi hantal hale getirmek yerine bireysel ihtiyaçlara göre sinema bileti ve otel odası rezervasyonu yapmak dahildir. Sistemdeki mükemmel optimizasyon ve ticaret yöntemleri sayesinde, kullanıcılar hayatlarını her zamankinden daha konforlu hale getirmek için birçok yeni olasılık açabilirler.

Her şey doğrudan işlemler içerdiği sürece, Pass2U Cüzdan’ın herkese sunduğu potansiyel ve kolaylık sonsuzdur. Kullanıcılar ayrıca daha iyi ve daha ciddi bir yaşam için harcama düzeylerini takip edebilir veya aylık tasarruf politikaları oluşturabilir.

  • Kullanıcıların çeşitli çevrimiçi veya dijital ödemeler veya hizmetlerle etkileşime girmesine yardımcı olacak olağanüstü özelliklere sahip sezgisel bir e-cüzdan uygulaması.
  • Bağlı banka hesaplarını yönetmeye yardımcı olan veya ciddi maaşları olduğunda harcama hızlarını değiştirmek için çeşitli sınırlamalar getiren kapsamlı özelleştirmeler.
  • Yenilikçi ve güvenli işlemlerle çevrimiçi ödemeleri veya satın alma işlemlerini zahmetsizce yapın ve hatta kullanıcıların evleriyle bağlantılı faturaları ödeyin.
  • Tüm paradan mümkün olduğunca tasarruf etmek veya doğrudan ödeme yaparken indirimler uygulamak için çeşitli tekliflerdeki cazip indirimleri veya kuponları avlayın.
  • İster uçak bileti, tiyatro bileti, ister otel odası olsun, yerel hizmetler aracılığıyla en iyi fiyat ve kalitelerle kolayca rezervasyon yapın.


İndir (15M)

Artık indirmeye hazırsınız Pass2U Wallet ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir