Partymasters
Partymasters

Partymasters v1.3.10 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Parti yöneticileri, kahramanın madeni paralarını dağıtarak servetini gösterebileceği partilere sahiptir. Popülerlikleri sayesinde birçok ünlü misafirin ilgisini çekecek ve diğer parti mekanlarını keşfedecekler.

Android Android Bulmaca
4 ( 103 puan )
Fiyat: $0
İsim Partymasters
Yapımcı Playgendary Limited
Tür Bulmaca
Boyut 71MB
Versiyon 1.3.10
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Partymasters is the most famous version in the Partymasters series of publisher Playgendary Limited
Mod Version 1.3.10
Total installs 50,000,000+

Partymaster’lar, çok sayıda davetlinin olduğu partilere katıldığınızda eğlenceli bir deneyim sunar ve ne kadar zengin olduğunuzu gösterir. Konukları mutlu ettikten sonra belirli miktarda yıldız toplayacak ve diğer ünlü konukları çekmek için yükseltmeye devam edeceksiniz. Aynı zamanda, parti mekanlarının sayısı tamamen çeşitlidir ve size para dağıtmak için yeni yollar sunacaktır.

Partymasters – Eğlenceli Boşta Oyun

PARTİYE ZENGİNLİK GETİRİN

Partymasters’da oyuncu, büyük miktarda paraya sahip bir karakterin rolünü üstlenecek ve birçok farklı parti yerine gidecek. Zenginliğini göstermek için katılımcıların önüne para bırakarak bir hobisi olacak. Bu nedenle, gelip onları şaşırtmak için birçok misafir çekebildiğiniz zaman bu gereklidir. Deneyimlediğiniz oyun tamamen erişilebilir ve parti atmosferini heyecan dolu bulacaksınız.

Partiye davet edilen birçok seyirci ve misafir ile ana karakteri göreceksiniz. Yapmanız gereken iş ise aşağıdaki izleyicilere parasını dağıtma işlemini gerçekleştirmek için bu karaktere tekrar tekrar tıklamak. Aynı zamanda katılımcıları tamamen memnun edebilir ve katıldığınız partilerde servetinizi ve şöhretinizi korumak için belirli sayıda yıldız toplayabilirsiniz.

Partymasters – Eğlenceli Boşta Oyun Partymasters – Eğlenceli Boşta Oyun

ZENGİNLİĞİ KOLAY YOL GÖSTERİN

Yukarıda bahsedildiği gibi, Partymasters’da ana karakterin işini yapabilmesi için sürekli ekrana dokunacaksınız. Her misafirin görebileceğiniz belirli bir memnuniyet çubuğu vardır ve paranız her harcandığında, çubuk sıfıra ulaşana kadar azalır. Bu nedenle, daha fazla yıldız toplamak için mümkün olduğunca çabuk basacaksınız ve bu, partinize daha fazla ünlü misafir çekmenize yardımcı olacak bir kaynak olarak kabul edilebilir.

Her bir dokunuşun değeri artacağından, yıldızların sayısı daha hızlı para harcamanıza yardımcı olmak için kullanılacaktır. Böylece sürekli karşınıza çıkacak olan misafirleri daha iyi tanımanıza yardımcı olacak ve farklı seviyelere geçebileceksiniz. Bazı seviyeler, aynı anda 2 kişi partiye katılabildiğinde daha fazla yıldız toplamanıza yardımcı olacaktır. Aynı zamanda bu oyunda VIP misafirlere tam olarak ulaşabilirsiniz.

Her VIP misafir, normal misafirlerle aynı özelliklere sahiptir, ancak bir süreye ihtiyaç duyacaklar ve ayrılmadan önce o süre içinde çok para harcamanız gerekiyor. Ayrıca ekranın üst kısmındaki para çubuğunu doldurdukça para çarpanınız artıyor.

Partymasters – Eğlenceli Boşta Oyun Partymasters – Eğlenceli Boşta Oyun

YENİ YERLERİN VE PARA HARCAMA YOLLARININ KİLİDİNİ AÇIN

Daha fazla misafir çekmek ve yeni bir seviyeye erişmenize yardımcı olmak için Partymasters çubuğundan yararlanabilirsiniz. Bu seviyeler farklı yerlerde yer alacak ve ayrıca size para harcayabileceğiniz çeşitli yolları da tanıtacak. Elden ödeme yapmanın yanı sıra mancınık gibi diğer cihazları da kullanabilirsiniz. Bu öğeler, bir süre daha fazla para kazanmanıza ve ardından geleneksel yönteme dönmenize olanak tanır.

Çok misafirli bir parti, servetinizi gösterebileceğiniz bir yerdir:

  • Çeşitli partilere katılmak ve başkalarını memnun etmek için para dağıtmak için zengin bir karaktere katılacaksınız.
  • Misafirler vazgeçilmez insanlardır ve paranızı almaktan ve belirli sayıda yıldız bırakmaktan mutlu olacaklardır.
  • Karşılaştığınız konuk sayısı artacak ve size oyundaki bazı öğeleri yükseltmeniz ve VIP’leri karşılamanız için yeterli kaynak sağlayacaktır.
  • Ekranda yer alan para barı zamanla dolacak ve paranızın değerinin katlanarak artmasına yardımcı olacaktır.
  • Diğer seviyelere gidebilir, parti konumlarının kilidini açabilir ve para dağıtmanın yeni yollarına erişebilirsiniz.


İndir (71MB)

Artık indirmeye hazırsınız Partymasters ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanPlaygendary Limited

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir