Partial Screen
Partial Screen

Partial Screen v1.18.0 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Kısmi Ekran, ekranı bozuk veya yanıt vermeyen cihazlarla kullanıcıları etkili bir şekilde tanımlayabilen veya yardımcı olabilen akıllı bir uygulamadır. Ayrıca herhangi bir sistemi test etmek için daha gelişmiş özellikler sunar ve kullanıcılara her za

Android Android Araçlar
4 ( 688 puan )
Fiyat: $0
İsim Partial Screen
Yapımcı Andrii Ichenets
Tür Araçlar
Boyut 3.0M
Versiyon 1.18.0
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Partial Screen is the most famous version in the Partial Screen series of publisher Andrii Ichenets
Mod Version 1.18.0
Total installs 1,000,000+

İndir (3.0M)

Kısmi Ekran, ekranı bozuk veya yanıt vermeyen cihazlarla kullanıcıları etkili bir şekilde tanımlayabilen veya yardımcı olabilen akıllı bir uygulamadır. Ayrıca herhangi bir sistemi test etmek için daha gelişmiş özellikler sunar ve kullanıcılara her zamanki gibi cihazla rahatça etkileşim kurmaları için daha fazla destek verir. Sadece bu da değil, kullanıcıların cihaz için mümkün olan her türlü işlevsellikten yararlanmaları veya bunlardan yararlanmaları için birçok cihaz veya senaryo için kapsamlı desteğe sahiptir.

Kısmi Ekran

TAM KONTROL VEYA ETKİLEŞİM İÇİN SIVI VE MODERN BİR ARAYÜZ

Kısmi Ekran arayüzü, ekranı kırık olan kullanıcıların ister fiziksel ister dokunulabilir alanlar üzerinden kolayca etkileşimde bulunabilmeleri için birçok avantaj ve faydaya sahiptir. Düzeni, ekrandaki yanıt vermeyen alanları hızla etkinleştirmek veya değiştirmek için birçok gelişmiş işlevin yanı sıra sofistike ve moderndir. Bunun da ötesinde, tasarım veya düzen açısından birçok özelleştirmeye sahiptir ve kullanıcıların kişisel kullanıcı deneyimlerini önemli ölçüde değiştirmeleri için birçok uzantı vardır.

UYGULAMA İÇİ AI SAYESİNDE YANITSIZ ALANI TARAYIN VE DEĞİŞTİRİN

Tarama motoru, yanıt vermeme düzeylerini temsil eden ayrıntılı ve etkileyici bir renk paleti aracılığıyla yanıt vermeyen alanları otomatik olarak algılar ve görüntüler. Kullanıcılar, yanıt vermeyen alanları bilerek farklı bölgeler arasında geçiş yapmak için bu alanları belirli baloncuklarla doğrudan değiştirebilir. Bu mekanizmada ustalaşmak oldukça karmaşıktır, ancak kullanıcılar içindeki her şeyi özelleştirebilir ve yanıt vermeyen ekran alanını dengelemek için bir fark yaratabilir.

Kısmi Ekran

EKRANDA TAM KONTROL İÇİN HER ŞEYİ ÖZELLEŞTİRİN

Çoğu durumda, kullanıcıların tüm ekranla etkileşime girmesi gerekecek, ancak yanıt vermeyen alanlar tamamen yanıt vermeyecektir. Bu nedenle, Kısmi Ekran, sanal noktalar için geniş bir özelleştirmeye sahip olacak ve kullanıcılar, yüksek performansla kolay dönüştürme için telefonun fiziksel düğmeleriyle birleştirebilecekler. Yenilikçi ve üstün özelleştirmeler sayesinde kullanıcılar, tüm ekranı büyük ölçekte kolayca kaplayabilir veya hassasiyet seviyesini değiştirebilir.

YANITSIZ ALANI VURGULAMA HARİTALARINDAN ELLE KONTROL EDİN

Kullanıcılar otomatik taramaya hala güvenmiyorsa, ekranda çizim yaparak yanıt vermeyen alanları manuel olarak arayabilirler. Uygulama, karanlık bir çizim tahtası getirecek ve insanlar, tepki vermeyen noktaları tespit etmek ve ekranın hassasiyetini test etmek için doğrudan herhangi bir alan üzerinde çizim yapabilecekler. Sonuçlara göre, ekranlar kötü bir şekilde bozulsa bile ekranların tam kontrolünü yeniden kazanmak için belirli işlevleri doğrudan kurabilir veya değiştirebilirler.

Kısmi Ekran

HERHANGİ BİR İÇERİĞİN SOĞUTURKEN EKRANA DOKUNMASINI ENGELLEYİN

Kullanıcı rahatlarken ekran çıldırabilir ve kontrolden çıkabilir, bu nedenle Kısmi Ekran, ekranı etkileşimlerden kilitlemek için daha fazla işlevsellik sunacaktır. Bu işlev, sık sık film izleyen kişiler için faydalıdır ve fiziksel düğme veya bildirim çubuğundaki yerleşik işlev aracılığıyla etkinleştirebilir. Bu sayede kullanıcılar, kırık ekrandan ciddi şekilde etkilenmekten veya kontrolü kaybederken çıldırmaktan korkmadan rahatlıkla her şeyi yapabilirler.

ÇEŞİTLİ EKRAN VE BLOK ALANLARIN DESTEKLENMESİ

Çoğu kullanıcı genellikle köşeleri yuvarlatılmış ekranlar kullanır ve uygulama, çevik uyumluluk için daha fazla özellik ve özelleştirmeye sahip olacaktır. Ayrıca, kullanıcılar telefonun kenar çubuklarına hareket etmeyen bölgeler yerleştirebilir ve parmakların yanlışlıkla dokunmamasını sağlamak için genişliklerini ayarlayabilir. Her şeyde çok fazla değişiklik veya genişleme var ve kullanıcılara bir sorunu olduğunda ekranı etkili bir şekilde kontrol etmek için gereken tüm potansiyeli vaat ediyor.

Parsiyel Ekran, daha önce olduğu gibi bozuk veya tepki vermeyen telefonu olan kullanıcılar için bir kurtarıcıdır. Ayrıca birçok telefon için zengin destekle birlikte gelir ve işleri değiştirmek için yaratıcı ve esnek kişiselleştirmeler ekler. Bunun da ötesinde, kullanıcıların otomatik olarak yanıt vermesi ve kontrolü geri alması için ekran yanıt hızındaki değişiklikleri her zaman otomatik olarak tarar ve günceller.

Kısmi Ekran

ANA ÖZELLİKLER

  • Her şeye verimli bir şekilde erişirken veya özelleştirirken sorunsuz kontrol ve ustalık için modern ve mükemmel tasarlanmış bir arayüz.
  • Kullanıcıların hızlı bir şekilde değiştirmesi veya doldurması için ekrandaki yanıt vermeyen veya bozuk alanı algılayan otomatik veya manuel ekran tarayıcı.
  • Belirli tepki vermeyen bölgeler için alternatif dokunma alanları ekleyin ve ekranda tam kontrole sahip olmak için kolaylıkla ileri geri geçiş yapın.
  • Film izlerken ekranın çıldırmasını veya kazara dokunup ruh halini bozmasını önlemek için basit işlevlerle ekran etkileşimini engelleyin.
  • Kullanıcıların ekran etkileşimlerini değiştirmeleri ve bozuk ekranlarla uğraşırken daha iyi performans göstermeleri için kapsamlı destekler ve özelleştirmeler.


İndir (3.0M)

Artık indirmeye hazırsınız Partial Screen ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir