Parallel Translation Of Books
Parallel Translation Of Books

Parallel Translation of Books v3.1 b631 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Kitapların paralel çevirisi size etkileyici okuma özellikleri sağlar ve çeviri özelliği ile birleştiğinde yabancı dil kitaplarını okurken size zaman kazandırır. Merak ettiğiniz kelimenin anlamını okuyup öğrenebilir ve daha sonra kolay uygulama için b

Android Android Eğitim
4 ( 476 puan )
Fiyat: $0
İsim Parallel translation of books
Yapımcı KursX
Tür Eğitim
Boyut 9M
Versiyon 3.1 b631
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Parallel translation of books is the most famous version in the Parallel translation of books series of publisher KursX
Mod Version 3.1 b631

İndir (9M)

Kitapların paralel çevirisi size etkileyici okuma özellikleri sağlar ve çeviri özelliği ile birleştiğinde yabancı dil kitaplarını okurken size zaman kazandırır. Merak ettiğiniz kelimenin anlamını okuyup öğrenebilir ve daha sonra kolay uygulama için belirli bir bağlamda öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda, çok dilli çeviriyi destekler ve çeviri kalitesini karşılaştırmanız için araçlara ve belgelere bağlantılar sunar.

Kitapların paralel çevirisi Kitapların paralel çevirisi

ÇEVİRİ ÖZELLİĞİ İLE KOLAY KİTAP OKUYUN

Bazı okuma durumlarında, kullanıcılar yabancı belgeleri okumakta zorlanacaklar ve kitapların paralel çevirisi bu sorunu doğrudan çözmenize yardımcı olacaktır. Birçok farklı türde kitap dosyasını okuyabilecek ve istediğiniz zaman kullanılabilecek çeviri becerilerini birleştirebileceksiniz. Böylece, belgeyi okumak için çok fazla uygulama kullanmanız gerekmeyeceğinden okuma sürenizi kısaltacaktır. Uygulama, görmezden gelemeyeceğiniz birçok değerli özelliğe sahiptir.

FARKLI KİTAP FORMATLARINI DESTEKLER

Kitapların Paralel çevirisi gibi bir okuma uygulaması söz konusu olduğunda, genellikle hangi biçimleri destekleyebileceğiyle ilgileneceksiniz. Kullanıcıların bulduğu temel formatların yanı sıra fb2 veya epub formatları da uygulama tarafından kolaylıkla desteklenebilmektedir. Birçok farklı kitap dosyasını okuyabilir ve harika içeriğe erişebilirsiniz. Tabii ki, okumalar her zaman doğrudan çeviri ile desteklenir.

BİRDEN FAZLA DİLDE SİMULTANE TERCÜME

Paralel kitap çevirisini kullandığınızda ilginç bir nokta da çeviri özelliğini istediğiniz zaman kullanabilmenizdir. Problemli bir cümle ile karşılaştığınızda hemen dilinize hızlı bir şekilde çevrilir ve aynı zamanda yeni bir kelime öğrenmeniz için de bir fırsattır. Kullanıcıların uygulamada bulabilecekleri dil sayısı, uygulamayı birçok farklı durumda kullanmak için tamamen farklıdır.

Kitapların paralel çevirisi Kitapların paralel çevirisi

BİRÇOK SÖZLÜK İLE LİNKLER, TERCÜME DESTEĞİ

Paralel kitap çevirisinin sahip olduğu iyi noktalardan biri, ünlü sözlüklere, Oxford Dictionaries, Microsoft, Reverso Context, vb. araçlara olan bağlantılarıdır. Bazı durumlarda, uygulama bu araçların çevirileri arasındaki farkı bulmak için bir karşılaştırma özelliği sağlar. okuduğunuz cümlenin anlamını bilmeyi teklif edin. Ayrıca, bu aynı zamanda yeni kelimeler öğrenmeniz için bir fırsattır.

KELİME SÖZCÜĞÜNÜ HIZLA ARTIRIN

Yabancı belgeleri okumak için bu uygulamayı kullanırken harika bir nokta, belirli bir bağlamda yeni kelime kelimeleri öğrenmektir. Belirli bir bağlamda ve özellikle bir cümlede kelime dağarcığının anlamını öğrenmek, belgenin bir paragrafı, öğrencilerin onu belirli örnekler aracılığıyla nasıl kullanacaklarını hatırlamalarına yardımcı olacaktır. Böylece öğrenenler benzer durumlarla karşılaştıktan sonra tekrar daha doğru bir şekilde uygulayabilir ve düşüncelerini doğru bir şekilde aktarabilirler.

SİZİ MUHTEŞEM YAPAN SÖZCÜKLERİ OKUYUN

Yeni bir yabancı dil öğrenirken dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuza erişmek gerekir. Bu nedenle, mesajı net bir şekilde iletmek için, çok fazla pratik yaptıktan sonra gelişen küçük bir telaffuz becerisine sahip olmanız gerekir. Yeni bir kelime bulabilecek ve kelimenin doğru telaffuzuna erişmek için okuma özelliğini açabileceksiniz. Ayrıca, belirli bir sesin telaffuzunu taklit etmek, transkripsiyonunu görmekten genellikle daha kolaydır.

Kitapların paralel çevirisi Kitapların paralel çevirisi

SİZİN İÇİN DOĞRU OKUMA DENEYİMİ

Bu bir okuma uygulamasıdır, bu nedenle bazı kullanışlı özellikler kullanıcıların okumasını destekleyecektir. Özellikle, kullanıcılar okuma kolaylıkları için yazı tipi stilini, yazı tipi boyutunu ve rengini özgürce değiştirebilirler. Kendinizi tamamen çekici hissetmenizi sağlayan bazı kitaplar, size uygun olanı bulmak için yer imlerine eklenebilir. Aynı zamanda, istatistikler aracılığıyla okuma sürenizi ve kitabı okumanız için tahmini süreyi de bilirsiniz.

Kullanıcılar, çeviriyle birleştirilmiş bir okuma aracı bulabilecekler:

  • Uygulamayı okuyup dil ​​becerilerini geliştirmek için kullanabilen kullanıcılar için yabancı belgeler artık sorun olmaktan çıkıyor.
  • İstediğiniz zaman okuyabilir ve tercüme edebilir ve ileride kullanmak üzere belgenin belirli bir bağlamında yeni kelimeler öğrenebilirsiniz.
  • Bağlantılı ünlü sözlükler ve kullanışlı çeviri araçları, en kaliteli çevirileri sunar ve belgelerin içeriğini anlar.
  • Uygulama birçok farklı kitap formatını destekleyebilir, böylece kullanıcıların belgeleri okumak için çok fazla uygulama kullanmasına gerek kalmaz.
  • Kullanıcılar, belge faktörlerini ayarlayarak ve kitabı okumayı bitirmek için beklenen süreyi bilerek deneyimlerini seçebilirler.


İndir (9M)

Artık indirmeye hazırsınız Parallel translation of books ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir