Parallel Space
Parallel Space

Parallel Space v4.0.9165 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022

Parallel Space, aynı cihazda birçok farklı hesabı aynı anda hızlı bir şekilde kopyalayan bir uygulamadır. Ayrıca, kullanıcıları derinden etkileyen muazzam bir uzamsal stille birçok yaratıcı tema oluşturarak arama yapabilir ve değiştirebilirsiniz. Ayr

Android Android Araçlar
4 ( 746 puan )
Fiyat: $0
İsim Parallel Space
Yapımcı LBE Tech
Tür Araçlar
Boyut 12M
Versiyon 4.0.9165
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Parallel Space is the most famous version in the Parallel Space series of publisher LBE Tech
Mod Version 4.0.9165
Total installs 100,000,000+

Parallel Space, aynı cihazda birçok farklı hesabı aynı anda hızlı bir şekilde kopyalayan bir uygulamadır. Ayrıca, kullanıcıları derinden etkileyen muazzam bir uzamsal stille birçok yaratıcı tema oluşturarak arama yapabilir ve değiştirebilirsiniz. Ayrıca, birçok kişi tarafından güvenilen profesyonel bir araç olarak kabul edilir ve Android’de ilk sırada yer alır. Ayrıca, gizliliğinizi de korur veya gizlerseniz, bu tamamen mümkündür!

Paralel Boşluk – Birden çok hesap ve İki yüz

SOSYAL AĞLARDA BİRDEN ÇOK HESAPTA GİRİŞ YAPIN

Parallel Space, yetkili kullanıcıların telaşa kapılmadan birden fazla sosyal ağ hesabına birlikte doğrudan erişmesine olanak tanır. Veya örneğin her bir kişinin kullanım amacına bağlı olarak belirli bir oyuna giriş yapabilirsiniz. Aynı anda birden fazla hesabı bu şekilde kullanabilmek, kullanıcıların ticaret yapmaları, iş yapmaları veya bir çevrimiçi mağazayı yönetmeleri açısından hayatlarını daha kolay hale getirdi.

KULLANICI GİZLİLİĞİNİ KORUMAK İÇİN FONKSİYONEL

Parallel Space’i kullanırken çok fazla endişelenmenize gerek kalmayacak çünkü gizliliğinizi ve güvenliğinizi güvenli bir şekilde garanti ediyor. Tüm bilgileriniz dikkatli bir şekilde saklanacak ve bunun hakkında düşünmenize veya tehlikeye atılacağı konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Ayrıca, cihazınızdaki gizli bir alanda uygulamaları gizleme hakkına da sahip olacaksınız. Ayrıca, temel bilgilerinizin daha iyi ve daha iyi korunması için bir güvenlik anahtarı kullanmanıza da izin verilir.

Paralel Boşluk – Birden çok hesap ve İki yüz Paralel Boşluk – Birden çok hesap ve İki yüz

YARATICI, ZENGİN TEMALAR VE İÇERİK OLUŞTURUN

Parallel Space’de kullanıcılar harika tarzlarını yaratmak için kendi heyecan verici ve anlamlı temalarını yaratacaklar. Her kişinin esnekliğine ve hayal gücüne bağlı olarak, arzularına ve ruh hallerine bağlı olarak nihayetinde benzersiz ve yeni içerik türleri oluşturabilirsiniz. En yenilikçi kullanıcı olalım, daha güzel görünmek için arayüz arka planınızı nasıl geliştireceğinizi ve güzelleştireceğinizi bilelim, kullanırken daha keyifli bir his yaratalım.

HESAPLAR ARASINDA HIZLI GEÇİŞ

Çok fazla zaman ve emek harcamadan bir hesaptan diğerine geçiş yaparak çok daha rahat ve kullanışlı olacaksınız. Tek bir nazik ve basit dokunuşla, daha fazla adım atmadan istediğiniz hesaba anında erişeceksiniz. Bu, birçok kullanıcının aynı anda birden fazla hesabı yönetme gereksinimlerini yakından karşılayarak memnun ve güvenilir olmasını sağladı.

Paralel Boşluk – Birden çok hesap ve İki yüz Paralel Boşluk – Birden çok hesap ve İki yüz

BİRDEN ÇOK KİŞİ İÇİN KARARLI, KOLAY VE KOLAY BİR UYGULAMADIR

Herkes Parallel Space’i mevcut 4.0 çağında vazgeçilmez bir yardımcı uygulama olarak biliyor. İnsanlar farklı iş veya eğitim amaçları için birden fazla hesap kullanabilir ve bu uygulama kullanıcılara önemli bir fayda sağlayacaktır. Daha spesifik olarak, bu ücretsiz bir uygulamadır ve herkes kullanmak için indirebilir. Önemli olan mobil cihazınızda çok fazla yer kaplamamasıdır. Ayrıca, kullanımı da basittir, bu yüzden lütfen onu kullanmak için sevdiklerinizle paylaşın!


İndir (12M)

Artık indirmeye hazırsınız Parallel Space ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir