PanzerWar
PanzerWar

PanzerWar 2022.6.5 APK + OBB (Tam Oyun) indir 2022


PanzerWar, oyuncuların 2. Dünya Savaşı döneminin büyük savaşlarında ünlü çeşitli savaş makinelerinde heyecan verici gerçekçi bir savaş alanına dalmalarını sağlayan egzotik bir simülasyon oyunudur.

Android Android Aksiyon
4 ( 660 puan )
Fiyat: $0
İsim PanzerWar
Yapımcı ShanghaiWindy
Tür Aksiyon
Boyut 83M
Versiyon 2022.6.5
MOD Tüm oyun
Orjinal Google Play
PanzerWar is the most famous version in the PanzerWar series of publisher ShanghaiWindy
Mod Version 2022.6.5
Total installs 1,000+

İndir (83M)

PanzerWar, herkesi, oyuncuların 2. Dünya Savaşı veya Soğuk Savaş dönemlerinde ortaya çıkan efsanevi dövüş makinelerini kontrol ettiği çevrimiçi çok oyunculu oyunla tanıştırıyor. En etkileyici özellik, birinci sınıf ve gerçekçi 3D grafikler ve herkesin deneyimini yeni zirvelere taşımak için mükemmel fizik sistemidir. Bunun da ötesinde, içeriği kapsamlıdır ve oyunculara savaş oyunları türü için en canlandırıcı hissi vermek için sürekli olarak yeni şeylerle güncellenir.

PanzerSavaşı-Tamamlandı

ÇEŞİTLİ SAVAŞLAR İÇİN ÇEŞİTLİ GENİŞ HARİTALAR

PanzerWar’daki savaş alanı haritaları, herkesin farklı cephelerde esnek ve yaratıcı bir şekilde savaşabilmesi için geniş ve çeşitli arazilere sahiptir. Ölçekleri büyük olmasına rağmen, optimizasyon mükemmel ve birinci sınıf, böylece ne tür bir araçla savaşırlarsa savaşsınlar herkes en istikrarlı oyun deneyimine sahip olacak. Ayrıca, herkesin savaş etkinliğini değiştirmek ve yeni potansiyellerin kilidini açmak için sürekli olarak mutasyona uğrayacaklar. seçilen oyun modu.

EFSANEVİ 2. Dünya Savaşı ARAÇLARIYLA GERÇEKÇİ SAVAŞ OYUNU

Neredeyse her savaşta, oyuncunun 2. Dünya Savaşı veya Soğuk Savaş döneminin sayısız ünlü savaş aracını kullanmasına izin verilecek. Çeşitlilikleri aynı zamanda oynanışta bir güçtür ve oyuncular, savaş alanının çeşitliliğini bir sonraki seviyeye taşımak için tankları, piyade araçlarını, uçakları ve daha fazlasını kontrol etme arasında seçim yapabilir. Bu nedenle, oyundaki potansiyel ve eğlence, herkesin savaşın şiddetli alevlerine dalmanın keyfini çıkarması için neredeyse sonsuzdur.

PanzerSavaşı-Tamamlandı

YOĞUN GELİŞTİRME İLE ÇEŞİTLİ OYUN MODLARI

PanzerWartempos’taki oyun modlarının çeşitliliği, çeşitli savaşlarda oynanış veya insanların duygularını değiştirmek için de gereklidir. Ayrıca, üslerin konumu, kilit noktalar ve diğer şeyler gibi harita düzenini önemli ölçüde değiştirecekler, böylece insanlar takım arkadaşlarıyla sürekli taktik değiştirecekler. Hatta bazı modlar her sistemi değiştirir ve savaş alanını her ayrıntıda daha gerçekçi hale getirir ve oyuncuların düşmanları yenmek için bilgiyi kullanmaları gerekir.

ÇOKLU YÜKSELTMELERLE TANKLARINIZI OLUŞTURUN

Sürekli olarak diğer oyuncularla savaş alanına girmenin yanı sıra, herkes birçok yükseltme ile tank veya uçak inşa edebilir. Yükseltme sistemi, herhangi bir ilerlemeye veya kariyerlerinde biriktirdikleri savaş deneyimi puanına göre çok etkilidir. Araçlar için birçok yeni parça açılacak ve varsayılan ayarlara kıyasla oyuncunun savaş performansını iyileştirecek.

PanzerSavaşı-Tamamlandı

MÜKEMMEL ÖDÜLLER İÇİN ÇEŞİTLİ ZORLUKLARI EĞİTİN VE TAMAMLAYIN

Oyuncular savaş alanlarını veya karmaşık savaş sistemlerini daha iyi anlamak istiyorsa, eğitim modları veya zorluklar doğru içerik olacaktır. Savaş performansını veya herkesin tüm unsur hakkındaki bilgisini artırmak için sürekli olarak geliştirirken oyun boyunca tüm içeriği içerirler. Bu arada, oyuncuların tankları araştırmaları veya gerekli savaş öğelerini satın almaları için birçok güzel ödülleri var.

PanzerWar, oyuncuların zırhlı araçlar arasındaki en şiddetli ama en heyecan verici savaşların keyfini çıkarması için en gerçekçi savaş alanı simülasyon oyunlarından biridir. Ayrıca, oyundaki zenginlik ve sürekli değişim, herkesin arkadaşlarıyla veya yoldaşlarıyla en canlandırıcı anları yaşaması için harika deneyimler olacak.

PanzerSavaşı-Tamamlandı

  • Oyuncuları sonsuz kaotik ama merak uyandıran savaş alevlerine daldırmak için çeşitli cephe hatları içeren otantik bir savaş alanı deneyimi.
  • Üst düzey grafik kalitesi, muhteşem tankları sürerken veya saf kaotik gökyüzünde uçarken oyuncuların heyecanını artırır.
  • Her iki tarafın keyfini yeni zirvelere çıkarırken, oynanışı veya savaş alanındaki ilerlemeyi çeşitlendirmek için baş döndürücü ve derinlemesine oyun modları.
  • Savaş performanslarını yükseltmek veya düşmanı hurdaya çevirmek için yeni ateş gücü elde etmek için yeni araç bileşenlerini yükseltin veya araştırın.
  • Mükemmel eğitim kursları için sonsuz denemeler ve zorluklar, oyuncuların gelişimleri için muazzam ve cömert ödüller kazanmalarına izin verir.


İndir (83M)

Artık indirmeye hazırsınız PanzerWar ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir