Paint Warrior
Paint Warrior

Paint Warrior v1.0.4 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Paint Warrior sıradan bir oyundur ancak yenilikçi bir oynanışla üretilmiştir. Amfibi bir savaş mekanizması ile oyuncular rakiplerini kolayca yenebilir. Oyunda şemsiye düşmanları ve yuvarlanan top düşmanları gibi karşılaşacağınız birçok farklı düşman

Android Android Macera Oyunları
5 ( 705 puan )
Fiyat: $0
İsim Paint Warrior
Yapımcı Hello Games Technology Co Ltd
Tür Macera Oyunları
Boyut 86M
Versiyon 1.0.4
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Paint Warrior is the most famous version in the Paint Warrior series of publisher Hello Games Technology Co Ltd
Mod Version 1.0.4
Total installs 100,000

İndir (86M)

Paint Warrior sıradan bir oyundur ancak yenilikçi bir oynanışla üretilmiştir. Amfibi bir savaş mekanizması ile oyuncular rakiplerini kolayca yenebilir. Oyunda şemsiye düşmanları ve yuvarlanan top düşmanları gibi karşılaşacağınız birçok farklı düşman bulunuyor. Her oyun seviyesini geçmek için silahları ustaca kullanmayı ve akıllı bir stratejiyi bilmelisin.

OYUNCULARIN SEÇİMİ İÇİN BİRÇOK SİLAH TÜRÜ

Seviyeye başlamadan önce karakterinizin cinsiyetini, dövüşmek istediğiniz becerileri ve yetenekleri seçebilirsiniz. Ayrıca satın almak için yeterli altınınız varsa birçok farklı silaha sahip olabilirsiniz. Oyunun başında kullanabileceğiniz bazı silahlar acemi tabancalar ve başlangıç ​​tüfekleridir ve her silahın farklı güç ve atış oranları olacaktır. Yani her silah türü her maça uygun olacak ve diğer silahlara göre avantaj ve dezavantajları var.

Boya Savaşçısı Boya Savaşçısı

MEKANİK MOD, OYUNCULARIN DÜŞMANLARINI SİLMESİNE YARDIMCI OLUR

Diğer macera oyunlarından farklı olarak Paint Warrior, çeşitli renklere sahip güzel bir 3D animasyon olarak tasarlanmıştır. Oyuncular düşmanları silahlarla yok edecekler ancak rakibe sarı ateş bölgeleri vuracaklar. Göreviniz, arkadaşınız bitiş çizgisine koşup seviyeyi tamamlayana kadar arkadaşınızı korumak için yüksekten uçmak ve düşmana ateş etmek.

TAKIM RENK ÇEKİN VE KAZANMAK İÇİN BİRLİKTE MÜCADELE

Bu size eğlenceli maceralar sunan renkli bir oyundur. Keskin 3D grafiklerle güzel bir ortamda savaşacaksınız. Düşmana karşı güçlerinizi birleştirmek için tek başınıza savaşabilir veya bir ekip oluşturabilirsiniz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi takım arkadaşlarınız için perde arkasına geçmeli ve onları silahlarınızla korumalısınız. Ve takım arkadaşlarınız kazanmak için çembere ulaşana kadar yol boyunca sarı boyayı süpürecekler.

BENZERSİZ BECERİLER VE SİHİRLİ SİLAHLAR

Oyun, oyuncuların her seviyede kademeli olarak kilidini açacakları çeşitli becerilere sahiptir. Bu beceriler, oyuncuyu dövüş sürecinde çok destekleyecek ve silahlar da zaferinize karar vermenin önemli bir parçası. Oyunda özellikle oyuncuların zorlu seviyelerde kullanması için kule silahları bulunuyor.

Boya Savaşçısı Boya Savaşçısı

ANA ÖZELLİKLER

– Oyuncular için birçok seçenek ve düzenleme: cinsiyet, beceri, yetenek,…
– Oyuncuların tüm düşmanları yok edebilmesi için benzersiz mekanik mod ve takım rengi oyunu.
– Eşsiz beceriler ve sihirli silahlar: Airdrop Bomb, pompalı tüfek,… farklı güç ve atış hızına sahip.
– Kaliteli 3D grafiklere sahip güzel taret savaşları.
– Karakterler canlı ve keskin bir çizgi film tarzında tasarlanmış olup oyunculara harika bir deneyim yaşatmaktadır.


İndir (86M)

Artık indirmeye hazırsınız Paint Warrior ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir