Paint By Number
Paint By Number

Paint by Number Coloring v2.77.7 APK + MOD (Sınırsız İpuçları) indir 2022

Sayılarla Boya Boyama Oyunları, sayılarla yapılan benzersiz bir sanatsal boyama uygulaması olarak bilinir. Spesifik olarak, size farklı tonlarla dolu bir palet verilecek; Buradaki özel şey, renklerin üzerinde sayıların görünmesidir. Bu, farklı türler

Android Android Bulmaca
4 ( 871 puan )
Fiyat: $0
İsim Paint by Number
Yapımcı Better Life - Color and Draw
Tür Bulmaca
Boyut 63M
Versiyon 2.77.7
MOD Sınırsız İpuçları
Orjinal Google Play
Paint by Number is the most famous version in the Paint by Number series of publisher Better Life - Color and Draw
Mod Version 2.77.7
Total installs 100,000,000+

Sayılarla Boya Boyama Oyunları, sayılarla yapılan benzersiz bir sanatsal boyama uygulaması olarak bilinir. Spesifik olarak, size farklı tonlarla dolu bir palet verilecek; Buradaki özel şey, renklerin üzerinde sayıların görünmesidir. Bu, farklı türlerdeki eserlerde doğru şekilde renklendirmenize yardımcı olacaktır. Oyuncular onu tasvir etmek için bir hayvan veya mükemmel bir çiçek seçebilir ve hatta şaheserinizi arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşabilirsiniz.

Sayılarla Boya Boyama Oyunları Sayılarla Boya Boyama Oyunları

İNANILMAZ RENK PARKI

Burası yüzlerce modern sanat eseriyle güzel bir boyama kitabı gibi. Oyunculara Paint by Number tarafından birçok farklı renkte bir boya paleti verilecek. Düz renklerin ötesinde, üzerinde çalıştığınız resme en iyi şekilde uyması için dönüştürülmüş ve değiştirilmiş parlak renklere sahipsiniz. Gökkuşağı taş labirentine dalmışsınız denilebilir.

EĞLENCE NUMARA KULLANIM OYUNU

Paint by Number ile ilgili özel olan şey, aldığınız her rengin belirli bir sayı ile ilişkilendirilmesidir. Bu sayı, büyük bir resmin küçük, ayrıntılı parçalarıyla eşleşecektir. Başyapıtı tamamlayabilmek için sizin işiniz, resimdeki numara ile o numarayı içeren doğru rengi aramak, karşılaştırmak ve seçmektir. Aynen böyle, sırayla işin tüm boşluklarını dolduracaksınız.

Sayılarla Boya Boyama Oyunları Sayılarla Boya Boyama Oyunları

KATALOG SÜREKLİ GÜNCELLENMEKTEDİR

Asla endişelenmenize gerek kalmayacak çünkü bu oyundaki işler zamanla tükenecek, aksine, oyuncuların keşfetmesi için her gün yeni resimleri güncelliyoruz. Oyun ayrıca seçim ihtiyaçlarınıza en uygun yüzlerce resim arasında birçok farklı kategoriye ayrılmıştır. Hayvanlardan, bitkilerden aşka, mandalalara. Tercihinize göre seçim yapabilirsiniz veya oyun, oyuncunun seviyesine uygun belirli bir zorluk seviyesi önerecektir.

İNANILMAZ RENKLER

Harika bir resim çizmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ayrıntılardaki tek bir düğmeye dokunarak renkler otomatik olarak doldurulur ve mükemmel şekilde oturur. Bununla kalmayıp, oyuncular özel boyama sayfalarına geldiklerinde size sınırsız zorluklar da sunuyoruz. Paint by Number’ı indirin, benzersiz ve etkileyici bir duvar kağıdının yanı sıra çok ilginç renk gradyanları göreceksiniz.

Sayılarla Boya Boyama Oyunları Sayılarla Boya Boyama Oyunları

SINIRLI İPUÇLARI

Bu, kağıt veya kalem gerektirmeyen kullanışlı özelliklere sahip bir renk cenneti olarak kabul edilse de, oyuncular resmi mükemmel bir şekilde tamamlamayı başardılar. Bununla kalmayıp, her seviyede en sevdiğiniz eseri sadece sizin için seçmekte özgürsünüz. Ancak, iç çemberin derinliklerine indikçe işler artık kolay olmayacak. Birçok küçük kutu çok küçük olduğu için bulunamadığında seçeceğiniz iş sizin için zor olacaktır. Bu aynı zamanda Paint by Number’ın sihirli önerilerle size yardımcı olmak için çıktığı zamandır, ancak her şey sınırlıdır, bu yüzden dikkatli kullanın.

– Kalem ve kağıda ihtiyaç duymadan işinizi elinizle kolayca tamamlayın.
– Oyun, etkileyici bir paletle renklendirilecek konumlar arasında bir bağlantı olarak sayıları kullanır.
– Çeşitli temalar listesi, oyuncuların özgürce seçim yapmasına olanak tanır.
– Son derece zorlu seviyeleri fethetmek için ipuçlarını kullanın.
– Başarılarınızı herkesle hızlı ve kolay bir şekilde paylaşın.
– Çalışmalar, bizden asla sıkılmamanız için günlük olarak güncellenir.


İndir (63M)

Artık indirmeye hazırsınız Paint by Number ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir