Package Disabler Pro
Package Disabler Pro

Package Disabler Pro (Owner) v12.2 b92 APK (Ücretsiz) indir 2022


Package Disabler Pro, kullanıcılarının önceden yüklenmiş uygulamaları veya kullanmadıkları paketleri devre dışı bırakmalarına olanak tanıyan bir uygulamadır. Pek çok farklı güvenlik özelliği veya geçerli kombinasyon, en iyi deneyimi getirecektir.

Android Android Araçlar
4 ( 101 puan )
Fiyat: $0
İsim Package Disabler Pro
Yapımcı policedeveloper
Tür Araçlar
Boyut 7MB
Versiyon 12.2
MOD ÜCRETSİZ/Yamalı
Orjinal Google Play
Package Disabler Pro is the most famous version in the Package Disabler Pro series of publisher policedeveloper
Mod Version 12.2
Total installs 10,000+

İndir (7MB)

Package Disabler Pro, Android telefonlarını en iyi şekilde kullananlar için son derece etkili bir araç olacak. Sık sık istemediğiniz uygulamalarla karşılaşıyorsanız bu kesinlikle sizin için uygun bir çözüm olacaktır. Bu uygulamaya gelince, kullanıcılar en yüksek verimi getirmek için dikkatlice araştırılan özellikleri kullanabilirler.

Paket Engelleyici Pro (Sahip)

DEVRE DIŞI PAKETLER VEYA UYGULAMALAR

Android telefon kullanıcıları için, önceden yüklenmiş uygulamalar her zaman olağanüstü zahmetli ve çözülmesi zordur. Ancak artık uygulama, uygulama veya paketle ilgili sorunları çok hızlı bir şekilde devre dışı bırakmanıza yardımcı olacaktır. Devre dışı bırakılan uygulamalar, Google Play veya başka herhangi bir uygulama tarafından güncellenirken sorun yaşamaz. Bu nedenle, kullanılacak uygulamayı açmanın en iyi yolu, diğer uygulamaların cihazınıza erişmesini engellemek olacaktır.

HARİCİ HAFIZA İLE İYİ UYUMLULUK TEKRAR KULLANIMI ÇOK KOLAY

Ayrıca üretici, uygulamayı en iyi şekilde kullanmak için depolama sorunlarını araştırmıştır. Çözüm, uygulamanın, cihazınızın dahili belleğini depolama sistemi ile aynı depolama sistemini sağlaması ve kullanması önerilmiştir. Bu sayede kullanıcılar, devre dışı bırakılmış paketleri veya uygulamaları doğrudan dahili depolama alanınızdan kolayca dışa veya içe aktarabilecekler. Artık uygulamaları kolayca devre dışı bırakabilecek veya istediğiniz zaman geri yükleyebileceksiniz.

UYGULAMALARI ŞİFRE İLE KORUYUN

Uygulamanın size getirebileceği harika özelliklere ek olarak, üreticiler de sizi mükemmel güvenlik yeteneği ile destekleyebilmek istiyor. Bu nedenle kullanıcılar, şifre ayarları aracılığıyla uygulamanın güvenliğini hissedebilecekler. Bu özellik sayesinde daha önce oluşturduğunuz şifre ile uygulamanıza sadece siz giriş yapabilirsiniz.

Paket Engelleyici Pro (Sahip)

YENİDEN KULLANIMI ÇOK KOLAY

Yalnızca sağlayabileceğiniz ana özellikleri gözden geçirirseniz, kullanıcılar muhtemelen bu uygulamayı kullanma konusunda çok endişe duyacaktır. Uygulamanın geliştiricisi, en basit işlemle kullanıcılarına çok dikkatli ve destekleyici olmuştur. Tek bir tıklamayla, artık cihazınızın içindeki bloatware’i çok hızlı bir şekilde kaldırabileceksiniz.

CİHAZI KÖKLEMEYE GEREK YOK

Kullanıcılar için sık görülen bir sorun, her zaman uygulamanın sunduğu tüm özellikleri tam olarak kullanmak için telefonlarını rootlama zorunluluğu olacaktır. Bu bir sorun olacak mı? Birçok kullanıcı için büyük bir endişe, çünkü telefonlarını rootlamanın işlerini kesintiye uğratabileceğini umursuyorlar. Ancak bu uygulamaya gelirken kullanıcıların cihazlarını rootlamalarına gerek kalmayacak.

GENEL BAKIŞ KULLANICI ARAYÜZÜ

Son olarak, uygulamalar için temel bir özellik her zaman geliştiricilerin kullanıcı arayüzünü nasıl tasarladığı olacaktır? Bir uygulama iyi bir arayüze sahip olduğu için, kullanıcılarına onu son derece sorunsuz, verimli ve hızlı kullanma yeteneği verecektir. Bunu anlayan uygulama üreticisi, özellikleri kullanımınızı en üst düzeye çıkarmak için genel olarak son derece tanıdık bir kullanıcı arabirimi de tasarladı.

Paket Engelleyici Pro (Sahip)

ANA ÖZELLİKLER

  • Uygulama, kullanıcıların, cihazlarının önceden yüklenmiş olarak geldiği diğer paketleri veya uygulamaları devre dışı bırakmasına olanak tanır.
  • Daha önce devre dışı bırakılmış uygulamaları saklayabilmek için cihazın harici depolama alanıyla etkin bir şekilde birleşir.
  • Tüm gizli bilgi ve belgeleriniz daha önce oluşturulan şifre güvenlik ayarı ile en güvenli şekilde tutulacaktır.
  • Bu uygulamanın kullanımı temel işlemlerle tasarlanmıştır ve cihazınızı rootlamanıza bile gerek yoktur.
  • Kullanıcı arayüzü ayrıntılı olarak dikkatlice tasarlanmıştır ancak yüksek bir genel bakış ve olağanüstü kullanılabilirlik sunar.


İndir (7MB)

Artık indirmeye hazırsınız Package Disabler Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir