Pacer Pedometer
Pacer Pedometer

Pacer Pedometer vp9.9.4 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

Pacer Pedometer: Free Walking Step Tracker Uygulaması “Yürüme, sağlık ve kilo için koşma için pedometre”, kullanıcıların kalorilerin yanı sıra egzersiz saatlerini de kontrol etmelerine yardımcı olur. Bu uygulama 7/24 adımlarınızı sayabilir ve mevcut

Android Android Fitness
5 ( 212 puan )
Fiyat: $0
İsim Pacer Pedometer
Yapımcı Pacer Health
Tür Fitness
Boyut 35MB
Versiyon p9.9.4
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Pacer Pedometer is the most famous version in the Pacer Pedometer series of publisher Pacer Health
Mod Version p9.9.4
Total installs 10,000,000+

Pacer Pedometer: Free Walking Step Tracker Uygulaması “Yürüme, sağlık ve kilo için koşma için pedometre”, kullanıcıların kalorilerin yanı sıra egzersiz saatlerini de kontrol etmelerine yardımcı olur. Bu uygulama 7/24 adımlarınızı sayabilir ve mevcut sağlık durumunuzu günlük, haftalık veya aylık olarak izleyebilir. Diyetinizi ayarlamanıza yardımcı olun, sağlık durumunuzu dengelemek için egzersiz yapın. Sağlık sağlayıcısı Pacer, kullanıcıların bu uygulamayı ücretsiz kullanmasına izin vermek için modu etkinleştirdi. Şimdi, egzersiz süreniz hakkında iki kez düşünmenize gerek yok.

UYGULAMA İLKESİ

Pacer Pedometer’da kullanıcıların sadece indirmesi yeterli olup, uygulamadaki sistem diğer tüm modları aktif hale getirecektir. Telefonunuza kurarsanız, adımlarınızı otomatik olarak sayacaktır. Attığınız adımlardan yaktığınız kalorilere kadar aktivite modunuzu sürekli olarak takip eder… ve hatta ikisini karşılaştırır. Ayrı bir grup oluşturarak adım sayınızı artırabilir, ardından bir meydan okuma oluşturup onu yenerek daha fazla kalori tüketirsiniz ve sağlığınız iyileşir. Kilonuzu, alışkanlıklarınızı ve daha fazlasını kolayca takip edebilmeniz için sizin için kişisel bir sayfa oluşturacaktır.

Pacer Pedometer: Ücretsiz Yürüyen Adım Takibi Uygulaması Pacer Pedometer: Ücretsiz Yürüyen Adım Takibi Uygulaması Pacer Pedometer: Ücretsiz Yürüyen Adım Takibi Uygulaması

FAYDALAR BÜYÜK FAYDALAR

Egzersiz yapmak istiyorsunuz ama tek başınıza egzersiz yapmak için tembelsiniz; Bu uygulama, ihtiyaçlarınıza göre 2 ila 5 kişilik bir ekip oluşturarak ailenize ve yakın arkadaşlarınıza katılmanıza olanak tanır. Meydan okuyanlar, birbirleriyle rekabet etme, daha fazla egzersiz yapma ve daha fazla kalori yakma hakkına sahip olacaklar. Bu, denemeniz için örtük bir motivasyon kaynağı olarak kabul edilir.
Pacer Pedometer’da kullanıcıların plan yapmasına gerek yoktur, ancak profesyonel koçlar zaten bir plan yapmıştır; sadece ona bakmanız ve uygulamanız gerekiyor. Antrenör, pratik yapmak için makul bir zaman belirlemek için sağlığınızı izleyecek ve kendi sağlığınızın belirgin şekilde iyileşmesi için size yiyeceklerin bir listesini verecektir. Bunların hepsinde, kullanıcıların izlemesi için öğreticiler ve videolar var.

Pacer Pedometer: Ücretsiz Yürüyen Adım Takibi Uygulaması Pacer Pedometer: Ücretsiz Yürüyen Adım Takibi Uygulaması Pacer Pedometer: Ücretsiz Yürüyen Adım Takibi Uygulaması

DİĞER MÜKEMMEL ÖZELLİKLER

Bu uygulama tüm akıllı telefon modelleri için uygundur. Kilo verme yöntemi, BMI izleyici ve yakılan kalori sayacı için adımları ve etkinlikleri doğru bir şekilde izler. Sadece bu değil, aynı zamanda herhangi bir sağlık hedefi için günlük egzersiz planlayabilir – kilo verin, daha fazla yürüyün veya sağlığı iyileştirin. Hayallerinizi fethetmek için en iyi arkadaşınızın istikrarlı bir sağlığa sahip olmasına izin verin.


İndir (35MB)

Artık indirmeye hazırsınız Pacer Pedometer ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir