OXP VPN
OXP VPN

OXP VPN vV4.0.10 APK (Ücretli) indir 2022


OXP VPN, kullanıcıların wifi ağlarını kullanarak hızlı ve istikrarlı bir şekilde bağlanmasına yardımcı olan bir uygulamadır. İnanılmaz derecede yüksek güvenlik ile uygulama en iyi ve en güvenli deneyimi sunar.

Android Android Araçlar
4 ( 252 puan )
Fiyat: $0
İsim OXP VPN
Yapımcı IT Stor BD - Made in Bangladesh
Tür Araçlar
Boyut 15M
Versiyon V4.0.10
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
OXP VPN is the most famous version in the OXP VPN series of publisher IT Stor BD - Made in Bangladesh
Mod Version V4.0.10
Total installs 50,000+

İndir (15M)

Wifi ağlarına aralıklı erişimle ilgili sorunları hızlı bir şekilde destekleyen ve çözen bir uygulama arıyorsanız, OXP VPN en uygun seçim olacaktır. Bu uygulama, tüm veri bilgilerini güvence altına almak için bir araç gibidir. Ve hepsinden önemlisi, telefonun tüm web sitelerine daha sorunsuz bir şekilde hızlı bir şekilde erişmesine de yardımcı olur. Güvenlik, rahatlık ve hız, bu uygulamanın adını oluşturan en önemli üç faktördür!

OXP VPN – Güvenli VPN Proxy'si OXP VPN – Güvenli VPN Proxy'si

SINIRSIZ ERİŞİM VE TAMAMEN ÜCRETSİZ

OXP VPN, VPN Proxy tabanlı bir internet erişim uygulamasıdır. Kullanım prensibi basittir. Kullanıcının yapması gereken tek şey uygulamayı indirmek ve uygulama ile ilgili şartları kabul etmektir. Hoşunuza gitmeyen gereksiz rahatsızlıklardan kaçınmak için izin verilen bilgileri dikkatlice okuyun. Bundan sonra, uygulama herhangi bir hesap bağlantısı veya katılım olmaksızın otomatik olarak çalıştırılacaktır. Kullanıcıların uygulamayı kullanmaya katılmaları için hiçbir engel ve sınır yoktur.

Bu uygulama, kullanıcıların web sitelerini çalıştırma veya wifi ağlarına çok uzun süre ve sıklıkla kesintiye uğrama endişelerini çözmelerine yardımcı olacaktır. Uygulamayı kullanmak, VPN ağını kullanma hızını ve kalitesini önemli ölçüde ve önemli ölçüde artıracaktır. Sabit erişim, çalışmanızın ve çalışmanızın daha sorunsuz ilerlemesine yardımcı olur. Ücretsiz kullanmanın tüm avantajlarından yararlanın. Bu nedenle, interneti her zaman, her yerde kullanmak zorunda kalmanın günlük hayatında etkili bir yardımcı olduğu söylenebilir!

SON DERECE GÜVENLİ GÜVENLİK ARACI

Ağ erişim verileriyle ilgili bilgiler her zaman her kullanıcının endişesidir. Çünkü bu bilgiler kullanıcıların günlük hayatını ve çalışmalarını büyük ölçüde etkiler. Bir VPN uygulamasının herkes için samimi bir seçim olabilmesi için yüksek güvenlikli programa sahip bir uygulama olması gerekir. OXP VPN, bu gereksinimi mutlak güvenlikle karşılar. Sizinle ve verileriniz ile ilgili tüm bilgilerin başka bir tarafla paylaşılmaması ve herhangi bir amaç için alınmaması garanti edilir ve her kullanıcı için özel erişime sahip başvurulacak uygulama olması garanti edilir. Bu nedenle kullanıcılar uygulamayı günlük internet erişim aracı olarak kullanırken uygulamaya tamamen güvenebilirler.

Bu uygulama aynı zamanda tüm Android telefonlar için açık-karanlık bir moda sahiptir. Bu mod, kullanıcı arayüzü ekranını beyazdan siyaha veya tam tersine değiştirir. Siyah arka fonu ile kullanıcıların gece kullanımına uygundur ve ekrandan gelen ışıkla ağrıyan gözleri yatıştırmaya yardımcı olur. Beyaz uygulama arka planı, kullanıcıların görmesini kolaylaştırır ve gün ışığına uygundur. Bu mod, uygulamayı kullanırken kullanıcının gözlerini korumaya yardımcı olur ve kullanıcının arka plan ekranını değiştirme alışkanlığına uygundur.

TÜM ANDROID SERİSİ İÇİN ULTRA HIZLI BAĞLANTI

OXP VPN’in parlak noktalarından biri, süper hızlı internet erişimidir. Uygulama, telefonunuzun interneti en yüksek gigabit hızlarında kullanmasına yardımcı olur. Telefonun ağ hataları nedeniyle donduğu veya aşırı yüklenmiş ağ erişimi nedeniyle sürekli titrediği durumlar artık olmayacak. Bu uygulama, erişim hızınızı artırmanıza yardımcı olacak faydalı bir araç olacaktır. Bu, uygulamanın avantajları söz konusu olduğunda en çok takdir edilen özelliktir.

Bu uygulama, tüm Android telefonlar ile kurulum ve kullanım sağlar. Ayrıca bu uygulama, sanılanın oldukça aksine, kelimenin tam anlamıyla çok dilli bir sistemle kurulmuştur. Temelde dünya çapında birçok farklı dilde yapılan güncellemelerle, uygulamayı temelde büyük bir şekilde herkes için erişilebilir hale getirir. Tüm niyet ve amaçlar için, dil engeli telefonunuzun süper hızlı internet erişimini durdurmaz!

OXP VPN – Güvenli VPN Proxy'si OXP VPN – Güvenli VPN Proxy'si

ANA ÖZELLİKLER

  • Uygulama, süper hızlı gigabit erişim hızıyla titremeden telefonun VPN ağına sorunsuz bir şekilde erişmesine yardımcı olur.
  • Hesap gerekmez, kayıt gerekmez. Tek bir dokunuşla bu yardımcı program uygulamasına sınırsız kullanıcıyla ve ücretsiz olarak kolayca sahip olabilirsiniz.
  • Kullanıcının kişisel verilerini vermemeye veya paylaşmamaya özen gösteren, özel internet erişimli güvenli güvenlik sistemi.
  • Arayüzün arka planının beyazdan siyaha ve tam tersine değişmesiyle açık – koyu ekran modu, kullanıcının gözlerini korumaya ve kullanımı daha rahat hale getirmeye yardımcı olur.
  • Dünyada birçok dili olan çoklu dil sistemi güncellendi. Bu uygulamayı herkes kullanabilir.


İndir (15M)

Artık indirmeye hazırsınız OXP VPN ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir