Oxigen HD
Oxigen HD

Oxigen HD – Icon Pack v2.5.9 APK (Yamalı) indir 2022


Oxigen HD, kullanıcıların mobil cihazlarda arayüz için daha fazla seçeneğe sahip olmaları için birçok farklı türde simge sunan bir uygulamadır. Görünümü ve hissi değiştirmenize yardımcı olmak için her güncellemede binlerce uygulama için yeni şablonla

Android Android Araçlar
5 ( 553 puan )
Fiyat: $0
İsim Oxigen HD
Yapımcı Cris87
Tür Araçlar
Boyut 108MB
Versiyon 2.5.9
MOD ÜCRETSİZ/Yamalı
Orjinal Google Play
Oxigen HD is the most famous version in the Oxigen HD series of publisher Cris87
Mod Version 2.5.9
Total installs 10,000+

İndir (108MB)

Oxigen HD, kullanıcıların binlerce farklı simge şablonuyla anında yeni bir arayüze sahip olmalarına yardımcı olmak için dönüşüm adımları atıyor. Sistemin işlemlerini tanıyarak başlayacaksınız. Birçok kullanımı kabul ettikten sonra, kurulu tüm eklentilere yüksek kaliteli görüntüler uygulanacaktır. Her isme uygun yüzlerce farklı model karşımıza çıkıyor; Seçim yapmak için çok fazla zaman harcamayacaksınız!

Oksijen HD – Simge Paketi

GÜNCELLENMİŞ BİR VERSİYONLA SİSTEM YENİLENMESİ

Güncellenmiş sürüm, Oxigen HD’ye birçok heyecan verici değişiklik getirdi. Tipik olarak, özel talep paketinde 35 yeni ikonun ortaya çıkmasından söz edilebilir. Kullanıcılar artık herhangi bir uygulamanın simgesini beklemeden ve tereddüt etmeden bulabilirler. Arayüzle ilgili değişiklik, kullanırken daha rahat hissetmenizi sağlarken, uygulanan bir dizi efekt sayesinde bir yakınlık duygusu getiriyor. Ayrıca, dil, paylaşım veya kontrol tuşlarıyla ilgili diğer birçok değişiklik de halledilir.

Oksijen HD – Simge Paketi

SAĞLANAN İKON SAYISI KALİTE GÜVENCESİ

Bir dizi özel araç uygulayan Oxigen HD, üretilen simgelerin her zaman en üst düzeyde olmasını sağlar. Desteklenen görüntüler, ihtiyacınıza bağlı olarak FHD veya 4K formatında olacaktır. Yalnızca simge paketlerinde durmakla kalmayacak, aynı zamanda kullanıcılar telefon duvar kağıtları için 80’den fazla seçeneğe sahip olacak. Cihazınız için uygun ve uygulanabilir birkaçı arasından seçim yapabilirsiniz. Sistem, en iyi ürünü elde etmek için filtrelenmiş görüntüyü renk katmanlarından geçirecektir.

Oksijen HD – Simge Paketi

ETKİNLEŞTİRMEK İÇİN UYUMLU BİR BAŞLATICI GEREKTİRİR

Oxigen HD’nin eylem modu için, başlatıcı ile ilgili koşullar karşılandığında kullanıcıların bunları etkinleştirmesi gerekir. Cihazınız, lisanslamayı hızlandıran popüler başlatıcıların kontrolü altındadır. Simgeleri ve duvar kağıtlarını 3 temel adımda cihazınıza anında uygulayabilirsiniz. İlk olarak, cihazdaki uygulamaya erişmeniz gerekir. Ardından doğru simge paketini seçme adımını izleyin. Son olarak ürünü görmek için uygula’ya basın!

Oksijen HD – Simge Paketi

CİHAZA BAŞVURU İŞLEMİNİ TAMAMLAYIN

Oxigen HD, kullanıcılara binlerce simge şablonu sağlar ve benzersiz koleksiyonlara sahiptir. Sistemin başlatılması için bir nedene ihtiyacı var. Ancak, bu nasıl hissettiğinizi etkilememelidir. Aktif olarak en kaliteli ürün yelpazesini araştırıyor ve üretiyoruz. Uygulama, her güncelleme durumunda yeni simgelerle tamamen yenilenecektir. Lütfen sonraki sürümlerdeki performansımızı dört gözle bekleyin!

Oksijen HD – Simge Paketi

ANA ÖZELLİKLER

  • Kullanıcıların daha yenilikçi ve daha kullanışlı işlemlere geçmelerine olanak tanıyan çeşitli yeni özellikler oluşturmak için aralar aracılığıyla.
  • Lisanslama, her biri güncellenen ve emrinizde hemen uygulanan düzinelerce yeni simge şablonu için çalışır.
  • Üreticinin kalite güvencesinin keyfini çıkarın, görüntülerin zarar görmesinden endişe etmeden rahatça kullanın.
  • Uyumlu bir başlatıcıya sahip olarak uygulamanın kurulum dizinindeki sahipliğini alın ve çalışmasına izin verin. Kurulumdan hemen sonra uygulamayı etkinleştirin.
  • Uygulamanın sunduğu yeni ve heyecan verici değişikliği deneyimleyin; Uygulamaya yönelik eleştirilerle deneyiminizi tamamlayın.


İndir (108MB)

Artık indirmeye hazırsınız Oxigen HD ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCris87

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir