OWRC
OWRC

OWRC: Open World Racing v1.019 APK (Sınırsız Para, Kilitsiz) indir

OWRC: Açık Dünya Yarışı Mod APK – Gerçekçi görseller ve fizik, ayrıca 10 kilometreye 10 kilometrelik açık bir evren.

Android Android Oyun
5 ( 559 puan )
Fiyat: $0
İsim OWRC
Yapımcı Free Square Games
Tür Oyun
Boyut 464.55 M
Versiyon 1.019
MOD Sınırsız Para, Kilitsiz
Orjinal Google Play
OWRC is the most famous version in the OWRC series of publisher Free Square Games
Mod Version 1.019
  • MENÜ MODU
  • Ücretsiz alışveriş
  • Özelleştirmelerin Kilidini Açın
  • Reklamsız

OWRC: Open World Racing Mod APK, ultra gerçekçi bir araba sürme ve drift yapma bilgisi sunan gerçek bir yarış simülatörüdür. Video oyunu, örneğin ormanlık alanlar, dağlar, çöller ve şehir yolları gibi keşfedilecek çeşitli alanların bulunduğu büyük bir açık dünya haritasına sahiptir. OWRC: Open World Racing ayrıca, her biri kendi benzersiz yönetim fakültelerine sahip, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli araçlara sahiptir. İster sıradan bir yarışçı olun ister zorlu bir simülasyon meraklısı olun, OWRC: Open World Racing herkesin erişebileceği bir şey sunar. Bu nedenle, bir düşünün ve sürüş becerilerinizi bir sonraki seviyeye taşıyın!

owrc open world racing 1

OWRC: Open World Racing, nihai sokak yarışı oyunudur. En güçlü arabaların yanı sıra birçok deneyimli sürücünün sayısız yarışta yarıştığı Hawaii bölgesinde geçiyor. Otomobilin direksiyonuna geçtiğinizde devasa açık küre canlanıyor. Pratik yarış simülatörü, adrenalin patlaması yaşamanıza, sürüklenen bir aracın sıcak lastiklerinin kokusunu almanıza ve en yüksek devirde çalışan bir motorun tiz sesini duymanıza neden olabilir. Bunlar, OWRC: Open World’ü en iyi yol yarışı çevrimiçi oyunu yapan temel özelliklerden sadece birkaçı. Bu nedenle, zorlu ve ilginç bir çevrimiçi yarış oyunu arıyorsanız, OWRC: Open World Racing’e bir göz atın.

owrc open world racing 2

OWRC, keşfedilmeyi bekleyen 100 kilometrekarelik kullanılabilir bir dünya sunan inanılmaz bir PC miktarı yarış oyunudur. Trafik arabalarına sahip, ustalaşması basit ve sürüşü keyifli mekaniklere sahip gerçekçi bir yarış simülatörüdür. Oyun aslında ilginç drift mekaniğine ve bir dizi otomobile sahip. Oyun ayrıca kullanmak isteyenler için gamepad desteğine sahiptir. OWRC, heyecan verici ve zorlu bir spor deneyimi arayanlar için harika bir çevrimiçi oyundur.

owrc open world racing 3

OWRC: Open World Racing‘de drift yapmaya nasıl başlayacağınızla ilgili hızlı kılavuz bu kadar. Harika sürüş yeteneklerinizi görebilmemiz için #OWRC etiketini kullandığınızdan emin olun! Ve unutmayın, çevrimiçi oyunda başka şeylerle ilgili yardıma ihtiyacınız olursa, çeşitli diğer kılavuzlarımızı keşfettiğinizden emin olun veya topluluktan daha birçok yönerge için tartışma panolarına bakın. Mutlu yarış!

owrc open world racing 4


İndir (464.55 M)

Artık indirmeye hazırsınız OWRC ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir