Overdrive II
Overdrive II

Overdrive II v1.9.2 APK indir (Sınırsız Para, Tanrı Modu) 2022


Overdrive II, fütüristik bir bilimkurgu platform oyunudur. Overdrive II, bitişten 100 yıl sonra geçiyor. İşte bu yüzden Düşüş insanlığı güçlendirir. Bir robotun amacı, kötü bir yapay zeka dünyayı ele geçirmek için bir robot ordusu kurana kadar insanl

Android Android Aksiyon
5 ( 802 puan )
Fiyat: $0
İsim Overdrive II
Yapımcı GEMMOB Adventure
Tür Aksiyon
Boyut 94M
Versiyon 1.9.2
MOD Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Overdrive II is the most famous version in the Overdrive II series of publisher GEMMOB Adventure
Mod Version 1.9.2

İndir (94M)

Overdrive II, oyuncuların bilim kurgu dünyasında düşmanlarla savaştığı bir gölge dövüş oyunudur. Oyun dünyası olağanüstü bir durumda ve android düşmanları tarafından tehdit ediliyor. Aynı zamanda, bu oyunun getirdiği unsurlardan etkilenebilecek ve yavaş yavaş gözlerinizin önünde beliren düşmanlarla savaşmak için yeni güçler bulabileceksiniz.

Overdrive II: Epic Battle – Shadow Cyberpunk City

Kıyametten Sonra Evrim

Kıyamet genellikle küresel olarak insanlık için yıkıma neden olur, ancak Overdrive II’de bu tam tersidir. Zararlı fenomen ortadan kalktığında, insanlar dünyaya geri döndüler ve medeniyetlerini geliştirmeye devam ettiler. Belirli bir günde Tenebraum adında yeni bir mineral keşfettiler. Bir süre kullanıldıktan sonra bu malzeme hızla popüler hale geldi ve insan gelişimi için birçok uygulamaya sahipti.

Overdrive II: Epic Battle – Shadow Cyberpunk City

Bu topraklar ulusal görünmeye başladı ve önde gelen üç ulus vardı. Bu üç ülke daha sonra yeni teknolojileri ve bilgileri paylaşmalarını sağlayan bir organizasyon oluşturur. Aynı zamanda, ilk başarıları Alpha adlı bir androiddi. İnsanların geçmişte çok uzak olduğu düşünülen hedeflere ulaşmasına yardımcı olur. Bundan sonra, android kendi başına bir akla sahip olmaya başladı ve insan kontrolünden kaçmak için bir saldırı başlattı.

Overdrive II: Epic Battle – Shadow Cyberpunk City

BİRÇOK DÜŞMANA KARŞI YALNIZ

Overdrive II’nin başlangıcında, oyuncular tamamen güzel tasarlanmış bir dünyaya girecekler ve tabii ki Gölge dövüşü türünün özelliklerini taşıyorlar. Ancak fütüristik ve bilim kurgu dünyasının savaşçıları ve robotlarının özellikleri eklendi. Oradan, dövüş efektleri heybetli bir şekilde yapıldığında oyunda olanlardan gözlerinizi alamayacaksınız. Ek olarak, karakteri iki elinizle kontrol etmenize yardımcı olan kontrol özelliklerini bulacaksınız.

Overdrive II: Epic Battle – Shadow Cyberpunk City

Sol tarafta, bu kolay bir sol veya uygun kontrol düğmesidir ve zıplama/sıralama düğmesi, ekranın sağ tarafında saldırı düğmesi ile birlikte yer alacaktır. Karakteri hızlı bir şekilde hareket ettirecek ve gözlerinizin önünde beliren düşmanları yavaş yavaş yeneceksiniz. Aynı zamanda, kontrol becerilerinizi gösterebilmeniz ve kaç tane kombinasyon gerçekleştirebileceğinizi görebilmeniz için sayıları çok fazladır. Hiçbir komboyu kaçırmamaktan daha keyifli bir şey yoktur.

Overdrive II: Epic Battle – Shadow Cyberpunk City

PATRONLA MÜCADELE İÇİN SİLAHLARI TOPLA

Herhangi bir dövüş oyununun, oyuncunun üstesinden gelmek zorunda olduğu zorlayıcı bir varlığı vardır ve elbette Overdrive II de bir istisna değildir. Oyunda birçok bölümü geçeceksiniz ve bazı bölümlerde daha önce yendiğiniz düşmanlardan daha fazla sağlığa sahip düşmanlar bulacaksınız. Zamanla, birçok güçlü düşmanla karşılaşacak, daha fazla becerinin kilidini açacak ve doğru ekipmanı bulacaksınız.

Karakterin gücünü etkileyen faktörlerden biri de ekipman sistemidir ve questten düşen itemleri açtığınız şeyler aracılığıyla bulunur. Ekipman sistemi de renk ve harfe göre derecelendirilir ve oyunun başlangıcındaki en düşük renk beyazdır. Zamanla, daha kaliteli silahlar elde etmenin birçok yolunu kullanabilir ve karakterinizi savaş alanında bir canavara dönüştürmek için onları yükseltmeye devam edebilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ

  • En yeni 3B görsellerden, gerçekçi fizikten ve animasyondan yararlanın.
  • Bu gölge oyunu internet bağlantısına ihtiyaç duymadan oynanabilir, bu yüzden oynarken bağlantının kesilmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.
  • Bu aksiyon dolu oyunda düşmanları ezmek ve canavarları yok etmek için pürüzsüz ve sezgisel savaşçı dövüş oyunu kontrolü.
  • Karakterleri yükseltmek ve özelleştirmek, ayrıca onları benzersiz Overdrive dişlileri ve diğer güzelliklerle donatmak mümkündür.
  • Bilim kurgu filmleri için olağanüstü grafikler ve efektler.
  • Overdrive II, çevreyi daha iyi anlamanızı sağlayan ilgi çekici bir hikayeye sahip bir anlatı moduna sahiptir.


İndir (94M)

Artık indirmeye hazırsınız Overdrive II ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir