OVERDOX
OVERDOX

OVERDOX v2.1.5 APK + OBB (Son Sürüm) indir 2022


OVERDOX, garip mimariler ve yüksek sesli patlamaların görünümü ile çok boyutlu bir alan yaratır; becerilere ve gelişmiş silahlara sahip iki grup arasındaki çatışma başlamış olabilir. Savaşın bir üyesi olacak, oyuna girecek, ekipman seçecek ve asker g

Android Android Aksiyon
4 ( 636 puan )
Fiyat: $0
İsim OVERDOX
Yapımcı HAEGIN Co Ltd
Tür Aksiyon
Boyut 72M
Versiyon 2.1.5
MOD En Son Sürüm
Orjinal Google Play
OVERDOX is the most famous version in the OVERDOX series of publisher HAEGIN Co Ltd
Mod Version 2.1.5

İndir (72M)

OVERDOX, garip mimariler ve yüksek sesli patlamaların görünümü ile çok boyutlu bir alan yaratır; becerilere ve gelişmiş silahlara sahip iki grup arasındaki çatışma başlamış olabilir. Savaşın bir üyesi olacak, oyuna girecek, ekipman seçecek ve asker göndereceksiniz! Güçlü olmak isteyen bir savaşçının kurgusal hikayesini temel alan oyun, birçok güncellemeden geçti. Bugünün dönüşü, eşit denge ayarlamaları, görev başına ödül sayısını artırma ve oyuncuların deneyimlemesi için bir düşüş etkinliği ekleme gibi yeni şeyler getiriyor.

AŞIRI DOKS

UYGULANAN BENZERSİZ STRATEJİ

Sadece dövüş ruhu gerektirmekle kalmaz, aynı zamanda OVERDOX, savaşçıların savaş alanı koşullarına yaklaşma konusundaki bilgeliğini de geliştirir. Ana ekran her zaman kaçma, mühürleme, engelleme gibi beceri sistemini ve ayrıca düşmanı arama sırasında topladığınız eşyaları gösterecektir. Bir geri dönüş yaratmak için sahip olduğunuz becerilerde ustalaşmak çok önemli bir noktadır. Stratejide bulunan silahlardan ve hatlardan en iyi şekilde yararlanın ve düşmanı bitirmek için nihai hareketi serbest bırakın!

Cephanelik ve ekipman mağazasını ziyaret eden oyuncular, 100’den fazla cihazın bolluğu karşısında şaşkına dönüyorlar. Özelleştir’e tıklayın ve olağanüstü bir efekt sistemi oluşturmak için silahları ve güçleri birleştirmenin bir yolunu bulun. Bir kıyafet seçerken, lütfen onları savaş yeteneğiyle dengelemek için zırhın istatistiklerine dikkat edin. Mükemmel bir silah, büyük bir kılıç veya dev bir silahla başlayın!

AŞIRI DOKS

SAVAŞI FARKLI MODLARDA DENEYİMLE

OVERDOX birçok modun kilidini açar ve değiştirilmezse, oyuncular rastgele düzenlenmiş birkaç kişiyle normal mod alanında deneyim yaşarlar. Büyük bir lider panosu tüm oyuncuları kraliyet moduna kaydeder ve şampiyonluğu kazanmaya çalışırken sıralama her zaman değişecektir. Meydan okuma modunu seçerseniz, fırsat yalnızca bir kez gelir ve bunu yapabileceğinize inanıyorum! Ama 12 oyuncu modu ile değiştirirseniz durum farklı olacaktır, kalan oyuncular kişi listesinde olacaktır.

Her maç sizi farklı bir diyara götürecek, ekranın köşesinde görüntülenen harita size rehberlik edecek. Tapınaklar, açıklıklar, şehirler gibi çeşitli mimari formlardan geçin… ve kampanyanın heyecanını ve heyecanını yaşayın. Farklı ekipmanlar bu süreçte size sürekli olarak yardımcı olacaktır. Daha hızlı iyileşmeye ve daha sorunsuz hareket etmeye yardımcı olurlar.

AŞIRI DOKS

BONUS İÇİN ÇANTA KONTROL EDİN

Devasa bir eşya çantası yaratan OVERDOX ayrıca oyunculara eşyaları yükseltme ve ödül alma konusunda yardımcı olur. Kaydolduğunuz turnuvaya bağlı olarak, değerleri artacak veya azalacak, bu nedenle her dönüm noktası kendi işaretine sahip olacak ve ödülünüz yeterince büyük olmadığında çok fazla endişelenmeyin.

Yasadışı bir işlemi izlemeye çalışırken erişim hatası yapmayın, çünkü bu sistem hesabınızı oyundan kalıcı olarak kaldırmasına neden olur. Herkesin kullanması ücretsiz bir eğlence olsa da, mağazada parayla birkaç öğenin satın alınması gerekeceğini ve eğlencenizi kesintiye uğratmayacağını garanti ettiğimizi unutmayın.

AŞIRI DOKS

HARİTA AÇILDI; MÜCADELEYE KATILIN

OVERDOX, strateji tutkunu olanlar, aksiyona odaklananlar ve karakterlerini sıralamalarda domine etme hayalini benimseyenler için yeni bir oyun alanı. Her zaman ortak eve katılmaya hoş geldiniz, sonsuz eğlencenin ardından bir inceleme bırakmayı unutmayın! Yeni grafik alanında oluşturduğumuz aktivitelerle her gün kendinizi geliştirin, ulaşılamayan uzak diyarları öğrenin,…

AŞIRI DOKS


İndir (72M)

Artık indirmeye hazırsınız OVERDOX ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanHAEGIN Co Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir