Outline Icons
Outline Icons

Outline Icons – Icon Pack v3.17 APK (Ücretli) indir 2022


Tanıdık ekran arayüzünden çok sıkıldınız; ana ekranınızı daha yenilikçi ve benzersiz hale getirmek istiyorsanız; Mobil cihazlar için yeni ve harika bir uygulama olan Anahat Simgeleri - Simge Paketi'ne gidin. Android cihaz, telefonunuzun ekranındaki u

Android Android Araçlar
4 ( 801 puan )
Fiyat: $0
İsim Outline Icons
Yapımcı RandomVector
Tür Araçlar
Boyut 42M
Versiyon 3.17
MOD ÜCRETLİ\Yamalı
Orjinal Google Play
Outline Icons is the most famous version in the Outline Icons series of publisher RandomVector
Mod Version 3.17
Total installs 10,000
  • Yamalı DEĞİL
  • Başlatıcınıza simgeleri uygulayın


İndir (42M)

Tanıdık ekran arayüzünden çok sıkıldınız; ana ekranınızı daha yenilikçi ve benzersiz hale getirmek istiyorsanız; Mobil cihazlar için yeni ve harika bir uygulama olan Anahat Simgeleri – Simge Paketi’ne gidin. Android cihaz, telefonunuzun ekranındaki uygulama simgelerini anahat stilinde döndürür. Uygulama, en iyi görüntü kalitesini, çeşitli özellikleri ve birçok yeni değişiklikle düzenli güncellemeleri sağlar.

Anahat Simgeleri – Simge Paketi

UYGULAMA SİMGELERİNİN ANA HAT TASARIMINA GÖRE DEĞİŞTİRİLMESİ

Ürün, karıştırılamayan benzersiz bir simge paketine sahip tek uygulama olarak kabul edilebilir. Anahat stili aracılığıyla tanıdık ve basit uygulama simgelerini benzersiz simgelere dönüştürmenize yardımcı olabilir. Anahat Simgeleri, uygulama simgesini yenilemesine rağmen, tasarım şeklini ve karakteristik renkleri değiştirmez. Bu sayede telefonunuz veya bilgisayarınız daha seçkin ve farklı hale gelebilir.

Uygulama, parlak ve göz alıcı bir tasarım paleti ile birlikte gelir. Uygulama simgeleri, malzeme tasarım standartlarına uygun oranlarda tasarlanmıştır. Ayrıca, elle de oluşturulurlar, ancak yine de mutlak kaliteyi sağlayarak her bir simgede netlik ve ayrıntı sağlarlar. Bu benzersiz tasarım, özellikle minimalist sanat tarzını seven ancak yaşam tarzlarında aynı derecede sofistike olanlar için uygun olacaktır.

Anahat Simgeleri – Simge Paketi

BİRÇOK MARKA VE BAŞLANGIÇ KULLANIMINA İZİN VERİR

Bu uygulama, başlatıcı gerektirmeyen neredeyse tüm Android çılgın cihaz markalarını destekler. Samsung, Novo, Xiaomi ve daha fazlası gibi. Sadece bu değil, uygulama aynı zamanda Solo başlatıcı, Kare Başlatıcı, V Başlatıcı, ZenUI Başlatıcı ve Sıfır Başlatıcı dahil olmak üzere çeşitli başlatıcılara da izin veriyor. Simge anahat tasarımını ayarlamak için, kullanıcıların başlatıcıda uygula’yı tıklamaları gerekir.

BÜYÜK SAYIDA İKON

Anahat Simgelerinin öne çıkan özelliği, HD kalitesinde 7000’den fazla simge ve olağanüstü iyi tasarlanmış, kesinlikle beklentilerinizi aşan önemli sayıda simgedir. Ayrıca, henüz simgeler oluşturulmamış uygulamalar için, insanlar üyelik paketine katılırken benzer bir simgeyi de temel olarak çizebilirler. Bu sayede kullanıcılar, cihaz arayüzünü yenileyebilir ve içsel yaratıcılıklarını özgürce ifade etme fırsatına sahip olurlar.

Anahat Simgeleri – Simge Paketi

DÜRÜSTLÜK VE İHTİYACINIZA DOĞRU LOGOYU SEÇİN

Yaratıcılığı artırmak için, yeni ikonlar tasarlamanın yanı sıra kullanıcılar, uygulamanın sağladığı palet sistemi aracılığıyla renk değişikliklerini de özelleştirebilirler. Kullanıcılar ayrıca on renk içeren alfasayısal simgeler de dahil olmak üzere alfabe simgeleri oluşturabilir. Veya bilgileri güncellemesi, araması ve önizlemesi gereken normal bir kişiyseniz, uygulamanın ayarlarında açıkça görüntülenen Özellik İste Simgesini seçebilirsiniz.

ÇOK RENKLİ DESENLİ ÇEŞİTLİ DUVAR KAĞITLARI

Sadece uygulama simgelerini değiştirmekle kalmaz, aynı zamanda çeşitli duvar kağıtlarından fazlasını sağlar. Yüksek çözünürlüklü ve özellikle telifsiz 26’dan fazla duvar kağıdı ile kullanıcılar, ekran duvar kağıdını istedikleri zaman yenileyebilirler. Her duvar kağıdı, karanlık oyunlardan son derece canlı renklere kadar birçok farklı stille tasarlanarak, kullanıcıların beğendikleri duvar kağıtlarını seçmelerine ve tercihlerine uygun hale getirmelerine olanak tanır.

Anahat Simgeleri – Simge Paketi

YENİ İKONLARI VE DUVAR KAĞITLARINI DÜZENLİ GÜNCELLEME

Sadece bu değil, Anahat Simgeleri de düzenli olarak yeni simgeleri ve duvar kağıtlarını günceller; her mevsime ve yılın her olayına karşılık gelebilirler. Her simge, kullanıcıların Noel, Yeni Yıl, Cadılar Bayramı ve daha fazlası gibi daha rahat bir şekilde seçim yapabilmeleri için belirli temalara da bölünmüştür. Ek olarak, kullanıcılar ayrıca premium Simge Talebi özelliği aracılığıyla daha fazla simgeyi hızlı bir şekilde alabilirler.

YENİ VERSİYONDA ÖNEMLİ DEĞİŞİKLİKLER

Yukarıdaki üstün özelliklere ek olarak, oyun aynı zamanda bu sürümde birçok başka özellik ekler ve ince ayarlar. Önceki sürümde kullanıcıların favori ikonlarını tekrar bulmaları zorsa, bu sürümde ikon vurgulama özelliği sayesinde artık çok zor değil. Ayrıca, birçok yeni kahramanla yapılan her güncellemeden sonra uygulama, simgeyi sabit bir konuma sıfırlayacaktır. Ve daha birçok heyecan verici aktivite sizi bekliyor.

Anahat Simgeleri – Simge Paketi

Anahat Simgeleri, Android cihazlarda uygulama simgelerini değiştirmek için heyecan verici bir uygulama olarak kabul edilir. Uygulama, anahat biçiminde minimalist bir tarzda tasarlanmış tonlarca renkli simge paketine sahiptir. Pek çok gelişmiş özelliğin yanı sıra çok sayıda simgeyle, kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunması garanti edilir. Telefonunuzu öne çıkarma şansı için şimdi bu uygulamaya gelin.


İndir (42M)

Artık indirmeye hazırsınız Outline Icons ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir