Our Groceries Shopping List
Our Groceries Shopping List

Our Groceries – Alışveriş listesi v4.1.1 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Bakkal Alışveriş Listemiz, zengin ve benzersiz varyasyonlarla aile market listenizi senkronize tutan modern bir uygulamadır.

Android Android Araçlar
4 ( 383 puan )
Fiyat: $0
İsim Our Groceries Shopping List
Yapımcı OurGroceries Inc
Tür Araçlar
Boyut 10.42M
Versiyon 4.1.1
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Our Groceries Shopping List is the most famous version in the Our Groceries Shopping List series of publisher OurGroceries Inc
Mod Version 4.1.1
Total installs 1,000,000+

İndir (10.42M)

Ailenizin tüm eşyaları ve günlük harcamalarınız için alışveriş yapmanız gerekiyorsa bu uygulamayı göz ardı etmeyin. Öğeler baştan sona kontrol edilecek ve size en dikkatli şekilde sunulacak ve alışveriş listesindeki herhangi bir değişiklik aile üyeleriyle ancak son derece hızlı bir şekilde paylaşılacaktır. Bu, herkesin en çok satın almak istediklerini seçmesini kolaylaştırır.

Market Alışveriş Listemiz Market Alışveriş Listemiz

ALIŞVERİŞ LİSTENİZİ AİLE ÜYELERİYLE PAYLAŞIN

Bakkal Alışveriş Listemize gelerek günlük alışveriş ve harcama listelerinizi ailenizdeki herkesle paylaşma fırsatı bulacaksınız. Ürünler ve fiyatları bu uygulamada açıkça listelenecektir. Sevdikleriniz basit olacak ve harcadığınız her şeyi net ve doğru bir şekilde bilecek.

TARİFLERİNİZİ HERKESLE PAYLAŞIN.

Bakkal Alışveriş Listemizde, çevrenizdeki insanlara deneyimlerinizi ve tariflerinizi aktarmanıza izin verilecek, böylece onlar da sizinle birlikte öğrenip yemek pişirebilecekler. Bir formül, her yemeğin olağanüstü lezzetli ve besleyici olmasını sağlayarak herkesin ihtiyacını karşılar. Lezzetli bir yemek, ailedeki herkesin daha fazla enerjiye sahip olmasını ve daha mutlu olmasını sağlar. Tek bir dokunuşla, onları en basit şekilde alışveriş listenize ekleyebilirsiniz.

Market Alışveriş Listemiz Market Alışveriş Listemiz

Sezgisel, BASİT VE HAFİF ARAYÜZ

Bu uygulama oluşturucu, kullanıcılara basit ve hafif bir arayüzün keyfini çıkarmalarını sağlamıştır. Uygulamadaki düzen düzgün bir şekilde düzenlenmiştir ve görülmesi kolaydır, tüm kullanıcıların içeriği görmesine ve uygulamanın ilettiği bilgileri anlamasına olanak tanır. Ayrıca renk kombinasyonu da çok mükemmel. Çoğu zarif renkler, çok cesur ve gösterişli değil. Pek çok kullanıcı, bu uygulamanın arayüz arka planıyla oldukça ilgileniyor ve onun hakkında derin bir izlenime sahip.

GOOGLE ASSISTANT CİHAZINIZI KULLANARAK ÖĞE EKLEME

Market Alışveriş Listemizi kullanırken, alışveriş sürecini daha rahat hale getirmek için google home gibi öğeleri eklemelisiniz. Ayrıca google’da bulunan bir dizi yardımcı cihazı da indirebilir ve getirdiği avantajlardan yararlanmak için deneyimleyebilirsiniz. Her kullanıcı, amaçlarına ve isteklerine bağlı olarak onu kullanma yoluna sahip olacaktır. Böylece tamamen çeşitli ve zengin seçenekler de sunacaklar.

PREMIUM VERSİYONA YÜKSELTMEK MÜMKÜN

Getirdiği birçok avantaja sahip olmak için bu uygulamanın sürümünü daha yeni ve daha gelişmiş olacak şekilde yükseltme hakkına sahipsiniz. Premium sürümü kullanırken, öğelere en rahat ve anlaşılır şekilde resim ekleme fırsatına sahip olacaksınız. Ayrıca, uygulamaya en hızlı şekilde klasör eklemek için barkod tarama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. En önemlisi, spam ve reklam saçmalıkları olmayacak, daha sorunsuz ve rahat bir şekilde keyfini çıkarmanıza yardımcı olacak.

Market Alışveriş Listemiz Market Alışveriş Listemiz

TÜM FARKLI OYUNCULAR İÇİN

Bu uygulama insanlara alışverişte daha fazla kolaylık sağlamak için tasarlanmıştır. Üstelik bu oyun herkes içindir. İster çocuk ister yetişkin olun, katılma hakkınız vardır. Hepsinin menüyü seçme ve evdeki alışveriş listenizde her gün ne alacağınızı listeleme gücü var. Ailenizin alışverişine eğlenceli bir şekilde uygulamaya çalışmadan neyi bekliyorsunuz?

  • Alışveriş listesini her aile üyesiyle paylaşın.
  • İnsanlara en lezzetli ve besleyici tarifleri sağlayın.
  • Basit, hafif ve kullanımı kolay arayüzün keyfini çıkarın.
  • Sunduğu birçok heyecan verici avantajın keyfini çıkarmak için onu premium bir sürüme yükseltmek mümkündür.
  • Tüm konuların özgürce ve özgürce katılmasına açıktır.


İndir (10.42M)

Artık indirmeye hazırsınız Our Groceries Shopping List ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir