OsmAnd+
OsmAnd+

OsmAnd+ v4.2.7 APK indir (Kilitsiz/Optimize Edilmiş) 2022

OsmAnd+, bugün mevcut olan en güçlü destek haritalama aracıdır. Ana uygulama, harita hakkında yeni fikirler vermenin yanı sıra, kullanıcılara gerekli tüm özellikleri sağlamaktır. Uygulamanın her zaman hızlı arama sonuçlarından ve olağanüstü verimli s

Android Android Seyahat
4 ( 338 puan )
Fiyat: $0
İsim OsmAnd+
Yapımcı OsmAnd
Tür Seyahat
Boyut 119M
Versiyon 4.2.7
MOD Kilidi Açıldı/Optimize Edildi
Orjinal Google Play
OsmAnd+ is the most famous version in the OsmAnd+ series of publisher OsmAnd
Mod Version 4.2.7
Total installs 100,000+
 • OsmAnd Live / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • AOSP uyumlu mod;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64;
 • Ekran DPI'ları: 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;

OsmAnd+, bugün mevcut olan en güçlü destek haritalama aracıdır. Ana uygulama, harita hakkında yeni fikirler vermenin yanı sıra, kullanıcılara gerekli tüm özellikleri sağlamaktır. Uygulamanın her zaman hızlı arama sonuçlarından ve olağanüstü verimli sonuç işleme hızından etkilenmesi anlamlıdır. Uygulama ayrıca, kullanıcıları ararken zaman kazanmalarına yardımcı olmak için kullanıcılara gitmek istedikleri yerler hakkında bilgi verir.

OsmAnd+ — Çevrimdışı Haritalar, Seyahat ve Navigasyon

YER TANIMI

Uygulama harita odaklıdır, bu nedenle etkinleştirmeniz ve ardından gitmek istediğiniz yeri hemen seçmeniz gerekir. O yerle ilgili tüm bilgiler, aramanızı gözden geçirmeniz ve sunmanız için görünecektir. Bilgi ve arama sonuçları, seçtiğiniz anda güncellenecektir.

DOĞRU HARİTA TÜRÜNÜ SEÇİN

Bu harita türünün benzersiz özelliklerini vurgulamak için her biri kendine özgü avantajlara sahip bir dizi farklı harita türü olacaktır. Daha spesifik olarak, kullanıcı dostu olması ve amaçlarımıza en iyi şekilde hizmet etmesi için bu tür haritalardan birini seçme hakkına sahip olacağız.

OsmAnd+ — Çevrimdışı Haritalar, Seyahat ve Navigasyon OsmAnd+ — Çevrimdışı Haritalar, Seyahat ve Navigasyon

ARAYÜZ SÜREKLİ DEĞİŞİYOR

Benzersiz bir harita uygulaması, bu nedenle arayüz de sürekli güncellenir. Arayüzün değiştirilmesi, kullanıcıların iş açısından kendi değişikliklerine sahip olmalarına ve bu uygulamanın yeniliğini görmelerine yardımcı olacaktır. OsmAnd+ bize her zaman yeni duygular verir ve oradan bu güçlü haritalama aracının heyecan verici özelliklerini göreceksiniz.

BENZERSİZ SES EFEKTİLERİ

Bu eşsiz uygulamada bahsedilmesi gereken en akılda kalıcı şey ses efektleridir. Bu uygulamada ses efektleri yaygın olarak kullanılacaktır. Bu efektin bir özelliği, uygulamanın kullanıcılara her zaman açıkça belirtilen dönüş veya hız konumlarını hatırlatmasıdır. Ayrıca uygulama, arama sürecinde size hizmet vereceğiniz yerin özel haberlerine de sahip olacaktır.

OsmAnd+ — Çevrimdışı Haritalar, Seyahat ve Navigasyon OsmAnd+ — Çevrimdışı Haritalar, Seyahat ve Navigasyon

GÖRÜNTÜ HIZI LİMİTLERİ

Hedefe hareket ederken, her rota, OsmAnd+ farklı bir hız gösterecektir. Hızın gösterilmesi, kullanıcıların mümkün olan en uygun hızı özelleştirmesine yardımcı olacaktır. Uygulamanın hareket halindeyken de bazı hatırlatıcıları var ve bunların çoğu hız sınırınızı hatırlatıyor.


İndir (119M)

Artık indirmeye hazırsınız OsmAnd+ ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir