OS13 Launcher
OS13 Launcher

OS13 Launcher v5.6 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


OS13 Launcher, cihazın arayüzünü ücretsiz olarak hızlı bir şekilde değiştirmeye yardımcı olan önemli bir işleve sahiptir. Bir iPhone'a sahip olmak istiyor ancak bunu karşılayamıyorsanız endişelenmeyin; şimdi, bu uygulama işini yapacak. Cihazınız yeni

Android Android Araçlar
4 ( 142 puan )
Fiyat: $0
İsim OS13 Launcher
Yapımcı Model X Apps
Tür Araçlar
Boyut 22M
Versiyon 5.6
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
OS13 Launcher is the most famous version in the OS13 Launcher series of publisher Model X Apps
Mod Version 5.6
Total installs 1,000,000

İndir (22M)

OS13 Launcher, cihazın arayüzünü ücretsiz olarak hızlı bir şekilde değiştirmeye yardımcı olan önemli bir işleve sahiptir. Bir iPhone’a sahip olmak istiyor ancak bunu karşılayamıyorsanız endişelenmeyin; şimdi, bu uygulama işini yapacak. Cihazınız yeni bir gömlek gibi, en son güncelleme çıktığında mükemmel, canlı duvar kağıdıyla ilgili hatalar düzeltildi ve şimdi indirin ve daha yakından bakalım! Bir iPhone’a sahip olmak istiyor ancak bunu karşılayamıyorsanız endişelenmeyin; şimdi, bu uygulama işini yapacak.

BAŞARILI ÇALIŞMALAR

Cihazınız 4.4 veya daha yüksek bir dizin çalıştırıyorsa, OS13 Launcher’ın yüklenmesini engelleyecek hiçbir şey yoktur; bir iPhone’un özelliklerinin çoğu geçerlidir. Kontrol merkezinde farklı özellikler arayın ve bunları tek tek deneyin. Sistem farklı hareketleri tanımaya hazır ve işlemler artık uygulamanın desteklediği klasörlerde daha hızlı işleniyor. Temizleme adımlarını tamamlamak için temizleme aracını kullanın ve cihazınızın pürüzsüzlüğünün keyfini çıkarın.

OS13 Başlatıcı, Kontrol Merkezi, i OS13 Teması OS13 Başlatıcı, Kontrol Merkezi, i OS13 Teması

YARATICI İKONLAR VE TEMA SİSTEMLERİ

OS13 Launcher’da daha iyi simge tasarımları bulunamadı! Farklı paketlerde daha küçük bir koleksiyon sunar ve uygulama mağazasında ücretsiz veya ücretli olarak kullanılabilir. Ayrıca, cihazınıza hızlı bir şekilde uygulamanız için 500’den fazla farklı benzersiz etkinlik ve içerik teması hazır. Hala birçok arka plan resminin seçimini merak ediyorsanız, kullanıcılar sunduğumuz koleksiyona başvurabilir.

UYGULAMALARIN İYİ YÖNETİMİ

Cihazda gerçekleşen tüm etkinlikler, gerektiğinde normalden daha hızlı bir şekilde içerik bulma ve çıkarma amacını desteklemek için izlenir ve uygun şekilde yönetilir. Arayüzde makul düzenler olmalı, içeriğe veya kullanım amacına göre odaklanmak için hareket ettirin.

ANLAŞMAZLIK DESTEĞİ

Tüm kayıtlı dosyalar, hatta kurulu uygulamalar bile A’dan z’ye sıralandığından daha iyi ve daha uyumlu yönetim. Sıralama ve filtreleme işlemi, diğer başlatıcılara özgü olarak belirlenir. Birçok yardımcı program görünür ve yapılması gereken işlerin çoğu yapılabilir.

OS13 Başlatıcı, Kontrol Merkezi, i OS13 Teması OS13 Başlatıcı, Kontrol Merkezi, i OS13 Teması OS13 Başlatıcı, Kontrol Merkezi, i OS13 Teması

DİĞER MUHTEŞEM ÖZELLİKLER

OS13 Launcher’ın varlığı, cihazın etkisi altında canlı hava durumu veya göz koruması gibi bir dizi başka özellik için devreye giren komuttur. Sakladığınız bilgilere kötü niyetli izinsiz girişleri önlemek için, dosyayı kendinize açmak için şifreyi saklamanız için bir güvenlik anahtarı oluşturuyoruz. Kullanıcılar sağlanan özelliklerden memnun!

CİHAZI BAŞLAT

Yenile İşlemi OS13 Başlatıcı ve mucizevi görünümü, görüntülenen klasörlerin ve bilgilerin çoğunu değiştirecek ve cihazı daha profesyonel ve güvenli bir şekilde yönetecektir. Kendiniz için zaten sahip misiniz? Sunulan özellikleri deneyimleyin ve ne kadar memnun olduğunuzu bize bildirmek için bir inceleme bırakın. Gelecekte olumlu değişikliklerle, umarım rahatlar ve uzun süre buna bağlı kalırsınız!


İndir (22M)

Artık indirmeye hazırsınız OS13 Launcher ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanModel X Apps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir