Orzmic
Orzmic

Orzmic v2.6.3 MOD APK + OBB (Sınırsız Para) indir 2022


Orzmic, canlı ve eğlenceli bir oyun alanı yaratan müzik temalı bir oyundur. En sevdiğiniz müziği seçin, ardından bu oyundaki melodilere kendinizi kaptırmaya başlayın.

Android Android Müzik
4 ( 711 puan )
Fiyat: $0
İsim Orzmic
Yapımcı Big_True
Tür Müzik
Boyut 34M
Versiyon 2.6.3
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Orzmic is the most famous version in the Orzmic series of publisher Big_True
Mod Version 2.6.3
Total installs 10,000+
Eğitimi tamamladıktan sonra Sınırsız Para kazanabilirsiniz.

İndir (34M)

Müzik dinleme hobiniz varsa ve rahatlamak ve yumuşak notalarda çok düşük olmak için oyunlar bulmak istiyorsanız, bu mükemmel bir seçimdir. Oyun size sevdiğiniz şarkıları verecek ve size sadece onlardan zevk almak kalıyor.

orzmik

HER SEVİYEDE PÜRÜZSÜZ MELODİLERLE BAŞLAMAK

Bugün oyun pazarında çeşitli müzik tarzlarına sahip oyunları kolaylıkla bulacaksınız, ancak Orzmic size beklenmedik deneyimler getirecek. Bağımlılık yaratan ve çekici bir oynanışla oluşturulmuş bu oyunun büyüsünden kesinlikle kaçamayacaksınız. Oyuna başlayarak seviyelere nasıl geçeceğinizi ve nasıl kontrol edeceğinizi anlamak için arayüze bakabilirsiniz. Oyunun müziğine geçmek için ekrandaki vuruşlara dokunmanız gerekecek; sadece bir ritmi kaçırırsanız kaybedip tekrar oynayabilirsiniz.

orzmik

DAHA ZOR ZORLUKLAR DENEYİM

Oynanış çok karmaşık değil, ancak meydan okuma sınırsız, bu yüzden Orzmic onu yaşarken sıkılmanıza neden olmayacak. Tek yapmanız gereken ritmi yakalamak ve şarkıya hızla ayak uydurmak için çevik ve akıcı manevralar kullanmak. İlk seviyelerde, basit, yumuşak şarkıların nasıl çalınacağını öğreneceksiniz, ancak sonraki seviyelerde şarkı sözleri daha hızlı artacak ve konsantrasyon eksikliğiniz varsa ayak uyduramayacaksınız. Bu nedenle, belirlenen hedeflere ulaşabilmek için her zaman dikkat etmeniz gerekir.

orzmik

YENİ BİR VERSİYONLA YÜKSELTİN VE DAHA FAZLA ŞARKI EKLE

Orzmic, oyunculara en rahat deneyim alanını sağlamak için birçok farklı oyun türü ve çeşitli çizelgeler içerir. Yükseltilmiş her sürümde, oyun size farklı temalara sahip daha fazla şarkı getirecek, böylece oyuncular kendilerini benzersiz müzik dünyasına kaptırabilecekler. Ayrıca buradaki müzik sistemi sınırsız olduğu için en sevdiğiniz şarkıyı da bu oyun aracılığıyla bulabilirsiniz. Her şarkının farklı zorlukları var ve bazen üstesinden gelmeniz zor olacak, ancak kazanırsanız listenin başında olacaksınız.

orzmik

ANA ÖZELLİKLER

  • Kendinizi yalnızca bu oyunda bulunan eğlenceli melodilere bırakın ve en karmaşık notaları fethetmek ve kendi şarkılarınızın keyfini çıkarmak için yolculuğunuza başlayın.
  • Basit bir işlemle kontrol edin ve her seviyenin ne kadar hızlı veya yavaş olduğuna bağlı olarak notlara dokunmak için yalnızca iki elinizi kullanmanız ve hiçbir notu kaçırmamanız gerekir.
  • Her şarkı, her seviyeye karşılık gelir ve göreviniz, meydan okumanın üstesinden gelebilmek için notalara hızlıca dokunmaktır; geçmen kolay olmayacak, bu yüzden her zaman odaklan
  • Şarkıların ritmi aşağıdaki seviyelerde hızla artacaktır. Bazen şarkıyı bitirmenize neden olur, ancak sıra sınırsızdır, bu yüzden notları yakalamak için yolculuğa devam edin.
  • Yükseltilmiş her sürüm, oyunculara farklı temalarla daha fazla şarkı getirecek; Bu, görmezden gelemeyeceğiniz çekici bir müzik oyun alanıdır.


İndir (34M)

Artık indirmeye hazırsınız Orzmic ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir