Opera GX
Opera GX

Opera GX: Gaming Browser v1.4.11 APK + MOD (Daha Optimize Edilmiş) indir


Opera GX: Gaming Browser, basit bir arayüze sahip video oyunu sevenler için bir uygulamadır. Oyuncular, oyun oynamak için uygulamanın benzersiz özelliklerini kullanabilecekler.

Android Android İletişim
5 ( 554 puan )
Fiyat: $0
İsim Opera GX
Yapımcı Opera
Tür İletişim
Boyut 25MB
Versiyon 1.4.11
MOD Daha Optimize Edilmiş
Orjinal Google Play
Opera GX is the most famous version in the Opera GX series of publisher Opera
Mod Version 1.4.11
Total installs 5,000,000+
 • – Analytics kaldırıldı
 • – Google bağlantısı kaldırıldı –
 • Https Adguard trafiğini filtreleme
 • – Bazı gereksiz izinler ve aktivasyonlar kaldırıldı
 • – Hata ayıklama bilgisi kaldırıldı
 • – İmza değiştirildi


İndir (25MB)

Opera GX: Gaming Browser, oyun kullanıcılarını desteklemek için özel olarak oluşturulmuş ilk görünen tarayıcılardan biridir. Birçok kullanıcı tarafından güvenilen ve kullanılan bir dizi tarayıcı ile tekrar popüler hale geldi ve oyun severler için benzersiz özellikleri ile ünlendi. Bu uygulama, nereden gelirse gelsin, bazı benzer tarayıcılara kıyasla her zaman en büyük endişe kaynağıdır. Tarayıcı, oyun oynarken ve internette gezinirken kullanıcıların en iyi deneyimi yaşamalarına yardımcı olmak için birçok benzersiz özelliği birleştirir.

Opera GX: Oyun Tarayıcısı Opera GX: Oyun Tarayıcısı

OYUNLAR İÇİN BİR TARAYICI

Birçok kullanıcı tarayıcının Opera Classic sürümünü deneyimlediyse, tarayıcının kullanıcılara sunduğu çeşitliliği ve zekayı görmüşlerdir. Bununla birlikte, son zamanlarda Opera, en ünlüsü Opera GX olan birçok aşırı sürüm yayınladı. Aslında bu tarayıcı oyun tutkunları için yapılmış ilk tarayıcıdır. Yani kullanıcılar herhangi bir oyun uygulaması indirmeden doğrudan tarayıcı üzerinden oyunları deneyimleyecekler. Tarayıcı ise yerleşiktir ve tarayıcıdaki etkinliklerden en iyi şekilde yararlanmanız için geliştirilmiş işlevlerle sürekli güncellenir.

REKLAM SEÇİMİ VE TAKİP YAZILIMI SEÇİMİ

Kullanıcıların benzersiz bir oyun deneyimi yaşamalarına yardımcı olmak için tarayıcı, oyuncuların kendilerini rahatsız hissetmelerine yardımcı olmak için tüm alakasız spam reklamların ve diğer bazı izleme yazılımlarının işlevini ekledi. Ek olarak, tarayıcı yalnızca takip ettiğiniz kanalları gösterir ve programınızı canlı olarak izleyen biri olduğunda bildirim almayı seçer. Tarayıcı, ilgilenen bazı kullanıcılar için en iyi fırsatları ve son dakika oyun haberlerini sürekli olarak günceller.

Opera GX: Oyun Tarayıcısı Opera GX: Oyun Tarayıcısı

BENZERSİZ TASARLANMIŞ ARAYÜZ TARZI

Opera GX, daha önce hiç olmadığı kadar öne çıkıyor ve baskın kırmızı-mor renk gamıyla güçlü bir uygulama sunuyor. Her oyuncu için bu arayüz stilini beğenmeniz gerekecek. Gerçekten, benzersiz görünüyor ama her zaman kendi güzelliğini koruyor. Oyun ekipmanlarından ve çözücü stili Red Dot ve IF Design’dan ilham almıştır. Bu tarayıcıda, kullanıcılar GX Classic, Ultra Violet, Purple Haze gibi favori temalarından bazılarını özelleştirebilir… Çok çeşitli özel olarak tasarlanmış duvar kağıtları arasından seçim yapın veya en sevdiğinizi tarayıcınızın arka planı olarak ayarlayın.

KOLAY TELEFON VE PC BAĞLANMASI

Akış özelliği bu tarayıcıya entegre edilmiştir; kullanıcıların telefonlar ve bilgisayarlar arasında bağlantı kurmasını ve senkronize etmesini kolaylaştırmak için inşa edilmiştir. Burada tüm Opera hesaplarınızı farklı cihazlar arasında senkronize edeceksiniz. Ayrıca, daha hızlı senkronizasyon yapmanıza yardımcı olmak için QR kodunu giriş, şifre veya hesap olmadan tarayabilirsiniz. Bu nedenle, kullanıcılar istedikleri zaman serbestçe geçiş yapabilir ve bağlanabilir.

Opera GX: Oyun Tarayıcısı Opera GX: Oyun Tarayıcısı

VERİ VE ZAMAN KAYDET

Deneyim süper pürüzsüz ve süper hafif olduğunda ve tarayıcı telefonunuzda çok fazla yer kaplamadığında kullanıcılar bu uygulama ile daha rahat hissedecekler. Ayrıca, kullanım sırasında, kullanıcıların yavaş taşıyıcılarda sayfaları her zamankinden daha hızlı yüklemek için veri pili tasarrufu moduna geçmelerine izin verilir. Bu nedenle, iyi bilinen sıkıştırma teknolojisi tarafından desteklenir, bu nedenle kullandığınız web’de gezinme deneyimini bozmadan veri tasarrufunuzu her zaman en üst düzeye çıkarır – oyun oynamayı daha kolay seven kullanıcılar için hızlı, güvenli ve kullanışlı bir web tarayıcısı. Temiz ve kullanıcı dostu bir tasarımla, kullanıcılar daha kısa sürede çevrimiçi kullanmakta özgürdür.

ANA ÖZELLİKLER

 • Kullanıcının ayarlarına göre tarayıcının temasını ve arayüzünü değiştirmek son derece kolaydır.
 • Güvenle kullanın ve bu tarayıcıda istediğiniz şeyin tadını çıkarın.
 • GX Control’ün RAM sınırı, kullanıcıların kullanımı dengelemek için bellek düzeylerini seçmesine olanak tanır.
 • En iyi fırsatlar, oyunların en son sürümleriyle sürekli güncellenir.
 • Tarayıcıda ses tasarımcısı Ruben Rincon ve Berlinist grup tarafından birçok ses efekti oluşturulmuştur.


İndir (25MB)

Artık indirmeye hazırsınız Opera GX ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanOpera

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir