Opera Browser
Opera Browser

Opera Browser v66.2.3445.62347 APK + MOD (Birçok Özellik) indir 2022


Opera tarayıcı bir internet erişim uygulamasıdır, cihazınız için hızlı ve güvenli bir web tarayıcısıdır. Temiz ve kullanıcı dostu tasarım, daha kısa sürede çevrimiçi olarak daha çok iş yapmanızı sağlar.

Android Android İletişim
4 ( 503 puan )
Fiyat: $0
İsim Opera Browser
Yapımcı Opera
Tür İletişim
Boyut 115MB
Versiyon 66.2.3445.62347
MOD Birçok Özellik
Orjinal Google Play
Opera Browser is the most famous version in the Opera Browser series of publisher Opera
Mod Version 66.2.3445.62347
Total installs 100,000,000+
  • reklamlardan ve analizlerden temizlendi (haberlerdeki reklam linki kaldırılamadı ama reklam olacağı gerçeği değil)
  • kullanıcı sertifikalarına güvenir
  • güncelleme devre dışı
  • VPN engeli kaldırıldı


İndir (115MB)

Opera, kullanıcıların internete erişimini daha kolay ve hızlı hale getirir. Göz atma deneyiminizi kolaylaştırmak için araya giren binlerce reklamı kaldıran ve sayfalarınızı daha hızlı yükleyen bir reklam engelleyici ve reklamsız, güvenlik, rahatlık, kolaylık, hız ve daha verimli çalışma olmadan size en iyisini sunmak için yerleşik bir VPN ile. Kullanıcılara en iyi deneyimi ve rahatlatıcı anları getirmeyi vaat ediyor.

1Be70UJAOIngNcjEEK8JiutobJTQ5lnoRQS06JX0ml9EbwyZPJeEI-zT-171Dq0h7us=w500 (500×1083)

isV_xn4ScqeYHzuC8GvNCwuYLTiQa650ndTinspZp0liP6NRQhznqLxowklSokzfVNA=w500 (500×1083)

VERİ VE ZAMAN KAYDET

Bağlantı kesildiğinde rahatsız oluyor musunuz? Verileri hızlı bir şekilde kullanmak sizi verimsiz mi yapıyor? Zayıf bağlantı internete erişmenizi zorlaştırıyor mu? Opera’ya geldiğinizde bu sorunlar çözülecek ve en iyi deneyimi yaşamanıza yardımcı olacaktır. Opera’ya gelince, bağlantı sorunları hakkında endişelenmenize veya veri kaydetmek istemenize gerek yok; sayfaları daha hızlı yüklemek ve daha uzun süre erişmek için veri tasarrufu moduna geçebilirsiniz. Hızlı, kesintisiz erişim süresi, özgürce web sitesini ziyaret edin ve bağlantı sorunları hakkında endişelenmeden istediğiniz programları izleyin. Veri tasarrufu, maliyetleri düşürmenize ve kullanım süresini uzatmanıza yardımcı olur.

ERİŞİLEBİLİR YETENEK

Hızlı, kolay erişim: İstediğiniz herhangi bir web sayfasına özgürce erişebilir, yakınlaştırabilir veya uzaklaştırabilir, metni ayarlayabilir, metne, resimlere ve diğer içeriğe izin verebilir, boyutu ekran boyutuna sığdırmak için büyütebilir veya küçültebilir ve açık ve koyu renkleri değiştirebilirsiniz. gözlerinize uyacak mod. Web sayfası genişliklerini ekran boyutunuza uyacak şekilde otomatik olarak ayarlayın ve gizli modda özel sekmeleri kullanın, böylece gizlilik ve güvenlik konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Opera, size en iyi deneyimleri, daha hızlı erişimi, endişelenmeyi ve en rahatlatıcı ve rahat anları getirmeyi vaat ediyor.

odsMoqBWxEdonid5mspIzhRexBge85tWHQFAccoONGe6mbVhZo_FEnXU1czfDMxiXv0=w500 (500×1083) cAA3ZO5pbATSDmUOtBJH3CJ_PQ9R1DcW-iKWDsOBUK2AojsRC3SDUcjbroUT3tMzvA=w500 (500×1083)

CİHAZLARINIZA KUSURSUZ BAĞLANTI

Kullandığınız cihazlar arasındaki bağlantı sorunlarından endişe ediyorsanız ve bağlantı kurmanızı zorlaştırıyorsa Opera tam size göre. Uygulama, resimleri bağlamanıza olanak tanır, paylaştığınız dosyalar, desteklenen tüm cihazlarda anında görünür. Dahası, uygulama iPhone, Android telefonunuz, tabletiniz ve bilgisayarınız arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapmanızı sağlar ve tüm Opera hesaplarınızı cihazlar arasında senkronize etme yeteneğine sahiptir. Size en rahat ve dinlendirici anları yaşatmak için bağlantı konularında size destek olmak

KİŞİSEL BİLGİLER

Uygulamayı kullanmaya başladığınızda, bir hesap açmanız gerekir ve bilgileriniz otomatik olarak kaydedilecektir. En yenilikçi AI haber motoruyla, uygulama tarafından başlatılan özet akışı, bilgilerinizi kişiselleştirecek ve konular önerecek, böylece gözden kaçırdığınız bilgileri tekrar tekrar arama konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Hızlı – Kolay – Kolaylık, yalnızca Opera’nın sahip olduğu çok sayıda özellikle kullanıcılara en iyi deneyimi sunmak amacıyla bu uygulamanın yapmayı amaçladığı şeydir. Artık tereddüt etmeyin; indirin ve bu uygulamanın neler getirebileceğini hissetmek için kullanın, harika bir deneyim.

iiKGWDg_1uBUS1JKBxtfMMoziEl5bOpdOLMEYKRyOuS-4i-mzsx3DmkPDy5wqmVUgA=w500 (500×1083)

z - JOrNvKE6xr8LY8PKXi1MWhjYk_iaCu0ZnLPRpzJLIdJlU8hBMOYAzJ7bBttMt2w = w500 (500 × 1083)

ANA ÖZELLİKLER

– Dahili VNP ve reklam engelleyici ile hızlı ve güvenli internet tarayıcısı, kullanıcılar internete daha hızlı erişebilir.
– Aydınlık ve karanlık mod kullanıcıları kendilerine uygun modu seçebilir; İnternete erişirken artık ışık sorunları hakkında endişelenmenize gerek yok.
– Bilgi güvenliği özelliklerine sahip uygulama, bilgileri otomatik olarak doldurur ve kaydeder, kişiselleştirir ve ilgili konuları önerir.
– Herhangi bir ekranda okumanızı sağlar, sayfaları okuma tercihlerinize göre ayarlayabilir, favori listesi oluşturabilir, yeni konu önerilerinde bulunabilirsiniz.
– İnternette herhangi bir yerde cihazda iz bırakmadan gizli moda geçmek için özel sekmeleri özgürce kullanabilirsiniz.


İndir (115MB)

Artık indirmeye hazırsınız Opera Browser ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanOpera

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir